Nejlepší univerzity ve světě

Nikdy jsem učil své žáky, jen jsem se pokouší poskytnout podmínky, za nichž mohou učit.

No, to je to, co Albert Einstein řekl o vzdělání. Myslím, že to je vlastně, jak by to mělo být, ne? Spíše než memorování věci a a napsáním je u zkoušky, jak je tomu v některých oblastech světa. To je však v případě vzdělávání v některých případech. Ale naštěstí, scéna není tak chmurný, v případě vyššího vzdělání. K velké úlevě těch, kteří jsou žízniví po vzdělání a získání dostatečné množství znalostí, je stále vynikající univerzity se podívat do.

Seznam nejlepších univerzit na světě

Harvard University, Spojené státy americké
Yale University – Spojené státy americké
University of Cambridge – Velká Británie
University of Oxford – Velká Británie
Imperial College London – Spojené království
University College London – Spojené království
Massachusetts Institute of Technology (MIT) – Spojené státy americké
John Hopkins University
Australská národní univerzita – Austrálie
Stanford University – Spojené státy americké
Univerzita Tokio – Japonsko
McGill University – Kanada
University of Edinburgh – Velká Británie
ETH Zurich (Švýcarský federální technologický institut) – Švýcarsko
Kyoto University – Japonsko
University of Hong Kong – Hong Kong
Ecole Normale Supérieure, Paříž – Francie
University of Manchester – Spojené království
National University of Singapore (NUS) – Singapore
University of California, Los Angeles (UCLA) – Spojené státy americké
University of California, Berkeley – Spojené státy americké
Univerzita Sydney – Austrálie
University of New South Wales – Austrálie
Trinity College Dublin – Irsko
Freie Universitat, Berlin – Německo

Harvard University
Když mluvíte o vysokých školách, je to první jméno, které přijde na mysl. Harvard univerzita, založená v roce 1663, v USA je Mekkou pro ty, kteří jsou opravdu nadšení k vysokoškolskému studiu a chtějí být na špici ve své oblasti studia. To je pojmenované po Johnu Harvardu Charlestown. Nabízí úžasnou řadu předmětů, z obchodního managementu aplikovaných věd a mnoho dalších.

University of Oxford
Říkáte, že je někdo Oxford projít ven, je bezprostřední aura, která obklopuje toho jednotlivce. Nepochybně jeden z nejlepších. Oxford, vysokoškolská univerzita, s 39 samosprávných vysokých škol se na něj vztahují v typu federálního systému, je nejstarší univerzita v anglicky mluvícím světě. To byl veleben jako jeden z nejvíce inovativních a podnikatelských univerzit v Evropě.

Stanford
Uznáván jako jeden z předních světových výzkumných a výukových institucí, Stanford v USA, se může pochlubit fantastickou fakulty. Má také širokou škálu kurzů jsou k dispozici v různých předmětech, od medicíny až humanitních věd. Kromě akademiky, Stanford je skvělá platforma pro studenty dopřát v mimoškolních aktivitách stejně.

University of Cambridge
Umění, humanitní vědy, vědy o živé přírodě, strojírenství, co si jen vzpomenete, a Cambridge má všechno. Není divu, že je tavícím kotlem studentů z celého světa. Tam jsou 31 vysoké školy v Cambridge a má obrovský poklad muzeí a knihoven. K dispozici je také nepřeberné množství sportovních a kulturních aktivit na tomto místě.

Yale
Založena v roce 1701, Yale byl na kurzu konstantní cestě rozvoje a vynikající vzdělání. Některé z jejích specializovaných škol škola lesnická a environmentální studia (1900), Střední zdravotnická škola (1923), Škola dramatu (1955), Škola architektury (1972), a School of Management (1974).

Jednalo se o sloupy vysokého školství po celém světě! Páni! Kéž bych mohl být tam v jednom z nich.Jsem si jist, že každý z nás by se alespoň chtít navštívit tyto univerzity, ne-li studovat tam! Styl výuky v těchto univerzitách mi připomíná něco, co Sókratés řekl – nemohu učit nikoho, cokoliv, mohu jen dělat si myslí, že ..

Práce pro English Majors
Vzrušující Kariéra
Jak se stát Art Teacher
Kariéra poradce Plat
Ortoped Plat
Endodontist Rozsah platu
Nejlepší práce bez vysokoškolské vzdělání
Jak si vybrat vysokou školu
Akademické posty System
Jak se stát 911 Operator
Senior Software Engineer Plat

Leave a Reply