Nejlepší práce v Americe 2012

Pár let uplynulo od tsunami recese přehnala globální ekonomiku. Hodně byl obnoven a mnoho věcí, které jsou v rychlém procesu obnovy. Vstoupili jsme do roku 2012 s nadějí na úplné zhodnocování americké ekonomiky a další pracovní příležitosti. Pokud jde o výběr nejlepších míst, zdá se, že nikdo kritérium pro rozhodnutí o vrcholových pozic. Pro každého jednotlivce, může definice nejlepších míst značně liší. Někteří z nás chtějí tuku platy bez ohledu na nějaké velké uspokojení z práce. Různé další mezi námi podívat na jistoty zaměstnání, míru při práci a další pracovní spokojenosti. Chcete-li přijít se seznamem nejlepších míst 2012, potřebujeme nějaké pevné normy, ne? Teprve poté je možné posoudit různé profese jako nejlepší nebo nejhorší.

Nejlepší práce v USA 2012: Co určuje nejlepších míst

Ať už je to firemní tycoon nebo průměrný zaměstnavatel, tam jsou některé základní faktory, které každý chce v profesi. Je to lidská přirozenost, těšíme se na práci, která nabízí stabilitu, výzvy, příležitosti k růstu, vysoké mzdy a možnost přispět do komunity. Některé parametry, které každý z nás bude vypadat, když jsme na hledání práce, jsou následující.

Pracovní spokojenost: Nemohl jsem myslet kam tento faktor v tomto seznamu, tak jsem diskutovat jako první. Uspokojení z práce je relativní pojem a závisí na osobních možností. Ale téměř každý z nás bude milovat pracovat v profesi, která nám dává pocit, šťastný a produktivní. Pokud se těší, co děláte, je to určitě nejlepší práce, alespoň pro vás.
Platové rozpětí: Záleží na tom, hodně a často nejvíce! Kdo nebude chtít vydělat tuku platy? Dobře placeného zaměstnání je většinou preferují každý.
Kariéra Outlook: Nechcete být přilepená na stejném místě po léta, ne? Buď chcete, aby učení se novým věcem a zlepšit svůj profil, nebo alespoň, budete očekávat, že zaplatí růst po určité době. Růst je to, co každý profesionál očekává od povolání.
Stres: Musíš spolknout pilulku pravdu, než jsem něco říct o tomto parametru. NO povolání bez stresu. Vzhledem k tomu, tyto dny pracovní zatížení, je učitel rovněž zdůraznil, že jako pilot. Ale pak jistě, tam je nějaký náběh několik pracovních míst, pokud jde o stresu. Být spisovatelem například, někdo může najít to velmi jednoduché, bez zbytečného stresu. Mnoho z mých přátel jsou relativně méně stresovaní (i když, oni mohou mít lhůty), ale ti, kteří to v oblasti prodeje a marketingu musí být vždy ve střehu a myslí si, že je to zatraceně stresující. Stres se skládá z obou faktorů: fyzické a psychické. Když říkám, že stres, znamená to pouze,, některé snadné pracovat, a ne zanedbatelné stres. Doufám, že si to!
Pracovní prostředí: Při práci v klimatizovaném kanceláři, někdo může mít na práci v uhelných dolech na hodiny. Rozhodně, všichni chtějí mít pohodlné pracovní prostředí. Mírové pracovní prostředí snižuje stres, myslí si.

Záměrem dávání tohoto seznamu je poukázat na skutečnost, že se jedná o některé práce, které budou ve vysoké poptávce v budoucnu. A jistě, že jste nejlepší, když hodnotili na výše diskutovaných faktorů. Zahrnul jsem mezd všech těchto profesí, takže si můžete udělat představu o tom, vydělávat potenciál těchto profesí. Údaje na platy byly vybrány z amerického Úřadu práce a statistiky (BLS) internetové stránky a různé platové zdrojů. Tarifní rozsahy jsou ročně údajů.

Povolání
Co dělají
Typické vlastnosti
Vydělávat potenciálu

Dentální hygienistkou
Poskytuje ústní a jiné preventivní péče o chrup

Flexibilní časování pro práci
Nejrychleji rostoucí kariéru v lékařské péči s 36% tempu růstu přes 2018 (zdroj: BLS)

50.000 dolarů 100.000 dolarů

Finančních plánovačů / analytici
Assist individuální a korporace v oblasti finančního řízení

Vynikající možnosti růstu
20% tempo růstu zaměstnanosti mezi 2008 – 2018, dle BLS.

