Nejvyšší placená místa s bakalářským titulem

To bylo vždy koncepce, že lidé drží magisterský stupeň dostat vysoce placené za svou práci. Nicméně, se vznikem nových průmyslových odvětví, koncepty, rozšiřování trhů a potřeba s nízkou kvalifikací, ale talentovaných jedinců, scénář se zlepšila a lidé drží bakalářský titul také začaly vydělávat pěkně. Ale, což jsou ty nejvyšší platební práce s bakalářským titulem? No, tady jsou odpovědi.

Některé z nejlepších placenou práci s bakalářským titulem jsou popsány níže. Než půjdete na vybrat některý z nejvyšších placenou práci, rád bych vám určit svou kariéru i osobní zájmy a také své celoživotní cíle, takže Práce přináší to nejlepší z vás a můžete dokázat sami na světě.

Computer Software Engineer
Jedním z nejvyhledávanějších míst je úkolem inženýra počítačového softwaru. Jako inženýr počítačový software, bude vaše hlavní pracovní plocha je, že vývoj software, prostřednictvím aplikace matematické analýzy a základní i rozšířenou základech počítačové vědy. Bakalářský titul v oboru počítačového softwaru, počítačové vědy nebo počítačová aplikace je dost pro tuto práci. Nicméně, pro dosažení vysoké placenou práci v renomovaných organizace, kterou potřebujete získat nějaké průmyslové praxe a práce na nízkému platu za rok nebo dva v malém měřítku firmy. Poměrně zkušený člověk v tomto odvětví může vydělat až 120.000 dolarů – 130.000 dolarů ročně. Navíc, možnosti růstu jsou také obrovské.

Finanční poradce
Pro lidi, které mají zálibu v zaměstnání financí souvisejících, stává finanční poradce může být velmi dobrá volba. Finanční poradci jsou lidé, rendering radí týkající se pojištění, investice, finanční plánování pro malé i velké firmy, řízení rizik, poskytuje poradenství a tipy, jak prodat svůj podnik, atd. Tento obchod má růst rychlejším tempem, jako je tomu v blízké budoucnosti Odhaduje se, že mnoho lidí jde do důchodu, a proto bude nezbytně nutné finančního řízení. Finanční poradce s průměrným objemu obchodu, vychází asi $ 100,000 120,000 dolarů ročně.

Fashion Designer
Mezi nejžhavější zaměstnání dnes, je módní návrhářství! Kreativní lidé se zájmy v oblasti módy a kostýmní projektování může trvat až tuto práci. Práce s malou společností v prvních dnech bude dávat správné pochopení všech aspektů tohoto podnikání. V druhém stadiu, kdy začnete svůj vlastní podnik, můžete určitě vydělat hodně. Ačkoli obchodní soutěž v tomto odvětví, je obrovský, koneckonců je to vaše jedinečnost v provedení a reklamních technik, které záleží hodně. Jako módní návrhář, na začátku si můžete vydělat kdekoliv kolem 50000 dolarů za rok. Přečtěte si více o spuštění své vlastní linii oblečení.

Veřejná Vztah důstojník
Není mnoho lidí jít pro tuto práci, protože ne každý má talent řešit se zákazníkem efektivně. To také vyžaduje lepší schopnosti správně s stížnosti zákazníků a dotazy. Ale, pokud si myslíte, že máte kvalitní účinné zákazníků manipulace ve vás, pak tato práce je jedna velká příležitost k vybudování kariéry pro vás. Jeden by se očekávat, že si jmenován jako důstojník hned na začátku své kariéry. Jeden musí začít jako manažer a naučit se udržovat vztahy s nejen zákazníky, ale i společenských organizací, médií, vlády, politici atd. Budete muset řešit konflikty sami nebojácně a vytvořit si vlastní, stejně jako firemní pověsti. V průměru public relation úředník vydělá kolem $ 60000 – 70000 dolarů za rok.

Spisovatel a editor
Pracovních míst, jako spisovatel a editor jsou poměrně méně preferované než dalších pracovních míst ve světě. Důvodem je to, že u těchto profesí, musíte mít zálibu v psaní spojený s psaní vyniknout v této oblasti. Být editor je ještě obtížnější, protože kritizovat konstruktivně a výběrem z příslušné chyby není každého šálek čaje! Lidé, docela jisti jejich schopností může pokračovat v dlouholeté kariéře v této oblasti, protože v dnešní době existuje mnoho internetových stránek, časopisy, noviny hledají se pro talentovaných spisovatelů a redaktorů. Roční příjem kolem 40.000 dolarů, je docela slušné, ale na byla založena jako spisovatel, může člověk snadno vydělat až 100.000 dolarů za rok.

Letecký dispečer
Velmi respektovaný, ale velmi méně známé! Řídící letového provozu, jak název napovídá, je především o vedení, správu a řízení letového provozu na letištích. Být letového provozu není snadný úkol. Jedná se o kontinuální koncentraci, jako nejmenší z vašich chyb může vytvořit velký problém a dát mnoho životů v ohrožení. Nejsou žádné zvláštní tituly jako takové pro tuto práci, a proto je třeba, aby se do kurzu na leteckého provozu controlling navržený International Air Transport Association a jasné na vyšetření. Průměrný příjem řídícího letového provozu je kolem $ 100.000 – 105.000 dolarů. Ale ano být připraveni čelit výzvě, jak práce na rozdíl od bytí obtížné a riskantní také vyžaduje dlouhé pracovní doby.

