Nejlepší Vysokoškolák Inženýrské školy

Většina dnešních začínajících inženýry, kteří v nedávné době dostali z vysoké školy mají sen o studiu v nejlepších vysokoškoláka inženýrských škol. Nicméně, musíte vědět, že získání přijetí v těchto renomovaných stavebních škol rozhodně není snadný úkol. Budete muset studovat důkladně za pouhých stále kolem přijímacích zkoušek. Pokud jste náhodou se podívat na nejlepší vysokoškolské stavebních škol na světě, zjistíte, že všichni z nich jsou z USA. To je vzhledem k top-notch kvalitu vzdělávání poskytovaného v zemi. Stupně udělovaná stavebních škol jsou uznávány po celém světě, a student absolvování těchto škol se přitahují velký platové rozpětí pro zaměstnanost. Následuje obecný seznam nejlepších vysokoškolských technických škol.

Některé z nejlepších vysokoškolák inženýrských škol

Massachusetts Institute of Technology (MIT): MPO je bezpochyby jedním z nejlepších vysokoškolských inženýrských škol na světě. Nabízí kurzy v široké škále technických oblastech, jako jsou letectví, strojírenství, chemické technologie, atd. Tato inženýrská škola se nachází v Cambridge, Massachusetts.

University of California, Berkeley: To je také jeden z nejlépe hodnocených univerzit v oboru strojírenství. Je inženýrské programy jsou zaměřené především na bioinženýrství, počítačové vědy, průmyslové inženýrství, elektrotechnika, a další oddíly inženýrství. Jak podzim 2009, tam bylo 25.530 studium v ​​této univerzity.

Stanford University: Toto je soukromá vysoká škola, začala v roce 1891, nabízí uznaných programů vysokoškolské vzdělání, které jsou přijímány po celém světě. To má asi 6878 studentů studuje.

California Institute of Technology: Tato univerzita je také populárně odkazoval se na jako Caltech, a je situován v Pasadena, Kalifornie. Jeho hlavní kurz nabídky zahrnují bioinženýrství, environmentální vědy a inženýrství, strojírenství a chemického inženýrství.

Rose-Hulman institut technologie (RHIT): RHIT, se nachází v Terre Haute, Indiana, je považován za jednoho z nejlepších škol nabízet kurzy v oblastech, jako je strojírenství, matematiky a přírodních věd. Najdete zde mnoho dalších inženýrských společností na vysokoškoláka nabízených programů.

Harvey Mudd College: Toto je soukromá vysoká škola, která má rozsáhlé bakalářské programy v oblasti strojírenství, matematika a vědy. Byla založena v roce 1955 a nachází se v Claremont, Kalifornie.

University of Texas v Austinu: Je to veřejná výzkumná univerzita, která má jednu z nejstarších vzdělávacích systémů. Začalo to v roce 1883, nabízí programy v oblastech, jako je strojírenství, umění, právo, přírodní vědy, a mnoho dalších.

Cooper Union: Toto je soukromá vysoká škola, která byla zahájena v roce 1859, a nachází se v New Yorku, NY. Spolu s kvalitními vzdělávacími programy, ale také má dobrou infrastrukturu pro podporu studentů ve své studii. Má rozsáhlé kurzy v chemickém inženýrství, stavebnictví, elektrotechniky a strojírenství.

Georgia Institute of Technology: Také známý jako Georgia Tech, byla založena v roce 1885, a nachází se v Atlantě, Georgia. Je to nejen nabízí bakalářské programy ve strojírenství, výpočetní a vědy, ale také se zaměřuje na architekturu a liberální umění.

Carnegie Mellon University: Tato škola se nachází v Pittsburghu, Pennsylvania, a byl zahájen v roce 1900. Jeho hlavní kampus se vztahuje na zhruba 140-akr, a má mnoho vysoké školy podle na fakultě, jako Carnegie Institute of Technology, Mellon College of Science, a škola informatiky.

Další Dobré Bakalářské Inženýrské školy

University of Florida
George Washington University
Purdue University
Northwestern University
University of Virginia
Dartmouth College
University of Illinois v Urbana-Champaign
Boston University
Brown University
Villanova University
Cornell University
Oklahoma State University
University of Michigan

To jsou některé z nejlepších vysokoškolských technických škol. Existuje mnoho dalších univerzit stojí za zmínku v seznamu špičkových univerzit, které nabízejí dobré pregraduální inženýrské programy. Pokud uvažujete o usilují o zařazení do některé z výše uvedených univerzit, budete se muset připravit na vchody vyšetření s dostatečným předstihem dopředu.

Nejvyšší placených pracovních míst s magisterským titulem
Nejlepší placené zaměstnání,
Jak se stát Bounty Hunter
Residency Rozhovor Otázky
Počítačový hardware Engineer Plat
Krátké Kariéra, že placené Dobré
Kriminalista Kariéra Informace
Obecné chirurg Plat
Nejlepší vysoké školy svobodných umění
School technik Popis práce
Práce zdravotní péče v poptávce

Leave a Reply