50.000 dolarů 120.000 dolarů

Pojistný matematik
Předpovídá nemoc, smrt, přírodní katastrofy a události podle tlumočení statistik.

55% pojistní matematici pracovat v pojišťovnictví
Musí pracovat alespoň 40 hodin týdně.
Velké pracovní příležitosti v poradenských firem.

40.000 dolarů na 200.000 dolarů

Matematik
Práce jako profesoři nebo konzultanty v odvětvích, vzdělávací a průmyslové stavby.

Ph.D. v matematice je zásadní pro úspěch v této oblasti.
22% procent růstu, podle statistics BLS mezi 2008 – 2018

50.000 dolarů 110.000 dolarů

Sociolog
Studie lidské evoluce, společnost, společenství a různých sociálních, politických a obchodních organizací.

Sociologové přispět svými znalostmi v akademickém výzkumu, politolog práce, federální vlády poboček a v různých pracovních míst.
Může také pracovat při provádění výzkumu, pokud jde o skupiny interakcí a růst společnosti.

30.000 dolarů k $ 100,000

Počítačové systémy Analytici
Oni používají IT nástroje, které pomáhají organizacím dosáhnout svých cílů technologické. Jedním z nejdůležitějších zaměstnanců z každých organizací, kteří dohlíží na sledování a zpracování sítí a PC

Žádný nedostatek pracovních míst, jako analytici počítačových systémů jsou nutností v každé organizaci.
Pracovní zkušenost je velmi důležitá.
Výborná znalost a vzdělávání o provoz počítače zvyšuje pracovní příležitosti.

$ 30,000 90.000 dolarů

Audiolog
Diagnostikovat a léčit lidi s problémy se sluchem.

Doktorské tituly (Au.D.) jsou povinné pro výzkum a lepším pracovním příležitostem.
Hlavní podíl audiologů pracují ve zdravotnických oborech.

40.000 dolarů na 70.000 dolarů

Nejhorší na světě, nebo nejlepší práce závisí hodně na našich individuálních preferencí a způsob, jakým se utvářejí své názory o naší práci. Pokud nejsme pracuje na ostrově, rezervovaný ze světa, s minimálními možnými prostředky k přežití, neměli bychom být stěžovat, protože každý práce má své výhody a nevýhody. V určité fázi, může každá práce se zdají být monotónní a rutinní práce. Záleží na nás, jak se vynikají v profesi, zvýšit náš měřítko dokonalosti a najít nové možnosti inovací v něm. Bez tohoto přístupu k práci, uspokojení z práce v jakoukoli práci je zřídka možné. Možná, že jste pod obrovským stresem, sedí ve své kajutě, aby rozhodnutí, které by psát osud vaší společnosti v příštích letech. Ale pak máte klimatizaci a prvotřídní kancelář na světě. Co o podzemní svářeče, hluboké ve vodě, stanovení nějaké kovové tyče a spojení je? Co se to stěžovat? Mnoho věcí, že jo? Ale pak to práce, ať už je to z generálního ředitele, nebo z zametač má svůj vlastní podíl na vzestupy a pády. My vyhrát jednu, jsme trochu zhubnout.

Mnoho čtenářů musí být překvapen, najít práci dělají, není v seznamu. Pochopte, že tento seznam byl vytvořen po zvažování různých faktorů, a proto nemusí obsahovat mnoho povolání. Ať už je to matematika, statistika, lékařské vědy, počítače, IT nebo humanitní, rozsah skvělých pracovních příležitostí existují všude. Vše, co musíš udělat, je, aby se upřímně úsilí k dosažení požadované kvalifikaci a prokázat své dovednosti.

Detektivní Požadavky
Most Odměňování práce
Spine chirurg Plat
Top Ten Kariéra pro budoucnost
Který kariéra je pro mne ten pravý
Kariéra Práce s Miminka
Alternativní Careers pro právníky
Pohostinství Popisy Průmysl práce
Rozhodování o kariéře
Medical Sales Plat
Kariéra Zkouška pro studenty střední školy

Leave a Reply