Sales Executive
Můžete prosperovat hodně jako Sales Executive, ale pouze tehdy, pokud víte, jak prodávat věci! Plánování, řízení, organizování jsou všechny dovednosti, které budete učit s časem a zkušenostmi, ale základním předpokladem pro tuto práci je vědět, jak prodávat věci a vydělat spokojenost zákazníků. Na začátku, nemusí dostat zaplaceno moc, ale na základě zkušeností a výkonu, budete určitě mít nárok na vyšší platy a pobídek. V průměru, prodejní manažeři vydělávají až 60.000 dolarů jako plat a pobídky na základě výkonnosti, exkluzivní platu.

Lidské zdroje Personální
Mnoho lidí si myslí, lidských zdrojů práci, jak dobře placená a méně namáhavé práci. Nicméně, je to částečně správné. Lidské zdroje mohou být určitě dobře placená pracovní místa, ale objem práce a stresu je poměrně velké. Práce lidských zdrojů se pohybuje personál z plánování zdrojů, správa, zaměstnanci dobrých životních podmínek k vyřešení konfliktů mezi zaměstnanci a aranžování mimoškolních aktivit v kanceláři. Začínal jako manažer poskytne lepší představu o práci a na základě zkušeností a výkonu lze určitě vyšplhat do vyšších označení. V průměru člověk pracující v oblasti řízení lidských zdrojů může vydělat asi 70000 dolarů za rok.

Real Estate Broker
Realitní makléři jsou v poptávce, jak lidé dnes chtějí využít nejlepší nabídky na doma nákup a prodej. Realitní makléři plnit svůj účel tím, že dělá vše pro své zákazníky. Kupující nebo prodávající nemusí trávit čas a úsilí hledáním dobré nabídky. Jako ve skutečnosti, toto podnikání není snadné. Jeden může najít lidi jen blbnout a nakonec koupit nic. Proto, realitní makléř musí mít na pozoru o takových lidech, a proto zabývat se všemi realitních jednání. Výše provize člověk vydělá, závisí na obchodní objemu. Nicméně, s mírně velké podniky lze získat kolem 60.000 dolarů ročně.

Kontrolor
Auditoři byli v poptávce, jsou v poptávce a bude poptávka po mnoho let dopředu. Auditoři nejen sledovat věcí, ale také naznačují vývojové postupy pro vadné pracovních systémů, a proto zajistí, že vše se děje v souladu s organizačním postupům. Je proto nezbytné, aby auditoři jsou inteligentní a dostatečně zodpovědní, aby jednala jako katalyzátor pro růstu společnosti. Auditoři jsou povinni téměř ve všech výrobních a neproduktivní oddělení společnosti. Některé z nich patří účetní, řízení lidských zdrojů, financí, marketingu, odbytu apod. auditorů vydělávají kolem 50.000 dolar za rok, ale zkušení auditoři rozhodně překročit tento obrázek.

Analytici Průzkum trhu
Je to falešná představa, že práce v marketingu vyžaduje magisterský titul. Samozřejmě, získat vyšší postavení přímo na začátku sám, budete potřebovat Masters kvalifikace! Ale pro označení takový jako analytici a manažeři, nemusíte nutně dělat Masters v marketingu. Průzkum trhu analýza zahrnuje podrobnou studii o trhu, včetně spotřebitelů, jakož i soutěžitelů a jejich produktů. Musíte pochopit potřeby a požadavky spotřebitelů a také na nevýhody vaší organizace. Navíc, budete muset připravit zprávy o této studii a předložit jej před vyšším managementu pro další plánování. Zkušenosti a znalosti zálohovat s výkonem vám pomůže dosáhnout novější výšek v tomto odvětví. A analytici průzkum trhu vydělá o $ 50000 – 60000 dolarů za rok.

Před podpisem off, bych poradit, abyste se soustředit na celkový kariérní růst, a ne jen dostat pokušení nabízených platů. Přejeme Vám Prosperující Kariéra Ahead!

Jak se stát rozhodčí
Perfusionist Plat
Vzrušující Kariéra
Onkolog Popis práce
Jak si vybrat Kariéra rádce
Práce pro English Majors
Entomolog Plat, Laicky řečeno, entomologie je studium hmyzu a existuje více než milion druhů hmyzu na této planetě. Plat podle národních statistik je kolem USD 55.000 ročně známky. Entomologie spadá pod biologie a entomolog zkoumá hmyz v laboratorních podmínkách, stejně jako uvádí v jejich přirozeném prostředí, když na práci v terénu. Pod záštitou entomologie existují různá témata, jako je biomechanika, zemědělství, výživy, forenzní vědy, atd. Studie hmyzu byla zásadní v rozvojových roboty hmyz hnutí byly kopírované robotických inženýrů s vynikajícími výsledky. Entomolog také hrají důležitou roli, pokud jde o zemědělství, jako některé druhy hmyzu jsou zodpovědné za opylování a některé pro ničení plodin. Soudní entomolog studovat činu a pokusit se zjistit, časový plán pro akci. Vzhledem ke všem těmto různých oblastí práce mzdových z entomolog kolísá v závislosti na profilu práce.
Lékařské Práce, které zahrnují práci s dětmi
Odborný pracovník Náplň práce
Rozhodování o vysoké škole
Lékařské Práce v Demand