Nejrychleji rostoucí Careers 2012

Užívání kariérní rozhodnutí v správným způsobem, je důležité pro všechny z nás. Mnohokrát, studenti si nejsou plně vědomi různých kariérní možnosti před nimi a oni skončí dělat špatnou volbu povolání bez velkého přemýšlení. Nejrychleji rostoucí kariéry v roce 2012 jsou z různých sektorů ekonomiky a konzultaci s odborníky na identifikaci těchto možností profesního je velmi důležité. Zde je pohled na některých z těchto povolání.

Finance Manažeři
Finance manažeři mohou vydělat mega dolarů kvůli slibným oživení v sektoru finančních služeb. Tyto finanční manažeři mají pracovní příležitosti v makléřských, podílové společnosti, pojišťovny, burzy, atd. Velký počet pozic pro tyto manažery jsou vytvořeny, a proto se jedná o jednu z kariéry, která je rychle rostoucí. Platy byly v těchto manažerů se řídí jejich zkušeností a dovedností. Na celý, může finanční manažer platy být v rozmezí 80.000 dolarů na $ 160,000 na rok. To je určitě jeden z nejvíce vzrušujících kariéry se dostat do.

Lékaři
Surgeons budou také zahrnuty do nejrychleji rostoucích ve své budoucí kariéře toho prostého důvodu, že celkový růst v odvětví zdravotní péče bude přínosem pro tyto zdravotnické profesionály. Lékaři procházející z renomovaných zdravotnických škol a vysokých škol, které mají zkušenosti v oblasti chirurgie je v horkém poptávky. Mohou získat zaměstnání v soukromé, bude jako vládní nemocnicích a na klinikách. Platové rozpětí pro chirurgy, může být docela velké i, v rozmezí od něco mezi 80.000 dolarů na 375.000 dolarů ročně.

Lékárníci
Farmaceuti průvodce zdravotníci a pacienti o léky a jsou velmi žádané kvůli důsledné růstu v tomto odvětví. Lékárníci procházející z hlavních lékáren škol mají velké vyhlídky na zaměstnání v tomto roce. Ti, kteří se zajímají o výzkumu příliš si vydělat velké platy, mezi 75.000 dolarů k $ 125,000 za rok.

Profesoři
Výuka může být jedním z nejrychleji rostoucích kariéru v oblasti vzdělávání, s ohledem na zvyšující se počet žáků nově přijatých do vysokoškolského vzdělávání. Tím, že profesor vysoce konkurenčních studií, jako jsou manažerské, strojírenství nebo lékařství, můžete si vydělat hezký plat. Otvory pro profesory zůstane stabilní a zaměstnanost výhled je také jasné. Profesor pracuje pro velkou univerzitu může kreslit něco mezi $ 70,000 k 130,000 dolar ročně.

Technické Spisovatelé
Úkolem typické technický spisovatel je připravit uživatelské příručky a pomoc pro softwarové balíky. Technické spisovatelé jsou zaměstnáni v softwarovém průmyslu, a také pracovní příležitosti v jiných odvětvích s ohledem na jejich vzdělání. To je jeden z těch oborech, které vám zaplatit docela dobře v dlouhodobém horizontu příliš. Technické spisovatelé mohou očekávat platy mezi $ 40,000 k 60,000 dolar zpočátku a pak až 100.000 dolarů ročně po rozsáhlé zkušenosti.

Některé více rychle rostoucí Careers
Zde je seznam některých dalších kariéry pro mladé kandidátů s pravděpodobně boom v budoucnu, jak předpovídal předsednictvem statistiky práce (BLS):
Biomedicínských inženýrů
Síťové systémy a datové komunikace analytici
Pomocníci Domácí zdravotní
Osobní a domácí péče pomocníci
Finanční zkoušející
Lékařské vědci, s výjimkou epidemiologů
Lékař asistenti
Specialisté pro péči o pleť
Biochemici a biofyzikové
Sportovní trenéři
Fyzické therapist asistenti
Dentální hygienistky
Veterinární technologové a technici
Zubní asistenti
Inženýři počítačový software, aplikace
Lékařské asistenti
Fyzické therapist asistenti
Veterináři
Self-obohacení vzdělávání učitelů
Compliance, s výjimkou zemědělství, stavebnictví, zdraví a bezpečnost, a doprava
Ergoterapeut pomocníci
Environmentální inženýři
Lékárna technici
Inženýři počítačový software, systémy softwaru
Průzkum vědci
Fyzioterapeuti
Osobní finanční poradci
Environmentální technici
Ergoterapeut asistenti
Fitness trenéři a instruktoři aerobiku

Všechny tyto dráhy se dobře placená ty a může nabídnout dobrou dlouhodobou kariéru. S cílem, aby se značka pro sebe, budete muset mít nadání, živý zájem a odhodlání uspět. Takže myslíte, že přes všechny tyto body a vzít si správné povolání rozhodnutí. Nezapomeňte podívat na pracovní spokojenosti jako hlavní kritéria pro práci ve společnosti, jak je zájem o práci pouze pomůže vyniknout v něm. Všechno nejlepší!

Umění kariéry, které dobře zaplatí
Snadné dobře placená místa
Animal Science Careers
Top Práce v Demand
Detektivní Požadavky
Sportovní stipendia
Nejlepší Kariéra pro 2012 and Beyond
Jak se stát revmatologa
Kvalita Analyst Popis práce
Šest Graf Práce s bakalářským titulem
Alternativní Careers pro právníky

Leave a Reply