Otázky učitele Interview a odpovědi

A učitel práce je důležitá. Neexistuje absolutně žádný prostor pro chyby při najímání učitele pro vaše děti. Ať už jste hlavním nebo rodič, dlužíte si to pro děti na dobrou, spolehlivou vychovatel. Ale když víte, že osoba, kterou jste vybrali, je ten pravý? Pokud nemůžete najít odpověď na tuto otázku by měl tento seznam otázek, rozhovor a navrhovaných odpovědí napomoci tomu, aby rozdíl pro vás. Pojďme začít s několika otázkami učitelů rozhovor a některé ukázkové odpovědi.

Než budeme opravdu jít zapnout, musíte mít na paměti, že povaha otázek, musí být založena na úrovni učitel byl vybrán pro. Například, bude mateřská škola otázky učitele rozhovor se tak lišit od těch, pro speciální pedagog. Je také důležité, aby osoba dostat rozhovor musí být skutečně zájem v této oblasti, jinak, možná právě uvíznout špatnou osobu! Na na otázky a odpovědi nyní.

Otázky učitele Interview a Vzorové odpovědi

Následující otázky jsou dobrou volbou jako otázky učitele rozhovor:
Proč jste se rozhodli dostat se do této profese?
Tato otázka je nejvíce patrný ze všech otázek kladených na učitele rozhovoru. Upřímně řečeno, není správné nebo špatné odpovědi na tuto otázku, ale je vhodné vyhýbat se od bytí politicky korektní. Většina lidí, kteří se dostanou do výuky buď mají afinitu vůči dětem a ne najít více radosti v ničem jiném, než trávit čas v poskytování těchto maličkých příležitost k růstu, a naučit se něco nového každý den svého života. Dalším důvodem pro mnoho lidí chtějí věnovat svůj život na poli výuky je inspirace ze starého učitele, který zanechal trvalý dojem na ně, do té míry, že se chcete dostat do stejné profesi.

Jaké jsou vaše největší silné a slabé stránky?
Další otázka se velmi vysokou pravděpodobností dostat zeptal, tato otázka vyžaduje extrémní upřímnost, když odpověděl na. Být pravdivý bude důkazem vaší integrity a přidat do vaši důvěryhodnost, a tím doplňovat své šance na získání zaměstnání, že jste se v rozhovoru pro. I když může být někdo, kdo je ambiciózní a řízený, nejdou do extrémů, kdy uvedení tam svůj ambiciózní pruh. Také se snaží, aby to neznělo narcistický. Nezapomeňte, že žádáte o pozici učitele znamená, že jste dal děti / studenti před sebe. Neexistuje absolutně žádný místo pro nahuštěné ego v profesi jako takové. Současně, nezní příliš negativní při projednávání své nedostatky. To vám opravdu pomůže vaší věci buď.

Povězte nám o svých minulých úspěchů.
Opět, nelži! Nezapomeňte, pokud máte zkušenosti, vaše nové místo zaměstnání je dobře v pozici provést kontrolu pozadí na vaší profesionální záznamy. Fibbing nebo manipulace se záznamy vypadat jako po-něčeho dosáhl, je absolutní NO! Upřímnost budou přijímány mnohem víc, než vaše potřeby, aby vypadal jako falešné úspěchu. V žádném případě se je navrhl, že pýcha je třeba přijmout v průměrnosti, ale mnohem raději být upřímný a říct něco, co bude vytvářet pozitivní dopad, spíše než negativní. Pokud si pocit zklamán nemají moc na Váš účet, můžete tak říct novinářům, že hledáte změnit svůj traťový rekord, a že vše, co potřebujete, je šance dokázat sami. Tento druh optimismu by vám mohly pomoci skóre úlohy cestu více než lži by.

Co si myslíte, že je správný přístup k disciplíně?
Je zřejmé, že víte, že učitel je pozice vyžaduje být a tyran taky. Přestože je přátelský a přístupný k vašim studentům je vždy dobrý nápad, je také důležité vědět, kde nakreslit čáru. Posvátnost učitel-student vztahu musí být rozbit. Respekt je důležitý, takže musíte ujistit, vytvořit respekt hodný obraz, když stál před studenty. Dalším faktorem, který je třeba mít na paměti, je, že v žádném okamžiku můžete odbočit neobjektivní. Pokud jde o tresty jsou dotčené, tělesný trest je přísný ne. Vše, co potřebujete, je být přísný, není zlý. Disciplína bude následovat pro jistotu.

Jak to řešíte kritiku?
Dobrý na něco zeptat, zjistit, jestli učitel zvládne kritiku dobře, je velmi důležité. Zatímco kritika bude většinou profesionální kritika, že je důležité, aby učitel být schopen zvládnout bylo řečeno, že jeho / její způsob fungování není příliš vhodný, a pravděpodobně potřebuje podstoupit změnu. Tuhost na učitele části v tomto směru lze jen stěží přijmout. Koneckonců, pokud učební styl nedělá studenta je moc dobře, metoda vyžaduje změnu.

Výše uvedené bylo hrubou představu otázek a odpovědí. Některé další otázky, které by rozhodně být užitečné se zeptat, jsou:
Proč chcete pracovat pro naši školu?
Jste spokojeni s pomocí různých druhů technologií jako učební pomůcku?
Chtěli byste být schopni zvládnout dítě, které je společensky izolované?
Proč byste měli dostat najal, když tam jsou jiní kandidáti, kteří jsou stejně nebo lépe kvalifikovaní než vy? Co vás odliší?
Jak byste komunikovat s rodiči těžké studenta?
Jaké jsou vaše myšlenky o týmové učení?
Kdo / co je podle vás je úspěšný učitel?
Jak byste zvládnout studenta, který je neustále pozdě do třídy?
Kdo nebo co v životě byl váš nejlepší učitel?
Nakonec, máte nějaké otázky pro nás?

Rád bych věřit, že daný soubor otázek vám pomůže ven až budete příště na obou koncích pohovoru. Takže, jděte do toho a připravit.

Kariéra pro anglické Majors
Kariéra poradce Náplň práce
High School Teacher Plat
Odborný asistent Plat
Nejlepší Placené Profese
Dobře placená místa v oblasti zdravotnictví
Lékařské Kariéra Informace
Web Developer Popis práce
College profesor Plat
Ortoped Popis práce