Onkolog Plat

Onkologové jsou ty lékařské odborníky, kteří diagnostikovat a léčit pacienty s rakovinou. S počtem případů rakoviny stoupá alarmujícím tempem na celém světě, potřeba a poptávka po kvalifikovaných a talentovaných onkologů se zvyšuje. V pracovní příležitosti v této oblasti může dát hodně spokojenosti s prací spolu s finančními zisky.

Mzdové Podrobnosti

Plat onkolog závisí na mnoha faktorech, jako jsou vzdělávací kvalifikaci, počet let praxe a umístění práce. Podle různých platových průzkumů, je průměrná mzda věřil být kolem USD 2,00,000 ročně. Tak, jsme došli k závěru, že plat je poměrně vysoká ve srovnání s několika jinými profesemi. Nejlepší věc na tom je, že onkolog platové balíčky jsou fantastické i pro ty, kteří právě vstoupili na pole. Ti, kteří se právě zaregistrovali tohoto pole můžete očekávat plat v rozmezí od 55.000 USD na USD 1,50,000 za rok. V některých zvláštních případech může plat pro léčbu počátečních fázích kariéry je více než USD 1,80,000 za rok. Plat je dobré pro ty, kteří pracují v soukromých nemocnicích a také pro ty, kteří jsou samostatně výdělečně činná. Platy hematolog onkologové jsou věřil být více než USD 1,50,000 za rok. Střední plat je kolem USD 2,50,000 ročně.

Další výhodou rakoviny odborníků je, že na rozdíl od pevného platu, ale jsou také nárok na pobídky výhody, a bonusů. Bonusy vyplácené každoročně závisí na výkonu a po druhé. Onkologové pracující na vedoucích pozicích může snadno dostat bonusy více než USD 20.000 za rok. Plat pro ty, které mají kolem pěti let zkušeností může být cokoliv v rozmezí USD 1,00,000 k dolaru 2,70,000 za rok. Vysoce zkušení odborníci s více než patnáct let zkušeností lze očekávat, že rozhodně monstrózní plat USD 3,00,000 za rok, nebo dokonce víc než to. Průměrný plat pro radiační onkology je věřil být kolem USD 1,30,000 ročně. Mzda v metropolitních měst je daleko více, než malých městech. Mzda v místech, jako je New York, Virginie, Ohio, Florida, Massachusetts a New Yorku snadno kříží USD 2,00,000 ročně známky.

Popis práce

Onkologové mají různé oblasti pro specializaci, jako je radiační onkologii, dětské onkologie, chirurgické onkologie nebo gynekologické onkologii. Mohou využít záření technik nebo chemoterapie léky k léčbě rakoviny účinně. Samozřejmě způsob léčby rakoviny závisí na dalších faktorech, které také musí být studován nich. Úkolem gynekologické onkolog je odhalit a léčit rakovinu ovlivňující reprodukční systém u žen. Chirurgické onkologové používat pokročilé chirurgické techniky, aby vyléčil rakovinu, zatímco u pediatrických onkologů léčbě rakoviny postiženým dětem. Je třeba, aby tvrdě pracovat se spoustou energie a koncentrace a po dlouhou dobu k dosažení vyšší příspěvky na jejich pracovišti. Mnozí z nich jsou zaměstnáni v renomovaných soukromých i státních nemocnic.

Došli jsme k závěru, že je to úžasné lékařské úkol být in Takže myslíte, že o svých možnostech v této oblasti, pokud chcete, aby se specializují na onkologii.

Nezaměstnanost Pohledávky sníží, ale čísla může být překrouceno
Ošetřující lékař Plat
Práce práci s dětmi s autismem
DO Vs. MD
System Analyst Plat
Góly v kariéře: Příklady profesních cílů
Učitel na základní škole
Cévní chirurg Plat
Otázky učitele Interview
Programátor analytik Náplň práce
Kariéra Quiz pro středoškolské studenty

Leave a Reply