Nejvyhledávanější práce

Každý rok řada výzkumy se provádějí, aby zjistily, trendy v ekonomice, který také patří prubířství pracovní místa, která jsou ve vysoké vyžádání. Existuje celá řada faktorů, které vstupují do hry při rozhodování nejvyšších výhod pracovní místa na trhu. Některé prvky, které se berou v úvahu při posuzování nejžádanějších pracovních míst na trhu, jsou:
Zaplatit
Zaměstnanost výhled
Pracovní prostředí
Napětí:
Fyzické požadavky

Práce ve kterém jednotlivci vyvozují vysokou úroveň spokojenosti jsou obvykle nejžádanější ty na trhu, nicméně, nelze vyloučit vysoké odškodnění balíčky, které některé jiné “vysokého tlaku” pracovní místa nabídnout. Takže, bez dalších okolků, pojďme se podívat na některé z nejvíce žádaných míst v trh právě teď.

Nejoblíbenější Jobs

1. Software Engineer.

Můžou za to na našem unsated touhy aplikací mobilních telefonů a cloud computing, softwarové inženýrství je kariérní volbou, které se řadí nejvyšší v seznamu nejžádanějších míst v Americe. Průmysl musí čelit určité výzvy v posledních několika letech, ale poptávka pro vývojáře softwaru je natolik robustní, že zaměstnavatelé jsou ochotni investovat do lidí s požadovanými dovednostmi. Práce Výhled pro softwarové inženýry je pozitivní a lze očekávat zvýšení o 38% do roku 2016. Průměrný plat je v rozmezí 75.000 dolarů na $ 100,000, s New York, San Francisco a Chicago nabízí nejlepší příležitosti k práci.

2. Matematik

Matematici jsou na druhém místě v seznamu nejžádanějších pracovních míst, s kariérní volbou, bodování do značné míry na nízké fyzické náročnosti a působivé práce výhledu. Matematici studium matematické teorie, algoritmy a používat je k řešení složitých vědeckých a inženýrských problémů. Zaměstnanosti Výhled je skvělý, i když bezohlednou soutěž je očekávána. Průměrný plat je v rozmezí $ 65,000 k $ 90,000, s New York, Baltimore a Seattle prozatím nejlepší města do práce.

3. Pojistný matematik

Znalci jsou jednotlivci, kteří jsou zodpovědní za výpočet finančních rizik. Oni analyzovat statistická data a sledovat rizika spojená s investicemi, a tím se stanoví, do značné míry, které projekty by být investovány palců Podle amerického Úřadu statistiky práce, 6 z 10 pojistní matematici práce s pojišťovnami, s ostatními získání zaměstnání s vlastní nebo vládní agentury jako finanční poradci. Plat je v rozmezí $ 55,000 až 110.000 dolarů s New York, Chicago a Hartford prozatím nejlepší města do práce.

4. Statistik

Statistici analyzovat data seřazené na průběhu času na přípravu zpráv, které jsou rozhodující pro plánování budoucí postup v organizacích. Statistici jsou zaměstnáni jak vládou a soukromými organizacemi. Průměrný plat je v rozmezí $ 60,000 95.000 dolarů, s Washingtonem, San Francisco a Chicago prozatím nejlepší místa k práci.

5. Computer System Analyst

Analytici počítačový systém jsou zodpovědné za analýzu obchodních požadavků v organizaci a rozvoj potřebné hardwarové a softwarové systémy. Kontrolují proveditelnost vyvíjí nový systém tím, že drží konzultace s managementem a koncoví uživatelé. Jsou také odpovědné za monitorování vývoje, implementace, testování a údržba proces nového počítačového systému, a také hledat způsoby, jak lze stávající systémy používaných ke splnění obchodních požadavků. Průměrný plat analytik počítačového systému je v rozmezí 42.000 dolarů na 65.000 dolarů.

