Paraprofessional Popis práce

Poloprofesionálové poskytují asistenty a podporovat učitele ve třídách a školách. Dokonce aniž by olověné učitelé, poloprofesionálové odpovědné práci, pomoc vedoucí oddělení a vedoucí učitelé. V posledních letech, kvůli stresu a tlaku na učitele ve školách a vysokých školách poloprofesionálové byli přijati poskytnout pomoc v různých vzdělávacích set up. Vzhledem k tomu, No Child Left Behind Act zahájil sérii úsilí o zlepšení odpovědnosti a pracovní škol a učitelů, pracovní tlak na zvýšení učitele. To vedlo k potřebě vyškolených asistentů ve škole vede k požadavkům asistentů nebo náhradních učitelů nebo paraprofessionals. Jaké jsou různé aspekty příslušníci paraprofessional tyto práci? Prostřednictvím tohoto zápisu-up, dám vám vědět o jemnější rozměry této profese.

Proč se stát Paraprofessional?
Paraprofessional zaměstnanost je relativně novější vstup do školních systémů v USA. Proč někteří začínající učitelé zvolit, aby se stal poloprofesionálové v prvních letech jejich výuky kariéry. No, existuje několik postřehy jednotlivec může dozvědět o učitelské práci a zároveň pracuje jako paraprofessional. Zde jsou některé důvody, proč se stal paraprofessional může být vynikající příležitostí k pochopení fungování učitelů, studentů a škola více blízko.

Obrovská radost a učení spojené s malými dětmi a dospělými, je něco, co motivuje mnoho lidí usilovat o tuto pozici. Láska práce s dětmi je opravdu zásadní motivací mnoha specializovaných učitelů v této oblasti.
Práce jako paraprofessional otevírá obrovské možnosti pro učení, a to dokonce i dostane šanci pracovat v nepřítomnosti učitele. To poskytuje vhled do osoby týkající se nakládání děti ve třídě.
Mnoho učitelů, kteří odešli do důchodu rádi učit a pomáhat dětem. Pro ně, tyto práce jsou dobré možnosti, jak dělat něco zajímavého ve svém volném čase.
Pro několik lidí, nastavitelný plán a flexibilní pracovní doba paraprofessional zdá atraktivní balíček.

Popis práce
Dohled a pomoc jsou nejdůležitější aspekty dané paraprofessional popisu práce. Pomáhají učitelům by dohled nad dětmi v různých odděleních vzdělávacích institucí. Dejte nám vědět o drobných detailů o práci.

Pomoci učitelům
Certifikovaný učitel a paraprofessional společně pracovat na zvýšení efektivity vzdělávacích úsilí vynaložené učiteli. Zajišťují, že všechny snahy, které byly položeny učiteli porozumění pojmy a problémy se studenty jsou vysvětleny správně. V poloprofesionálové pomoci učitelům plánovat při manipulaci přednášky. V některých vysokých škol, může paraprofessional mají znalosti a odborné znalosti o některých specifických témat.

Jako pomoc pro učitele, poloprofesionálové zajistit, aby všechny studijní materiály jsou k dispozici ve třídě před učitele přijde a má učitel tabulka je nastavena dobře se všemi potřebnými požadavky na výuku. Na konci pracovního dne, může poloprofesionálové pracovat na kontrolu úkoly, udržovat soubory a kontrola poštovních schránek, kdy učitel je zaneprázdněn a nemá čas starat se o těchto otázkách.

Interakci s rodiči
Poloprofesionálové působit jako prostředník mezi učiteli, studenty a rodiče. Poloprofesionálové pomoci třídních učitelů v diskusi studentů slabiny a problémy s rodiči. Poskytují účinná opatření k odstranění problémů, kterým čelí studenti. Aktivní účast na konferencích mateřských tvoří hlavní součástí paraprofessional popisu práce.

