Onkolog Popis práce

Jeden z nejvíce smrtelných chorob, které mohou mít vliv na člověka v každém věku a kdykoli je rakovina. Podle WHO je počet úmrtí v důsledku rakoviny po celém světě zvýší o 45%, 2007 – 2030, to znamená, že z přibližně 7,9 milionů až 11,5 milion úmrtí. Podle jiných studií, se tvrdí, že tam bude asi 1500 úmrtí na den kvůli rakovině v nadcházejících letech. Nádory plic a průdušky, prostaty, tlustého střeva a konečníku a jsou nejběžnější typy úmrtí na nádorová onemocnění u mužů, zatímco rakovina plic a průdušky, prsa, a tlustého střeva a konečníku u žen i nadále nejčastější příčinou úmrtí na rakovinu u žen. Tyto statistiky samy o sobě vám řekne, že je důležité a potřebu kvalifikované onkology.

Vzdělávací požadavky

Pro člověka, aby se stal kvalifikovaným onkolog, bude mu v první řadě je třeba dokončit čtyřletým bakalářského programu. Normálně, v průběhu vysokoškolské studium, bude dotyčná osoba muset rozhodnout pro biochemii, obecná chemie, Organická chemie, molekulární biologie, anatomie a fyziologie, genetika a etiku. Po tomto, on bude muset nejprve obrátit se na lékařskou fakultu a pak dokončit jeho stáží a o ACGME akreditovanou pobytu. To by mohlo trvat asi osm rok dohromady. To je během pobytu, že osoba bude zpracovávat případů rakoviny, a tak, se specializují na onkologii. Pokud chce rozhodnout pro sub-speciality, jako je dětské onkologie nebo chirurgické onkologie tak může učinit. Po dokončení studia, může osoba požádat o certifikaci palubě. Zde, musí uchazeči složit certifikační zkoušky, které se konají v lékařské speciální desky.

Onkolog Odpovědnosti

Jedním z klíčových kritérií onkolog pracovních popis je, že onkolog musí dohlížet na onkologické lékařskou jednotku a zajistit, aby pacienti, kteří byli přijati získat co nejlepší zdravotní péči.
Musí se rovněž účastní poskytování služeb a zajištění dohledu zdravotnického personálu přítomného v onkologického oddělení.
Musí poskytnout klinický vedení a vždy se snažíme zajistit, aby se týmový přístup k věci.
Jedním z důležitých aspektů onkologa práce je to, že musí pracovat s vedoucím odboru všeobecné lékařství, aby se plánovat a zajistit co nejlepší možnosti pro řešení případů.
Musí dohlížet teoretický a praktický výcvik přidělených praktikantů mediků a lékařských důstojníků. To by zahrnovalo viděl k posouzení systému, stejně.
Jeden z onkolog povinností je zajistit, aby se vysoká úroveň způsobilosti v akutních nouze onkologického. Pro to, musí se podílet na zachování lékařské vzdělání od jeho kvalifikaci.
Musí být citliví k potřebám pacientů a musí koordinovat mezi rodinami a příbuznými pacientů, zatímco vysvětlení co nejlepší plán léčby pro pacienty. Pokud rodina nebo pacienti mají nějaké pochybnosti, měl by se pokusit vyčistit to.
Onkolog musí mít vynikající a mezi intra-osobní komunikační dovednosti, aby mohl řídit svůj tým poskytovatelů zdravotní péče, a zároveň správu svých pacientů a manipulaci s jejich pochybnosti v profesionálním způsobem.

Pokud vás zajímá, o platu onkolog průměrné, pak musíte vědět, že onkolog plat závisí na mnoha faktorech, jako jsou zkušenosti, vzděláním, atd. Nicméně, v průměru, může onkolog ucho kdekoli mezi USD 55.000 USD, 1,50,000 ročně. Netřeba dodávat, že se jedná o jeden z nejvyhledávanějších lékařských míst. Takže pokud si myslíte, že jste vešel do popisu onkolog práce, pak to vzrušující a stále rostoucí lékařský obor je pro vás!

Nejlepší Careers pro 2012
Concierge Popis práce
System Analyst Plat
Sportovní stipendia
Jak se stát speciální pedagog
Dermatolog Plat
Nejrychleji rostoucí Careers 2012
Počítačové Kariéra a platy
Kariéra Práce s autistickými dětmi
Zaměstnání jako učitel
Respirační terapeut Mzdy

Leave a Reply