Plavčík Popis práce

Plavčík je zručný plavec, který sleduje činnost jdoucí kolem a zajišťuje bezpečnost plavců. Plavčík mohou být použity v různých odvětvích, které se skládají různé typy vodních útvarů. Stručně řečeno, jsou přítomny ve všech soukromých nebo veřejných prostorách vod, kde jsou lidé plavat. Hlavním cílem plavčíka je hlídat vodní plochy těla a zachránit plavce, kteří jsou v nebezpečí. Před tím, než na popis plavčík práce, dejte nám nejprve vědět, jaké jsou základní požadavky na stát plavčík.

Základní požadavky

Prvním a nejdůležitějším základním požadavkem pro stát plavčík je schopnost plavat. Navíc by měl plavčík mít dobrou postavu a dobrou přítomnost mysli pracovat v nouzových situacích. On / ona by měla být dobře vědom všech vodních překážek, které mohou probíhat přes bazénu nebo na pláži. Kromě toho, jeden by měl mít také dobré public relation schopnosti, vůdčí schopnosti a rychlé rozhodování dovednosti. On / ona by měla vědět, všechny zachraňující životy techniky, které mohou být nutné poté, co zachránil oběť. Mnoho komunit, které zaměstnávají plavčíků, požádat o aktuální Cross Red Advanced Lifesaving osvědčení, jako minimální kvalifikaci pro stát plavčík. Tato certifikace je povinný požadavek, neboť pokrývá všechny důležité poznatky, že plavčík měl vědět. Obnova certifikátu je nutné po každých třech letech.

Popis práce o Lifeguard

Jak již bylo zmíněno, může plavčík být zaměstnán v některém z veřejných nebo soukromých vodního útvaru, kde jsou lidé plavat. Jsou v podstatě vyškoleni pro zajištění bezpečnosti lidí uvnitř vodních útvarů. Povinnosti a odpovědnosti plavčíka může měnit s typem vodního útvaru on / ona je hlídat. Níže jsou uvedeny některé z oblastí, kde lze záchranáři být použity:
Hotely
Pláže
Veřejné bazény
Soukromé bazény kluby
Obecní rekreační oddělení

Základní povinností plavčíka je zajištění bezpečnosti plavců. Plavčík musí vždy nosit uniformu, které mu / jí a dorazí na pracovišti 10 minut před přiděleném čase. Obvykle plavčíci umístit sami tak, že celý bazénu nebo maximální pláž lze snadno prohlížet. Jsou vybaveny vysoce intenzivních dalekohledem o zobrazení aktivit děje kolem pláže nebo bazénu. Plavčík měl znát všechny praktické a teoretické znalosti o kardiopulmonální resuscitaci (CPR). V záchranáři používané pro bazény mohou mít další sadu povinností provádět, jako, udržování čistoty a kvality vody v bazénu. Měly by být hlídkování vody tělo oblast a varovat plavce, nejsou-li dodržovat pravidla a předpisy stanovené výborem, který vlastní vodní útvar. Plavčík by dávat pozor na zařízení, poskytované plavců v bazénu. Pokud se zaznamenáte jakýkoliv nebezpečný stav v bazénu, musí hlásit nadřízenému nebo vodního manažer u nejdříve. Plavčík se poradit také s vodní správce, když on / ona zjistí nedostatek jakéhokoli důležitého vybavení, potřebné pro záchranu oběti.

Plat z Lifeguard
Záchranáři jsou obvykle vyplácí na hodinovém základě, tedy průměrný plat plavčíka závisí na počtu hodin on / ona pracovala. Plat plavčík nováček začíná někde u 7 dolarů za hodinu. Kromě toho, plat závisí také na typu vodního útvaru, že plavčík je hlídat. Někteří lidé pracují jako záchranáři na sezónním základě, zatímco některé práce jako trvalé plavčíků. Plat těchto stálých plavčíků je více, ve srovnání s první. Zkušený plavčík může vydělat až 20 dolarů za hodinu. Můžeme tedy říci, že plat rozsah plavčíka je někde mezi $ 7 až 20 dolarů za hodinu.

To bylo stručné informace o popisu plavčík zaměstnání. Mnoho lidí pracovat jako záchranáři během prázdnin, nebo jako částečný úvazek. Být plavčík je dobrý skutek sloužit lidstvu. Doufám, že tento článek je pro vás připravili informace, co jste hledali.

Jak psát kariérních cílech
Kariéra Zkouška pro studenty střední školy
Ztráta Zmírnění Specialist
Góly v kariéře: Příklady profesních cílů
Jak si vybrat Kariéra rádce
Kurátor Popis práce
Nejvyšší Platební stupňů
Nejvyšší placená místa s bakalářským titulem
Typy odborníci na duševní zdraví
Nejlepší IT společností k práci pro
Oční technik Plat

Leave a Reply