Nejrespektovanějších Profese

Když jsem byl malý kluk, moje starší říkávala mi jednu věc, respektovat práci, respektovat všechny druhy profesí bez ohledu na to, jak by se mohlo zdát podřadné. Ale teď, upřímně řečeno, první věc, která se vás někdo zeptá se, jaké jsou vaše profese a jejich chování vůči vám záleží na tom. Jeden z nich bude léčit učitele se vší úctou, ale někdo z ne tak respektované práce se nedostalo požadované respekt bez ohledu na to, i když je stejně inteligentní jako učitel. Proto, zatímco na hledání zaměstnání, lidé obvykle hledají nejvíce respektovaných povolání. Níže je uveden seznam, který bude pomáhat zabrat část z úctou pracovních míst.

Profesoři z různých oblastí

Všechna povolání jsou zdvořilí a tak dlouho, jak jste spokojeni děláte to, co děláte, bez ohledu na to, co jiní říkají, že práce je nejrespektovanější profese pro vás. Přesto, společnost označil některé z populárních míst a top 10 pracovních míst bylo pojednáno níže.

Lékař
První místo v nejuznávanějších profese jde k lékaři. Povolání lékaře sahá zpět do minulosti se všemi druidů léčitelů, a witchdoctors a pak profesních léčitelů, všechny z nich byly respektovány, a jejich oddanost a práci léčení nemocných a zraněných, byl oceňují všichni . Není divu, že na vrcholu seznamu. To je také jeden z nejvyšších placenou práci.

Armed Forces
Oni zůstali daleko od svých rodin léta, oni obětují své životy, a to vše pro koho? Chcete-li chránit nás obyčejné lidi a národ před nepřáteli. Pokud toto povolání nedělal to do seznamu, pak bych byl překvapen.

Učitel
Pokud si někdo zaslouží stálé potlesk za snahu zbavit negramotnosti z tváře světa, pak je to učitelé. Učiteli nemyslím nutně jen všechny ty, kteří učí na školách, ale i ty, kteří cestují do nejchudších zemí nebo do venkovských oblastí vzdělávat lidi tam, tak že oni (chudí a negramotní lidé) může vést lepší život. Na oplátku tito učitelé by si arašídy, ale stále učení je jednou z nejvíce ušlechtilých a respektovat práci.

Hasiči
Vzpomínáte si na ty hasiče, kteří přišli o své životy, zatímco se snaží uhasit požár na WTC? Kdo může zapomenout těm statečným srdce který obětovali životy jen uložit životy kteří lapeni vnitřek. Klobouk dolů těchto hasiče, kteří pracují dnem i nocí, kteří jsou připraveni pomoci lidem v jakékoliv mimořádné situace, a zachraňuje lidi a majetku ze všech typů nehod a neštěstí.

Inženýři
Inženýři jsou lidé, kteří hrají významnou roli v hospodářském rozvoji země nebo města. Oni jsou ti, kteří vzory budovy a stroje, a to podle pořadí dělá náš život pohodlnější. Pokud může být inženýr pak nic podobného.

Vědci
Ať už je to v oblasti lékařství nebo v oblasti technologií, vědci jsou vždy najít nové způsoby, aby nám pomohli, aby se náš život jednodušší, jak se zbavit některých z nejsmrtelnějších nemocí, a tak dále. Pokud máte sklon k vědě, a rádi experimentují s věcmi, pak je to povolání, které byste mohli jít.

Generální ředitel nebo generální ředitel
Představte si, budoucnost firmy závisí na této jedné konkrétní osobě. Pracovníci, kteří pracují v podniku mají důležitou úlohu v chod společnosti, ale v případě, že generální ředitel tam nebyl, pak by společnost šla “psy”. Budování týmu, hledá do finančních aspektů společnosti, jejímž cílem společnosti branky, atd. jsou některé z důležitých odpovědností generálního ředitele.

Policisté
Práce kolem hodiny chytání zlodějů, vrahů, řešení detektivních příběhů a jiné nebezpečné trestní případy, to jsou některé z hlavních činností policejního důstojníka. Některé z těchto zvuku nebezpečné, ale jsou vzrušující. Být policistou je třeba hodně odvahy, bude moc a odhodlání chránit zákon. Pokud máte pocit, že mají these vlastnosti, můžete požádat o tuto práci, a věřte mi, je to nejuznávanější povolání.

Soudce
Jedna malá rozhodnutí soudce může změnit historii, může uložit osobě, může skončit lidský život, může vytvářet nové zákony a tak dále. Pokud máte nějaké sklon k právním systému země, pak je to práce pro vás.

Sportovec
Představuje vaši zemi před stovkami lidí, vyhrávat, že zlato nebo stříbro nebo bronz pro vaši zemi, vidět své národní vlajkou pluje vysoko nad jinými vlajkami, jak husí kůži, když vidíte celý svět vstávání, když se hraje svou hymnu … je sportovec je jiný slušný práce pro vás, pokud jste, že sport orientován.

Samozřejmě, tento seznam neznamená, že jiné profese nebo kariéra, kterou v současné době po nebo chcete-li pokračovat v budoucnosti, jsou nejméně uznávaní povolání, ale pokud byl seznam pro top 20, by i tyto profese mají měl jejich jména zde. Je důležité být šťastný s tím, co děláte. Pokud máte sílu vůle a odhodlání tvrdě pracovat, úspěch a respekt určitě následovat.

Athletic Trainer
Kreativní Careers To dobře zaplatí
Myšlenky Kariéra Změnit
Co je Endodontist
Odborný asistent Rozsah platu
Neonatolog Rozsah platu
Cévní chirurg Plat
Jak se stát středoškolský učitel
Alternativní Careers pro učitele
Dobře placená místa pro ženy
Corporate Finance Kariéra

Leave a Reply