Nejvyšší placených pracovních míst s magisterským titulem

Počet studentů zajištění přijetí k vysokoškolskému studiu je pryč značně v posledních několika letech. Mnozí studenti dávají přednost práci v průmyslu po jejich bakalářský titul na nějakou dobu, a pak dokončit jejich pán je pro lepší pracovní vyhlídky a požadovanou úroveň růstu. Téměř ve všech oblastech, může poskytnout vám s dobrým zaměstnáním, jakmile budete mít magisterský titul. Člověk musí najít a projít výběrovým procesem jistotou nastartovat kariéru. Zde jsou nějaké příklady:

Generální ředitel
Most vrcholových řídících pracovníků jsou absolventi špičkových obchodních škol, a dokončili jejich magisterského v oboru Business Administration, specializující se na témata, jako jsou informační technologie, finance nebo marketing. To je nepochybně jedním z nejvyhledávanějších práci v podnikatelském světě ve všech odvětvích hospodářství. CEO zajistit, aby jejich organizace funguje v profesionálním způsobem podle dohled své každodenní činnosti. Plat CEO se může pohybovat od $ 75,000 150.000 dolarů pro malé firmy a několik milionů dolarů pro velké nadnárodní firmy.

Finanční poradci
Finanční poradce je také jedním z největších platebních míst s magisterským diplomem. Chcete se stát finančním poradcem, musíte studia v oblasti financí / účetnictví. Finanční poradci obstarávat investic a daňových souvisejících dotazů retailovým a institucionálním investorům. Platy těchto pracovníků se může pohybovat mezi $ 60,000 120.000 dolarů ročně.

Fyzioterapeuti
Úkolem fyzioterapeuta je další dobrá volba povolání. Primární odpovědnost fyzioterapeutem je k úlevě od bolesti pro pacienty a zvýšit jejich mobilitu. Získáním magisterský titul v oboru fyzikální terapie od renomovaných školy, můžete si jistě dosáhnout úspěchu v této oblasti. Jak na plat průzkumu zasvěcenci průmyslu, může střední plat fyzioterapeuta být kolem 78.000 dolarů ročně.

Personalisté
Personální manažeři jsou povinni ve všech typech průmyslových odvětví, aby se optimální využití dostupných talentů. Tento profil obecně vyžaduje titul v oboru managementu, se zaměřením na řízení lidských zdrojů. Platy jsou působivé i se zkušenými uchazeči vydělávat něco mezi 80.000 dolarů na 160.000 dolarů ročně.

Vývojáři softwaru
Vývojáři softwaru pracovat pro špičkové firmy v oblasti informačních technologií a jsou zapojeni do vývoje a testování software pro jejich klienty společnosti. Oni jsou odborníci v používání programovacích jazyků a mají vynikající znalosti práce na počítači. Nejúspěšnější mají vývojáři softwarů magisterský titul v předmětech, jako jsou počítačové vědy nebo informační technologie. Vývojáři jsou považovány za jednu z nejvyhledávanějších IT profesionály a může vydělat mezi $ 70,000 k 200,000 dolar ročně.

Senior účetní
Senior účetní jsou hodně v poptávce v podnikovém sektoru a obecně obsazují nejvyšší úrovni pozice v organizacích. Kandidáti, kteří chtějí pracovat jako vedoucí účetní musí mít magisterský titul v oboru financí / účetnictví s nejméně pěti let praktických zkušeností. Hlavní účetní platy se může pohybovat od $ 55,000 až 85.000 dolarů za rok v závislosti na druhu zaměstnavatele.

Takže, to byly některé práce, které můžete získat za soustavné úsilí a odhodlání z vaší strany. Doufat, že dáte váš sto procent k dosažení stanoveného cíle, rád bych se odhlásit zde. Good luck!

Corporate Finance Kariéra
Pracovní pozice Zaměstnání s postiženými dětmi
Non-výuky práce pro učitele
Lékařské Práce, které zahrnují práci s dětmi
Onkolog Plat
Pracovní příležitosti v umění
Konec Rozhovor otázky
Chief Information Officer Popis práce
Top Ten Kariéra pro budoucnost
Alternativní Careers pro právníky
College Granty

Leave a Reply