Pedagogické Plat

Miluji svou práci a já jsem se nestal učitelem jen pro praní peněz. Ale já bych rád věděl více o školách v Massachusetts, kde plat učitel na základní škole se pohybuje mezi US 70.000 dolar a US 80.000 dolar. Učím 7 let a já jsem nebyl schopen provést v blízkosti této částky. I když jsem za předpokladu, s různými dalšími výhodami, jako je cestovné, náklady na elektrickou energii, atd. Já jsem spokojený se svým povoláním, ale rád bych, aby zvýšila své vydělávat vyhlídky. ~ Bill, středoškolský učitel, Massachusetts.

Nedávno, tam byl intenzivní debata s jedním z mých známých, kteří zůstane v Texasu o příjmu rozsahu střední školy učitelů. Vzhledem k tomu, že oba zůstat v různých stavech, je vázán na vydělávající lišit v závislosti na různých faktorech. Některé z pochopitelných důvodů jsou životní náklady, dojíždění náklady a mnoho dalších podobných faktorů. To, co člověk platí v Kalifornii a New Yorku může být víc než to v Houstonu nebo Texasu. Můj známý nebyl schopen pochopit, že plat se liší pro každý stát a město.~ Bob, střední škola učitel, California

Čtení recenze dvou školních učitelů musí vám dal nahlédnout do složitosti příjmů školního učitele. Existují různé rozměry příjmů a kromě peněžitých dávek, mnozí učitelé jsou více spokojeni s radostí práci se studenty a pomáhá jim, aby se jejich život více obohacující. Pro některé, uspokojení z práce, je prioritou a pro některé, rovnováha slušné mzdy a láska k práci topy seznam priorit.

Průměrná mzda
Poté, co jste odpověděl na otázku, “proč chci být učitelem”, se můžete zaměřit hledáš na platy učitelů školy. Příjem potenciál pro ty, kteří mají pracovní zkušenosti méně než jeden rok je přibližně mezi US $ 30,000 US 41.000 dolar. Pro učitele, které mají pracovní zkušenosti z jedné až čtyři roky, plat se pohybuje mezi US 33.000 dolar na US 45.000 dolar. Učitel Průměrná mzda pro ty, kteří pracují pro téměř o 4-9 roky, je mezi US $ 40.000 až 55.000 dolarů US. S dalším pokrokem v této profesi, může sekundární učitel plat zvýšit až na US 75.000 dolar.

V poslední době, tam byly různé jednání ohledně poptávky lepších platových obalů. Protože učitelé, stejně jako každý jiný povolání, očekávají slušné platových tříd, můžeme vidět obvyklý boj mezi vyučujícího odborů a státních vlád. Obecně platí, že jednání učitele plat založený na předpokladu učitele očekávání, motivace a respektu, které jim pomáhá v vyjednávání dobré platové nabídky. Některé další faktory, jako je pracovní prostředí a příležitosti k růstu, jsou velmi důležité pro profesionální úspěch učitelů.

Některé další parametry, které mají vliv na plat učitelů je úkolem umístění a typ školy, kterou má vyučovat. V městech, kde jsou životní náklady velmi vysoké obecně dávají vyšší platy svých učitelů. Příjmy z středního školního učitele může zvýšit na US 70.000 dolar a kromě platu, různé školy, které jsou vysoko na finančních prostředků, je poskytnout mzdu a výhody cestování, příspěvku na zdravotní pojištění, učitele důchody a svátky. Nicméně, tyto výhody radikálně lišit pro každý stát a podle pravidel školy.

I když je to, že učitelé nemohou být velmi bohatý vzhledem k jejich povolání, je stejně pravda, že nebudou skončit bez jakýchkoli peněžních dávek. Na platy učitelů rozsahy jsou slušné a se zvyšujícími se pracovní příležitosti v učitelském zaměstnání, jsou platy povinni být kompetentní s rostoucí ekonomické situaci. A kromě potenciálu v důchodu, odměnou budou zapojeny s dětmi a pomáhají jim v jejich růstu, jsou uspokojivé. Takže pokud chcete vstoupit do tohoto pole, pak se důkladný výzkum o různých aspektech příjmů různých měst a okresů, a současně zajistit, že máte rádi, co děláte!

Počítačové Kariéra a platy
System Administrator Náplň práce
Kariéra Práce s autistickými dětmi
Kariéra Personality Test
Top placenou práci bez titulu
Web Developer Plat
Krátkodobé a dlouhodobé cíle kariéry
Asistent pedagoga Plat
Jak psát kariérních cílech
Application Manager Náplň práce
Kariéra Informace k plánování

Leave a Reply