Individuální pozornost
Poloprofesionálové poskytovat individuální pozornost každému studentovi, a to je úkol učitele jednodušší. Podle statistického úřadu Labor (BLS), může poloprofesionálové pracovat v pomoci studentům, kteří jsou zakázány, vysoušeč mluvící learners nebo některý z dalších poruchami učení. Různé aspekty týkající se paraprofessional práci jsou vzdělávací.

Co paraprofessionals studie
Paraprofessional práce je skutečně dominuje činností, které jsou zaměřeny vštípit zvyk plést s dětmi ve studiích a celostní rozvoj osobnosti. Některé kurzy jako vedení třídy a třídy technologie jsou nedílnou součástí školního paraprofessional studia. Pokud zobrazíte instruktážní paraprofessional popis práce, zjistíte, že jsou to hlavně o pro pomoc studentům se speciálními učení vad. Poloprofesionálové jsou také učil kurzy vývoji dítěte, protože to učí, aby pochopili, studenty mnohem lepším způsobem.

Kurzy čtení paraprofessionals metody nápovědu na pomoc učitelům s vysokými literárními zájmy. Kromě těchto, kurzy právních služeb a bezpečnostních otázek pomůže paraprofessionals aby si byli vědomi o vzdělávacích právech a zákonnosti vzdělávacích standardů. Tyto kurzy také jim vědět, otázkami bezpečnosti a zdraví dětí ve škole a při školní doprava. Podobně, na základě požadavků na paraprofessional ve vzdělávacích zařízeních, mohou poloprofesionálové být vyučován konkrétních otázek, podle vzdělávacích programů. Být práci, která drží jednotlivé obsazeno, musí je činnost paraprofessional Projevují smysl pro pozitivní chování, bezúhonnosti a smysl povědomí o základních disciplín a pravidlech, do paraprofessional.

Vzdělávací Kvalifikace
Vzdělávací požadavky pro paraprofessionals lišit pro různé vysoké školy. Některé školy vyžadují přidružený stupeň, 2 roky odborné přípravy na vysoké škole nebo vysoké škole nebo úspěšné složení zkoušky approved. Můžete jít přes konkrétní informace uvedené na internetových stránkách každého okresu vzdělávací oddělení či státní oddělení a který vám poskytne kompletní informace o konkrétních požadavcích na stává paraprofessional.

Rozsah platu
Paraprofessional platy obecně pohybují mezi US $ 10,000 pro US 30.000 dolar přibližně, za rok. Tato řada zahrnuje celé kariéry graf paraprofessional. Takže, v počátečních letech, bude plat pohybovat kdekoliv mezi US $ 10,000 na US 12.000 dolar ročně a zvyšuje jako pracovní zkušenosti paraprofessional zvyšuje. Tarifní stupnice závisí také na velkém počtu faktorů a mohou se lišit v závislosti na školy požadavků. Obecně platí, že lidé, kteří jsou mladí a zkušený v této oblasti dál pokračovat vyšších studií při výuce pro lepší příležitosti. Od učení názor, tato profese je jistě jedním z nejlepších pro začínající učitele.

Podle zpráv úřadu práce a statistiky (BLS), bude pracovní příležitosti v této oblasti zvýší o 10% do roku 2016. To byl hodnocené za nejvyšší tempo růstu plocha pro lidi v oblasti speciální pedagogiky. A paraprofessional úkolem je mix několika multitasking činnosti, stejně jako některé, které zcela soustředit na jednotlivé úkoly. Je jistě jasné vyhlídky pro ty, kteří chtějí vstoupit výuky pole, aniž by získali mnoho vzdělávacích stupňů.

Asistenční technologie práce
Budoucí práce v Americe
Předškolní požadavky učitelů
Speciální Pedagogické Plat
Kariérový test pro středoškolské studenty
Jak se stát Prodávající
Jmenování Setter Popis práce
Lékařské Kariéra v poptávce
Oční technik Plat
Zajímavé pracovních míst, která dobře zaplatí
Webmaster Popis práce

Leave a Reply