Počítačové Kariéra a platy

Seznam kariéry v počítačích je docela dlouho, protože existuje mnoho druhů pracovních míst jsou k dispozici v této profesi. Stát se správce sítě, programátor, software tester, správce databáze, hardware inženýr, počítačová grafika návrhář, kariéru v armádě, v trestním řízení jsou zahrnuty v počítačových kariéry. Pojďme diskutovat o těchto počítačové kariéry, a platy tažené tyto odborníky.

Správci sítě
Správné počítačové sítě je velmi důležité v tomto světě moderních technologií, k připojení malé nebo velké organizace a sdílet zdroje. Zda se tyto organizace jsou součástí informačních technologií (IT), sektoru nebo ne, nezáleží na tom, v tomto ohledu. Pracovní příležitosti jako správce sítě může poskytnout narazíte v oblastech jako ochrana lidí se snaží proniknout do sítě, poskytovat prostředky na připojených počítačích v síti, zamezení přístupu k zakázaných prostředků prostřednictvím počítačů, poskytování technické podpory, zabezpečení sítě a starat se o počítačové systémy. Tyto aspekty práce, aby to velmi lukrativní a vysoce placených. Roční Střední počítačové sítě plat je 55.000 USD a lze případně vydělat mnohem víc, než to, že s některými kvalitní zkušenosti.

Programátoři
Programátoři pracují pro softwarové firmy v oblasti vývoje software. Znalost programovacích jazyků jako C, C + +, Java,. (Tečka) net, a odborné znalosti v oblasti webových aplikací, které jsou nejrychleji rostoucím pojmy, je nutností pro zájemce o kariéru počítačového programování. Můžete zadat tohoto pole se bakalářského nebo magisterského stupně v oblasti IT Roční Střední mzda v programování je kolem USD 65.000.

Software Testery
Software testery dělat úkol studovat a analyzovat software vyvinutý vývojáři softwaru, a odhalit nedostatky a chyby v jejich fungování. Prostor pro tuto práci testování softwaru je poměrně široký – je také aplikace na přípravě softwaru pro hry. Talentovaní software testery vydělat slušné platové balíček USD 60.000 nebo více. Můžete pevně stanovit sami v této oblasti tím, že dělá magisterský program, od renomovaných univerzity.

Databáze Správci
V správcům databází, které jsou známé také jako počítačové odborníky, jsou obvykle zapojeni do úkolů, jako hardware vytváření, přípravy roboty, navrhování sítí pro datové komunikace, zachování sítě datové komunikace, udržování webové stránky a ukládání organizované dat. Vhodná míra od dobrého ústavu, vám pomůže tašku plat balíček mezi USD 50.000 USD 100.000-.

Cyber ​​Law
Pole práva počítačové roste velkým tempem a vytváří mnoho pracovních příležitostí pro zaslouží kandidátů. V tomto kurzu budete studovat základy techniky, digitální smluvního práva, e-governance, informační technologie zákon, předpisy týkající se internetu problémy, světové scéně v oblasti práva počítačové a problémy duševního vlastnictví v právu počítačové. Existuje mnoho počítačových odborníků vydělávat USD 50.000 USD 80.000 v této oblasti.

Grafika Projektování
Grafického návrhu je jedním z nejžhavějších počítačových kariéry, jako grafici dělat paletu prací like design webových stránek, tvorba videohry, logo design pro produkty různých firem, a na webových stránkách, a vytváření reklamy pomocí software jako foto krámu. V multi-mediální designéři pracují v oblastech, jako jsou televizory animace, tím, že technické poradenství o mnoha tématech. Tyto grafici jsou známy získat střední plat USD 40.000, zatímco tam je mnoho vydělávat mnohem více než toto množství.

V Military
Lidé pracující v počítačích oddělení v armádě požadují, aby pracovali v kanceláři a zvládnout pracovních povinností, které jsou více či méně stejné jako u správce sítě. Jejich povinnosti se odstraňování problémů vyskytující se v sítích, udržování sítě, chrání síť před viry, projektování softwarové programy pro použití vojenské, apod. Vzhledem k tomu, to je vláda práce, dostanete všechny ty výhody, pobídky a požitky, které jsou požívají jiných státních zaměstnanců. Platy pro vládních pracovních míst jsou stanoveny vládou. Budete muset tvrdě pracovat na své vzdělávací kvalifikaci, zkušenosti a speciální dovednosti, aby si tyto práce.

Criminal Justice
Počítačové forenzní vyšetřovatelé, kteří jsou většinou absolventi počítačové inženýrství, je známo, že pracovat v oblasti počítačů v trestním řízení. Můžete získat práci v donucovacích orgánů a může vydělat plat kolem USD 100.000. To je jeden z nejvyšších placenou práci v oblasti počítačů.

Informace o počítačových kariéru a platy v tomto článku vám pomohou vybrat vhodný jeden jako podle vašich zájmů a sklonů. Chcete-li uspět v těchto kariéry, udržení si neustále aktualizován v souladu s nejnovějšími technologiemi a cvičení je získat dokonalost je nanejvýš důležité.

Asistenční technologie práce
Jak si vybrat Kariéra
Učitel Popis práce
Web Developer Plat
US Job Růst Rises
Nejlepší vysoké školy svobodných umění
Jak se stát středoškolský učitel
Montážní linka Worker Popis práce
Snadné dobře placená místa
Nejlepší Placení Kariéra s Associate to fakulta
Jak se stát Rekreační terapeut

Leave a Reply