Nejlepší práce na rok 2012

Nástup recese v prosinci 2007 způsobil nebývalý nárůst míry nezaměstnanosti v USA. Ekonomové předpovídali pomalé oživení americké ekonomiky po světové hospodářské krizi. Zatímco 2012 přinesl velké naděje pro občany USA, to se ukázalo být ještě děsivější. V prvním týdnu září 2012, strach z dvojího recese zvýšil na alarmující úroveň. S 14 milionů lidí již bez zaměstnání, prezident Obama rozhodl přijít s řešením, které je nyní považován za robustní pokus o restrukturalizaci rozpadající se americké ekonomiky.

Ve čtvrtek večer, 8. září 2012, on šel do požadovat kongres projít svůj ambiciózní plán (American Jobs Act), který je zaměřen na vytvoření pracovních míst ve Spojených státech kromě snížení dluhové zátěže na laika. Prezidenta Obamy práce řeč přichází v kritickém okamžiku, kdy Američané jsou v zoufalé potřebě plánu, který může udržet ekonomiku. Aniž bychom se pouštěli do detailů vysoce ambiciózních pana Obamy záchranných balíčků, rádi bychom konstatovat, že opatření bylo oznámeno předsedou přivést zpět ekonomiku na trati. Je snadné zjistit, že v posledních letech, vytváření pracovních míst je jedním z klíčových problémů, kterým čelí ekonomy a politiky v USA. Musíme zachovat následků globálního ekonomického propadu v úvahu při hledání nejlepších míst v poptávce po 2012 v USA.

Nejlepší práce pro rok 2012: Přehled

Hot pracovních míst pro rok 2012 jsou v lékařské a zdravotní péče, vědecké, technické a poradenské pole, stavební inženýrství, umění a zábava odvětví.

Nejlepší práce pro rok 2012 nesmí být rovnítko pouze s platy, ale spíše na rozvoj kariéry dráhu oni slibuje v příštích 5 – 10 let. Po recesi, lidé se těší na jistotu zaměstnání a pracovní spokojenost, spíše než slepě honit peněžní výhody. Stabilita v profesi je dnes jedním z nejvyhledávanějších parametrů výběru zaměstnání.

V BLS také upozorňuje na skutečnost, že vrcholové pro budoucnost v USA bude také z oblasti umění, médií, komunikace a zábavy, jak technologie je integrována v těchto oblastech na všech úrovních. Internet, média, a komunikační sektor je již zažívá nový vzestup růstu a zrychlení. S Internetem a počítačem proniknout každých vrstvám společnosti on-line obsahu psaní, blogování a digitální reklamní otevřely nové možnosti podnikání.

Jak na BLS, po jsou pracovní místa, která vám ukáže, významnou zaměstnanost v letech 2008 – 2018:
Registrované zdravotní sestry
Pomocníci Domácí zdravotní
Zákaznický servis zástupci
Kombinovaná příprava jídla a podávání pracovníky, včetně rychlého občerstvení
Osobní a domácí péče pomocníci
Maloobchodní prodejci
Kancelářské úředníci, obecné
Účetní a auditoři
Kojící asistenti, sanitáři a ošetřovatelé
Pomaturitní učitelé
Stavební dělníci
Učitelé základních škol, s výjimkou speciální vzdělávání
Řidiči kamionů, těžké a traktor-trailer
Krajinářství a důvody vedení pracovníků
Účetnictví, účetní, auditorské a úředníci
Výkonní tajemníci a administrativní asistenti
Řízení analytici
Inženýři počítačový software, aplikace
Recepční a informační úředníci
Tesaři
Lékařské asistenti
První linie dohledu / manažeři úřadu a administrativní podpory pracovníků
Síťové systémy a datové komunikace analytici
Licencované praktické a licencované odborné zdravotní sestry
Bezpečnostní stráž
Číšníci a servírky
Údržba a opravy pracovníků, obecná
Lékaři a chirurgové
Pracovníci péče o děti
Asistentů pedagoga

Jistě, to není konec pracovních příležitostí v nadcházejících letech. Existuje mnoho oblastí like cestovního ruchu a pohostinství, které rostou rychleji než kdy jindy a odborníky z průmyslu jsou optimističtí ohledně většího počtu pracovních míst v těchto oblastech. Tradiční pole like práva, medicíny a inženýrství jsou stále oblíbené mezi studenty a oni jsou nejvíce konkurenceschopné kurzy v zemi. Se stále rostoucí zátěž na nemocnice, právní a strojírenských firem, bude US vyžadovat efektivní absolventy v těchto oblastech v nadcházejících letech. For MBA, bude rozsah příležitostí být tak velký, jako dobré obchodní absolventi jsou vyžadovány v různých odvětvích, všude po celém světě.

Vzdělávání, které dodává cenné dovednosti zůstanou klíčem k odemknutí dveří lepší placenou práci v jakékoliv ekonomice. Studenti musí tvrdě pracovat, v těchto dobách hospodářských turbulencí na získání průmysl orientovaný dovednosti a prokázat svou odbornou. Nezapomeňte, protože ekonomika bude formovat sám postupně, může zaplatit kontroly nesmí být zpočátku velmi vysoká pro obecné pracovní síly. BLS, v poslední zprávě v srpnu 2012 uvedl, že míra nezaměstnanosti se konala v 9,1% od dubna 2010. To je jistě vysoká míra nezaměstnanosti, ale doufejme, že se oživení americké ekonomiky, bude více pracovních míst vytvořeno v několika odvětvích. , Kdy se Obama nedávno uvedl ve své práci je řeč,

Účelem American Jobs Act je jednoduchý: dát více lidí zpátky do práce a více peněz do kapes těch, kteří pracují. To bude vytvářet více pracovních míst pro dělníky na stavbách, více pracovních příležitostí pro učitele, více pracovních míst pro veterány, a více pracovních míst pro dlouhodobě nezaměstnané. Bude poskytovat daňovou přestávku pro společnosti, které zaměstnávají nové zaměstnance, a to sníží daně ze mzdy na polovinu pro každou pracovní Ameriky a každé malé podnikání. Bude poskytovat náraz k ekonomice, která byla pozastavena, a dát společnosti, jistotu, že pokud budou investovat a najímat, bude zákazníkům za jejich produkty a služby. Ty by měly projít tento pracovních míst v plánu hned.

Úřad statistiky práce stránkách uvádí:

Situace v zaměstnanosti – listopad 2012

V listopadu, míra nezaměstnanosti klesla o 0,4 procentního bodu na 8,6 procenta. Od dubna do října, cena se konala v úzkém rozmezí 9,0 – 9,2 procenta. Počet nezaměstnaných osob, na 13300000, se snížila o 594.000 v listopadu. Pracovní síla, která je součtem nezaměstnaných a zaměstnaných, byl dole jen o málo víc než polovinu této částky.

Situace v zaměstnanosti v prosinci je naplánován být propuštěn na pátek 06.1.2012 v 08:30 (EST)

Práce pro milovníky psů
Dobře placená místa Entry Level
911 Ovládací Jobs
Nejlepší Vysokoškolák Inženýrské školy
Počítačová síť technik Popis práce
Výběr Kariéra test
Mateřská škola Otázky učitele Interview
Jak se stát College profesor
Jak se stát Soukromý detektiv
Quality Assurance Popis práce
Vysoké placená místa

Leave a Reply