Počítačová síť technik Popis práce

Technici počítačových sítí jsou odpovědné za zajištění hladkého fungování počítačových sítí. Počítačová síť zahrnuje skupinu počítačů, které komunikují mezi sebou prostřednictvím serveru. Síť technik nastavuje a spravuje síť pro organizaci.

Firmy hledají kandidáty, kteří mají bakalářský titul v oboru počítačových věd. Ti, kteří mají vysokoškolské vzdělání v oboru elektroniky a telekomunikací lze také použít na tyto práce. Pro osoby s titulem v jiných souvisejících oblastech, certifikace kurz v síti může být opravdu užitečné. Existuje celá řada certifikovaných předmětů, které ctižádostivý kandidát může provádět. Jedná se =

CompTIA +
Cisco Certified Entry Networking Technician (CCENT) a Cisco Certified Network Associate (CCNA)
Microsoft Certified Technology Specialist (MCTS) a Microsoft Certified IT Professional (MCITP)
Certified Engineer NetWare (CNE) a Certified Network Expert (CNX)

Popis práce

Práce role sítě technika zahrnuje práci s IT týmem organizace a řešení softwaru a hardwaru problémy. Některé z hlavních úkolů a povinností jsou –

Počítačová síť technik je zodpovědný za kontrolu počítače a související aplikace k udržení hladkého provozu.
Síť technik musí průběžně aktualizovat správce sítě o instalaci a konfiguraci různých aplikací.
Pomáhají při údržbě a opravách síťovou infrastrukturu, jako operační systémy, routery a další síťová související komponenty.
Jsou chvíle, kdy si některé síťové problémy lze uvést, pokud jsou tyto diagnostikována brzy, takže síť technik musí zkontrolovat všechny komponenty a identifikovat potenciální problémy.
Počítačové technici mají připravit písemné materiály předat informace týkající se servery v organizaci v profesionálním způsobem.
Některé z podpůrných systémů, které síťové technici mají starat, jsou e-mailové systémy, VOIP, IP adresy. Mají zajistit, že jsou k dispozici oprávněným uživatelům.
Oni jsou svěřeny doporučit organizace na takové aspekty, jako jsou systémy síťové adresování a konfiguraci sítě.

Employment Outlook a plat

Podle amerického Úřadu statistiky práce, počítačové sítě technici mají vynikající kariérní příležitosti, jak tempo růstu se očekává, že na 18% do roku 2016. Toto tempo růstu se vytvoří přibližně přes 100.000 pracovních míst. Počítačové sítě jsou základem mnoha podniků a síťové technici budou vždy v poptávce. Největší hrozbou, že organizace čelí dnes zhroucení systému a kybernetické útoky a sítě technici mohou pomoci při prevenci těchto problémů.

Průměrný plat v síti technika je mezi 33.000 dolarů na 50.000 dolarů. Existuje mnoho faktorů, které ovlivňují platů balíček a možností růstu, primární mezi nimi je praxe, dosažené vzdělání, druh techniků počítačových zaměstnavatele apod. sítě mají rovněž právo podílu na zisku a odměny, které jsou obvykle v rozmezí 1.000 dolarů na 2000 dolarů ročně. New York je nejlepší město k práci pro síťové techniky s lepší příležitosti k růstu a konkurenční platů balíček následuje Houston a Chicago. Síťové technici s více než pětiletou praxí může vydělat více než 60.000 dolarů a dobrou zprávou je, že to není jen soukromé firmy, které se pronájmem sítě techniků, ale US Air Force, Navy a armáda jsou nejlepší zaměstnavatelé síťových techniků.

Pokud máte maturitu nebo jeho ekvivalent, a touží být síť technik, pak budete rádi, že certifikovaný kurz a působivé doporučení vám pomohou chytit různé příležitosti, které toto odvětví nabízí.

Požadavky na on-line výuky práce
Nejvyšší placených pracovních míst s magisterským titulem
Kinesiologist Plat
Jak se stát Kariéra rádce
Top výběru povolání
Hosteska Popis práce
Alternativní Careers pro právníky
Part-Time dobře placená místa
Průvodního dopisu pro učitelská místa
Nebezpečné Jobs, že dobře zaplatí
Zajímavé Careers To dobře zaplatí

Leave a Reply