Nejvyšší Platební stupňů

Výběr správné bakalářský titul s největší péčí je jedním z nejvýznamnějších kroků v každého studenta-život. To je proto, že má silný vliv na celý váš život a budoucnost. Při tomto rozhodování, měli byste si dát myšlenku na vaše koníčky, zájmy, dovednosti a osobnost. Jakmile jste si vzali v úvahu všechny tyto faktory, není nic, co by vás může odvést od úspěch. Nejlepší způsob, jak správně zvážit vše, co má mít radu kariéry poradce a některé vlohy a osobnostní testy. To vše bude dělat věci jasnější pro vás. Chcete-li, aby vaše práce trochu jednodušší, jsem sestavil seznam 10 nejvyšších placených stupňů po celém světě. Podívejte se na možnosti, které budou následovat níže.

Počítačové a informační vědy
Počítače jsou nedílnou součástí našeho každodenního života. Tak existuje nesčetně mnoho pracovních příležitostí v této oblasti. Související s výpočetní technikou tituly jsou také obrovské počtu. Ale počítač inženýrství je nejslavnější a dává vám nejlepší placenou práci. Roční plat počítačový inženýr může být kdekoliv kolem $ 125,000.

Ropa Engineering Titul
Energetické otázky jsou v současné době horké a tudíž inženýři ropy jsou v poptávce. Jako inženýr ropy, budete muset vypořádat s získávání, zpracování, atd., ropy a zemního plynu. Platové rozpětí tohoto stupně je 115.000 dolarů ročně. Proto je jednou z hlavních platících míst a kariéry.

Chemické inženýrství Titul
V posledních letech se chemici získali hodně popularity na trhu práce a chemické inženýrství byl uveden v nejvyšších placenou práci v Americe. Oni používají různé principy z chemie, fyziky a matematiky přijít s různých surovin nebo chemikálií a dalších cenných a užitečných výrobků. Platové rozpětí pro tuto práci je kolem 60.000 dolarů ročně.

Business Administration
Jeden z top platební kariéry, obchodní administrativa, je stále velmi populární. Obchodní administrativa je o podnikatelské činnosti a provádění nebo realizaci významných rozhodnutí. Obchodní administrativa udělen spolu s technickými odbornými znalostmi, můžete získat kdekoliv 55.000 dolarů jako výchozí plat. Růstové vyhlídky jsou také neuvěřitelné.

právníků.
Nemám zdůraznit na tom, jak dobře právníci vydělávají. Také, jsou vždy žádané. Ale stává právník není tak jednoduché. Je třeba hodně tvrdé práce a trpělivosti. Roční plat advokáta může být kdekoliv kolem $ 50,000 k 60,000.

Grafik
Grafici vytvářet vizuální řešení pro téměř všechno. Jsou důležitým požadavkem v různých oblastech, jako je web design, reklama, hry projektování atd. To je jeden z nejlukrativnějších míst v roce 2010 a plat grafik může být kdekoliv kolem $ 50,000 60.000 za rok.

Zdraví Správa
Budete mít mnoho pracovních možností s mírou ve zdravotnictví správě. Stejně jako jakékoliv jiné podnikání, zdravotní péči vyžaduje také efektivní správcům udržovat zdraví související organizace. Mají plánovat a dohlížet na poskytování služeb ze strany lékařů, sester a techniků. Plat – 40.000 dolarů / rok.

Zasílání reklamy
Je to rozvíjející se obor, protože podniky se začaly připevnění větší význam s reklamou a marketingem. A každá firma potřebuje kvalitní Advertising Professional. Průměrný plat reklamního profesionála může být kolem $ 40.000 až 50.000 ročně.

Účetnictví
Po recesi, všechny společnosti jsou sledování jejich účty a finance s větší péčí, za které potřebují účetních a auditorů. Takže lidé, kteří mají bakalářský titul v oboru účetnictví, jsou velmi žádané. Plat může být kolem $ 40.000 až 50.000 ročně.

Biochemie
Biochemie je další rozvíjející se a slibné kariéry. Platové rozpětí je kolem $ 40.000 až 50.000 dolarů. Práce příroda je většinou výzkum a vývoj, které může být nudné, pro některé lidi. Takže vybrat si moudře.

Doufám, že jste dostali všechny informace o stupních, které platí nejvyšší. Nicméně, domnívám se, že byste neměli přijmout určitou jen proto, že vám dá spoustu peněz. Identifikovat svou vášeň a vyberte titul způsobem.

Jak se stát College profesor
Pohostinství Popisy Průmysl práce
Pracovní pozice Zaměstnání s postiženými dětmi
Nejlepší placených pracovních míst pro ženy
Jak se stát Endodontist
Způsoby, jak opustit svou práci
Průmyslový design Kariéra
Chief Information Officer Popis práce
Alternativní Careers pro učitele
Nejlepší Careers pro introverty
Dobře placená místa pro ženy

Leave a Reply