6. Fyzioterapeut

No, víme, že fyzikální terapie byla velkým přínosem pro nás, a lidé, kteří jsou zaměstnáni v této oblasti věnovat velkou spokojenost v upotřebení jejich dovednosti na pomoc lidem v zotavuje z různých nemocí. Fyzioterapeuti najít zaměstnání v nemocnicích, ale mohou také pracovat na soukromých klinikách, za předpokladu, že mají potřebnou licenci pro práci v tomto konkrétním stavu. Bakalářský titul je nutností, ale magisterský titul může opravdu pomoci v získání lepší odměnu, na rozdíl od nabízejí možnosti kariérního postupu. Průměrný plat se pohybuje kolem 70.000 dolarů.

7. Právní expert

Jednotlivci se těšit na kariéru v právu, protože má potenciál pro kariérní postup, a také průměrný plat je velmi konkurenční. Asistenti jsou v poptávce v důsledku prudkého v právních záležitostech. Jeden může buď získat certifikát koncipientku studií nebo se zapsat do školy, která nabízí studijní obor v právu. Střední příjem právních expertů je kolem $ 50,000.

8. Dietetik

Mnozí by za práci o dietologem být všední záležitost, ale vzhledem k tomu nárůst v národním povědomí, pokud jde o zdravý životní styl se týká, dietitians se dostat do práce s lidmi z různých částí, a to je jejich povinností pomáhat lidem při zachování dobrý zdravotní stav. Dietitians pracovat s atlety a sportovce, křídování se stravou plány, dohled přípravu jídla, a pomáhají institucím při podpoře zdravých stravovacích návyků. Průměrný plat dietitians je v rozmezí 56.000 dolarů.

9. Technical Writer

Technické spisovatelé mají odpovědnost při šíření informací k veřejnosti v jednoduchých slov. Například, leták, který vysvětluje, jak se ovládá vakuum, které jste si koupili, je dílem technický spisovatel. Mají buď bakalářský titul v písemné nebo osvědčení v technickém psaní. Obvykle pracují v útrobách svých kójí, nebo některé z nich mohou pracovat na volné noze stejně. Průměrný plat technických spisovatelů je kolem $ 60,000.

10. Učitel

Poslední, ale v neposlední řadě, když učí kariéře přikázal respekt v naší společnosti již dlouhou dobu, a dokonce i dnes, mnoho ctižádostiví mladí lidé chtějí pokračovat v kariéře ve výuce. Spokojenost péči o budoucnosti země je obrovský a plat je také velmi konkurenční. V průměru, učitelé vydělá kolem 45.000 dolarů ročně.

Kromě míst uvedených výše, některé další kariéry, které jsou dnes populární jsou:
Meteorolog
Biolog
Historik
Audiolog
Dentální hygienistkou
Sociolog
Účetní
Fyzika!
Finanční poradce
Filozof
Parole Officer
Aerospace Engineer
Ekonom
Logoped
Astronom
Úvěr důstojník
Ropa Engineer
Optometrista
Programátor
Knihovník
Lékařské technolog
Těsnopisec
Chiropraktik
Stavební inženýr
Lékařské tajemník
Zdravotní laborant

Byly to jedny z nejvyhledávanějších míst v Americe dnes. Jak byste si všimli, ne všechny z těchto pracovních míst nabídnout to nejlepší z platů, ale důvod, proč jsou v poptávce, je proto, že mají příznivý výhled pro zaměstnanost, dobré pracovní prostředí, nízké úrovni stresu a především, pocit spokojenosti. Takže, ať už jste začínající na profesní dráhu nebo uvažujete o změně, to aby tyto nejvyhledávanějších pracovních míst v roce 2012 do úvahy.

Dermatologie jako kariéru
Nejlepší univerzity ve světě
Kariéra poradce Plat
Počítačový hardware Engineer Plat
Práce recese důkaz
Co mám Major V
Jmenování Setter Popis práce
Dobré Kariéra Volby pro budoucnost
Cévní chirurg Plat
Získejte on-line výuky úlohy
Vysoké Platební Stres Volná místa

Leave a Reply