Nejvyšší Platební dělnických profesích

Je pravda, že úřednický profesionálové tvoří více než 60% z celkové pracovní síly od roku 2009, ale stále existují určité vysoké placená dělnická pracovní místa na trhu. Ve skutečnosti, úřednický práce jsou závislé na dělnických profesích do značné míry. Za prvé, pokusme se vědět, co přesně máme na mysli a dělnické práce. Dělnických profesích zahrnují fyzickou práci a kompenzace je obvykle v hodinových mezd. Některé z běžných polí jsou konstrukce, výroba, podvodní svařování atd. Ačkoliv je společné vnímání, že tyto dělnických profesích jsou snadno převzít, realita je, že mnoho z těchto míst vyžaduje zvláštní školení a certifikace. Takže, pojďme se podívat na některé z nejvyšších placených dělnických profesích v Americe.

Než budeme pokračovat a podívat se na některé z nejvyšších dělnických profesích v Americe, rádi bychom vám říct, že dnes, dělníci mají problémy z specializovaného vybavení a outsourcingu pracovních míst. Dostupnost levné pracovní síly v rozvojových zemích světa přijal hit na mzdy lidí pracujících v tomto odvětví. Přes všechny tyto faktory, jsou některé z těchto profesí stále žádané a vysoce kvalifikovaní odborníci jsou stále schopni velké příležitosti k práci. Ty nemusí být mezi nejvyšší placenou práci v Americe, ale to platí dost dobrý k udržení slušné životní styl.

1. Výrobní technik
Výrobní technik je v-obvinění z produktů výrobních kvality, které jsou účinné a bezpečné používání. Kromě toho, že je také zodpovědný za analýzu chyb v návrhu výroby a poskytuje zpětnou vazbu o nápravných opatřeních. Průměrné platy výrobních techniků je kolem 45.000 dolarů a jsou také nárok na bonusy, které jsou v rozmezí $ 1,000 – $ 1,500.

2. Automechanik
Po sub-prime krize, nový trend se objevil v americké střední třídy, a že je udržovat a opravovat stávající věci místo nákupu nového. To je dobrá zpráva pro auto mechaniky, jak analytici poukazují na to, že tento trend by neměla být krátkodobé. Auto mechanika, aby kolem 40.000 dolarů ročně, včetně bonusů v hodnotě 400 dolarů.

3. Výtah montéři a opraváři
Jak již název napovídá, výtah montéři jsou odpovědné za instalaci výtahy, eskalátory, chodníky atd. opraváři opravit výtahy, které nefungují, a také pomoc při jejich údržbě. Pomáhají také při převodu starých výtahů do nových automatických ty. Jejich hodinové mzdy jsou v rozmezí 30 až 35 dolarů. Jejich průměrné platy jsou v rozmezí $ 40,000 k $ 45,000.

4. Obecné informace o údržbě pracovník
Úkolem obecného pracovník údržby vyžaduje, aby organizaci pomoci v udržování svého set-up. On je zodpovědný za renovaci budovy, udržování zahrady, kterým se stanoví nábytek atd. Průměrná měsíční mzda všeobecné údržby pracovníka se pohybuje kolem 48.000 dolarů s bonusy až do výše $ 1,000.

5. Elektrikář.
Elektrikáři jsou odpovědné za instalaci a údržbu elektroinstalace, vybavení a příslušenství. Elektrikáři jsou rovněž odpovědné za instalaci koaxiálních nebo optických kabelů pro telekomunikační zařízení. Dělají kolem 20,33 dolarů za hodinu, to je asi 42.000 dolarů ročně.

Jednalo se o pět nejlepších dělnických pracovních míst v Americe. Některé z dalších pracovních míst v tomto oboru jsou

Lokomotiva inženýr
Ocel pracovník
Loď Provozovatel
Radio a telekomunikační instalace
Subway operátoři
Plastové strojů Seřizovači
Elektrárna Provozovatel
Plyn provozovatel systému

Byly to jedny z nejvyšších placená dělnická pracovní místa na trhu dnes. Jedna věc, že ​​bychom chtěli zdůraznit, je, že dělnických profesích již nejsou vyhrazeny pro lidi, kteří nemají vzdělání, dovednosti, nebo nejsou vhodné dělat jinou práci, ale tam je bezohledný konkurence v tomto segmentu stejně. Pokud uvažujete o spuštění kariéru jako dělník, tam jsou dost dobré pracovní příležitosti v této oblasti a můžete vydělat tolik jako bílých límečků pracovníka.

Montážní linka Worker Popis práce
Zajímavé pracovních míst, která dobře zaplatí
Rekreační terapeut Popis práce
Význam College vzdělání
Personality Test pro kariérní
Je Midlife Kariéra Změna dobrá volba?
Systems Analyst Popis práce
Jaké jsou výhody a nevýhody Job Hopping?
Pracovních míst, která platit přes 100K
Krátkodobé a dlouhodobé cíle kariéry
Residency Rozhovor Otázky

Leave a Reply