Počítačová síť technik Popis práce

Technici počítačových sítí jsou odpovědné za zajištění hladkého fungování počítačových sítí. Počítačová síť zahrnuje skupinu počítačů, které komunikují mezi sebou prostřednictvím serveru. Síť technik nastavuje a spravuje síť pro organizaci.

Firmy hledají kandidáty, kteří mají bakalářský titul v oboru počítačových věd. Ti, kteří mají vysokoškolské vzdělání v oboru elektroniky a telekomunikací lze také použít na tyto práce. Pro osoby s titulem v jiných souvisejících oblastech, certifikace kurz v síti může být opravdu užitečné. Existuje celá řada certifikovaných předmětů, které ctižádostivý kandidát může provádět. Jedná se =

CompTIA +
Cisco Certified Entry Networking Technician (CCENT) a Cisco Certified Network Associate (CCNA)
Microsoft Certified Technology Specialist (MCTS) a Microsoft Certified IT Professional (MCITP)
Certified Engineer NetWare (CNE) a Certified Network Expert (CNX)

Popis práce

Práce role sítě technika zahrnuje práci s IT týmem organizace a řešení softwaru a hardwaru problémy. Některé z hlavních úkolů a povinností jsou –

Počítačová síť technik je zodpovědný za kontrolu počítače a související aplikace k udržení hladkého provozu.
Síť technik musí průběžně aktualizovat správce sítě o instalaci a konfiguraci různých aplikací.
Pomáhají při údržbě a opravách síťovou infrastrukturu, jako operační systémy, routery a další síťová související komponenty.
Jsou chvíle, kdy si některé síťové problémy lze uvést, pokud jsou tyto diagnostikována brzy, takže síť technik musí zkontrolovat všechny komponenty a identifikovat potenciální problémy.
Počítačové technici mají připravit písemné materiály předat informace týkající se servery v organizaci v profesionálním způsobem.
Některé z podpůrných systémů, které síťové technici mají starat, jsou e-mailové systémy, VOIP, IP adresy. Mají zajistit, že jsou k dispozici oprávněným uživatelům.
Oni jsou svěřeny doporučit organizace na takové aspekty, jako jsou systémy síťové adresování a konfiguraci sítě.

Employment Outlook a plat

Podle amerického Úřadu statistiky práce, počítačové sítě technici mají vynikající kariérní příležitosti, jak tempo růstu se očekává, že na 18% do roku 2016. Toto tempo růstu se vytvoří přibližně přes 100.000 pracovních míst. Počítačové sítě jsou základem mnoha podniků a síťové technici budou vždy v poptávce. Největší hrozbou, že organizace čelí dnes zhroucení systému a kybernetické útoky a sítě technici mohou pomoci při prevenci těchto problémů.

Průměrný plat v síti technika je mezi 33.000 dolarů na 50.000 dolarů. Existuje mnoho faktorů, které ovlivňují platů balíček a možností růstu, primární mezi nimi je praxe, dosažené vzdělání, druh techniků počítačových zaměstnavatele apod. sítě mají rovněž právo podílu na zisku a odměny, které jsou obvykle v rozmezí 1.000 dolarů na 2000 dolarů ročně. New York je nejlepší město k práci pro síťové techniky s lepší příležitosti k růstu a konkurenční platů balíček následuje Houston a Chicago. Síťové technici s více než pětiletou praxí může vydělat více než 60.000 dolarů a dobrou zprávou je, že to není jen soukromé firmy, které se pronájmem sítě techniků, ale US Air Force, Navy a armáda jsou nejlepší zaměstnavatelé síťových techniků.

Pokud máte maturitu nebo jeho ekvivalent, a touží být síť technik, pak budete rádi, že certifikovaný kurz a působivé doporučení vám pomohou chytit různé příležitosti, které toto odvětví nabízí.

Kariéra poptávky pro budoucnost
Co Jobs co nejvíce peněz
Poradce Náplň práce
Top Ten Kariéra pro budoucnost
Kariéra ve strojírenství počítačového hardwaru
Nejlepší Placení Kariéra s Associate to fakulta
Jak psát kariérních cílech
Pedagogické Plat
Jak se stát Diplomat
Popis práce pro Executive Pastor
Nejlepší zaměstnavatelé

Leave a Reply