Nejlepší vysoké školy svobodných umění

Vysoké školy svobodných umění umožňují studentům rozvíjet všechny kolem osobnost, díky svým důrazem na všeobecné znalosti a obecné osnovy, ve srovnání na vysokou školu, která nabízí vzdělání v profesním nebo technické oblasti. Vysoké školy v Evropě položilo základy pro to, co známe jako vysoké školy svobodných umění ve Spojených státech. Horní školy pro svobodných umění v zemi rozšiřovat vzdělání, které je vysokoškoláci více vědomi o různých tříd jsou jim k dispozici. Také, většina liberálních školy poskytují studentům více osobní pozornosti, s třídy není větší než 50 až 60 studentů, což je faktor, který je třeba považovat při určování, jak si vybrat školu. Navzdory tomu, že velmi malá populace studentů absolventa liberál vysoká škola umění, tam je docela procento zastoupení svobodných umění vysoké školy absolventů Peace Corps dobrovolníků, Pulitzerovu cenu vítězů a dokonce i amerických prezidentů. Takže, pokud se chcete dostat do jednoho z nejlepších škol pro svobodná umění v zemi, které umožní vám to osobní pozornost a generalizované vzdělávání, která vám umožní rozhodnout lépe, pak je třeba se podívat na seznam níže uvedeného. Můžete také odkazovat na kariérové ​​vzdělávání, pokud chcete více informací o různých vzdělávacích kurzů a škol v různých oborech.

Top 10 svobodných umění vysoké školy

Amherst College
Nachází se v Amherst, Massachusetts, Amherst College trvale řadí mezi vrchol svobodných umění ústavů v USA. Založena v roce 1821, Amherst je také jeden z nejstarších vzdělávacích institucí na světě. Je to jeden z nejvíce selektivních institucí, jako do kategorií podle Carnegie Foundation. Má semestr systém a škola zavře své žádosti v lednu každý rok. Vysoká škola se obrátil společné vzdělávání v roce 1975.

Bowdoin College
Soukromá vysoká škola svobodných umění, Bowdoin kolej se studentským kapacitou téměř 2000 studentů, se nachází ve městě Brunswick, Maine. Koedukační roku 1971 se vysokoškolský důsledně vystupoval v top 10 školy svobodných umění. Vysoká škola má dva semestry každý rok a nabízí 33 velkých kurzy. Vysoká škola má také pobřežní Centrum pro studium v ​​Maine.

Carleton College
Northfield, Minnesota je domovem tohoto liberál vysoká škola umění, která byla založena v roce 1866. Jedná se o koedukované vysoká škola s více než 1800 studentů a téměř 200 členů fakulty. Vysoká škola je jedním z mála špičkových svobodných umění univerzity, který působí trimestru systém. Vysoká škola byla založena na půdě darované dvěma místními podnikateli a byl podporován konference Minnesota církví Congregational.

Davidson College
Nachází se v Davidson, Severní Karolína, vysoká škola a město, tak pojmenoval brigádního generála Williama Lee Davidson, který byl velitelem v revoluční válce. Vysoká škola byla postavena na pozemku, který byl darován brigádní generál Davidson. Jako škole, je alma mater na 23 Rhodes učenců. Vysoká škola accepts kolem 1600 studentů.

Haverford College
Nejstarší vysoká škola ve Spojených státech, který má vztah s filozofií Quaker života, je Haverford vysoká škola se nachází v Haverford, Pennsylvania. Vysoká škola se stala koedukační až v roce 1980. Téměř všichni studenti na vysoké škole bydlí na koleji. Jeden z nejlepších vysoké školy svobodných umění v zemi, to je také často popisován jako jeden z nejtěžších vysokých škol se dostat přijetí do.

Middlebury College
Middlebury, Vermont je domovem Middlebury College. To má vyznamenání za bytí první vysoká škola ve Spojených státech o udělení titulu na afroamerické studenta. To je také jeden z nejstarších vysokých škol k změnili coeducational, přijímat ženy studentů v roce 1883, téměř sto roků před většinou ostatních vysokých škol. Zápis na vysoké škole stojí asi 2500 studentů.

Pomona College
Nachází se na místě hotelu, Pomona je součástí vysokých škol Claremont s pěti vysokoškoláka a dva postgraduální ústavů a ​​zápisem 1500 studentů. Vysoká škola se nachází ve městě Claremont v Kalifornii a důsledně nabízí mezi top vysoké školy svobodných umění

Swarthmore College
Nachází se v Swarthmore, Pennsylvania, Swarthmore College je jeden z nejlepších škol pro svobodná umění v zemi, která přizná, tolik jako 1500 studentů. Další Quaker filozofie ovlivnily kolej, Swarthmore, spolu s Haverford a Bryn Mawr, je členem Tri-vysokoškolský konsorcia zajišťujícího spolupráci mezi vysokými školami. To jim umožňuje sdílet zdroje, jako jsou jejich knih v knihovnách a umožňuje studentům se zaregistrovat v různých kurzech napříč institucemi.

Wellesley College
Pouze jednoho pohlaví vysoká škola v tomto seznamu, Wellesley je vysoká škola svobodných umění jen pro ženy, která byla založena v roce 1875. Pravidelně se představuje na seznamech nejen nahoru svobodných uměleckých institucí, ale také top vysoké školy v zemi. Nachází se v Wellesley, Massachusetts, přijímá více než 2300 studentů.

Williams College
Williams College se nachází v Williamstown, Massachusetts. Vysoká škola se stala coeducational škola pouze v roce 1970. Vysoká škola má tři divize, 24 odděleních a dvou magisterských programů. S tolik jako 315 členů fakulty, student-učitel poměr je jedna z nejlepších v zemi. Vysoká škola připouští tolik jako 2000 studentů.

Rozhodování o tom, které škola jít, je nesmírně obtížné. Dostat se do Ivy League škole je samozřejmě něco, co být hrdý, ale stejně tak je důležité si uvědomit, že nemusí dostat stejné pozornosti a expozice na těchto školách Ivy League jako na jeden z nejlepších svobodných umění vysoké školy v země. Význam vysokoškolského vzdělání je dobře známo, a je důležité, aby mohl učinit informované rozhodnutí o tom, které škola jít.

Kroky aby se stal učitelem
Lékařské Práce, které zahrnují práci s dětmi
Nejlepší práce pro změnu kariéry
Detektivní Požadavky
Lékařské Kariéra Informace
Kardiovaskulární Technolog Plat
Nejlepší placených pracovních míst pro ženy
Jak vybrat svou kariéru
Výběr správného Kariéra
Překvapivé Six-Obrázek Platy
Většina Stresující práce v Americe

Leave a Reply