Onkolog Popis práce

Jeden z nejvíce smrtelných chorob, které mohou mít vliv na člověka v každém věku a kdykoli je rakovina. Podle WHO je počet úmrtí v důsledku rakoviny po celém světě zvýší o 45%, 2007 – 2030, to znamená, že z přibližně 7,9 milionů až 11,5 milion úmrtí. Podle jiných studií, se tvrdí, že tam bude asi 1500 úmrtí na den kvůli rakovině v nadcházejících letech. Nádory plic a průdušky, prostaty, tlustého střeva a konečníku a jsou nejběžnější typy úmrtí na nádorová onemocnění u mužů, zatímco rakovina plic a průdušky, prsa, a tlustého střeva a konečníku u žen i nadále nejčastější příčinou úmrtí na rakovinu u žen. Tyto statistiky samy o sobě vám řekne, že je důležité a potřebu kvalifikované onkology.

Vzdělávací požadavky

Pro člověka, aby se stal kvalifikovaným onkolog, bude mu v první řadě je třeba dokončit čtyřletým bakalářského programu. Normálně, v průběhu vysokoškolské studium, bude dotyčná osoba muset rozhodnout pro biochemii, obecná chemie, Organická chemie, molekulární biologie, anatomie a fyziologie, genetika a etiku. Po tomto, on bude muset nejprve obrátit se na lékařskou fakultu a pak dokončit jeho stáží a o ACGME akreditovanou pobytu. To by mohlo trvat asi osm rok dohromady. To je během pobytu, že osoba bude zpracovávat případů rakoviny, a tak, se specializují na onkologii. Pokud chce rozhodnout pro sub-speciality, jako je dětské onkologie nebo chirurgické onkologie tak může učinit. Po dokončení studia, může osoba požádat o certifikaci palubě. Zde, musí uchazeči složit certifikační zkoušky, které se konají v lékařské speciální desky.

Onkolog Odpovědnosti

Jedním z klíčových kritérií onkolog pracovních popis je, že onkolog musí dohlížet na onkologické lékařskou jednotku a zajistit, aby pacienti, kteří byli přijati získat co nejlepší zdravotní péči.
Musí se rovněž účastní poskytování služeb a zajištění dohledu zdravotnického personálu přítomného v onkologického oddělení.
Musí poskytnout klinický vedení a vždy se snažíme zajistit, aby se týmový přístup k věci.
Jedním z důležitých aspektů onkologa práce je to, že musí pracovat s vedoucím odboru všeobecné lékařství, aby se plánovat a zajistit co nejlepší možnosti pro řešení případů.
Musí dohlížet teoretický a praktický výcvik přidělených praktikantů mediků a lékařských důstojníků. To by zahrnovalo viděl k posouzení systému, stejně.
Jeden z onkolog povinností je zajistit, aby se vysoká úroveň způsobilosti v akutních nouze onkologického. Pro to, musí se podílet na zachování lékařské vzdělání od jeho kvalifikaci.
Musí být citliví k potřebám pacientů a musí koordinovat mezi rodinami a příbuznými pacientů, zatímco vysvětlení co nejlepší plán léčby pro pacienty. Pokud rodina nebo pacienti mají nějaké pochybnosti, měl by se pokusit vyčistit to.
Onkolog musí mít vynikající a mezi intra-osobní komunikační dovednosti, aby mohl řídit svůj tým poskytovatelů zdravotní péče, a zároveň správu svých pacientů a manipulaci s jejich pochybnosti v profesionálním způsobem.

Pokud vás zajímá, o platu onkolog průměrné, pak musíte vědět, že onkolog plat závisí na mnoha faktorech, jako jsou zkušenosti, vzděláním, atd. Nicméně, v průměru, může onkolog ucho kdekoli mezi USD 55.000 USD, 1,50,000 ročně. Netřeba dodávat, že se jedná o jeden z nejvyhledávanějších lékařských míst. Takže pokud si myslíte, že jste vešel do popisu onkolog práce, pak to vzrušující a stále rostoucí lékařský obor je pro vás!

Správce sítě Popis práce
Úřednická místa
Most Lukrativní Kariéra
Most Wanted Jobs
College profesor Plat
Získejte on-line výuky úlohy
Courier Service Zaměstnání Přehled
Mateřská škola Učitel Plat
Art Kariéra Seznam
Kariéra poptávky pro budoucnost
Alternativní Careers pro zdravotní sestry

Leave a Reply