Počítačový hardware Engineer Plat

Počítačový hardware inženýr je zodpovědný za výzkum, projektování, vývoj a testování počítače nebo jiného zařízení, které je v souvislosti s fungováním počítače za účelem komerční, průmyslové, vojenské a vědecké využití. Spolu s tím se budou muset rovněž podívat na výrobu a montáž různých částí souvisejících s počítači. V tento den a věk, kdy počítače se staly důležitou součástí našich životů, lze si představit, že je důležité, že tato profese bude požadovat. Proto bude platové rozpětí pro tuto profesi také spustit ve vysokých číslech. V následujícím článku se budeme dostat do trochu podrobněji o platu rozsahu a faktory, které ovlivňují tyto údaje. Ale před tím, pojďme pochopit, co počítačový hardware inženýr ve skutečnosti dělá.

Povinnosti

Zde je stručný popis úlohy, počítačový hardware inženýr nese přes.

On je silný podpůrný systém technických znalostí pro konstruktéry, inženýry, jakož i dalších profesionálů, kteří se podílejí na výrobním procesu vývoje a implementace produktu.
On se stará o to, že výrobek je navržen a vyhovuje specifikacím, které jsou poskytovány.
Má studovat a zkoumat data k dispozici, a proto plánuje rozvržení a realizaci různých výrobků.
On formuluje různé prototypy založené na použití modelů, které byly vytvořeny pro volby nejvhodnějšího dokonalý dostupné.
Budou také pracovat na rozvoji a zlepšování různé části počítače jako klávesnice, paměťových čipů, routery, obvodové karty a jako.

Rozsah platu

Průměrný plat inženýra počítačového hardwaru spadá do rozmezí $ 55,000 – 92,000 dolar (ročně). Jeden musí také pochopit, že existuje několik faktorů, které jdou do ovlivňování tohoto platové rozpětí. Tyto faktory zahrnují oblast zaměstnanosti, město zaměstnanosti, vzdělávací kvalifikace a počet let zkušeností. Pojďme se podívat na každý z těchto faktorů podrobněji v následujících odstavcích.

Vzdělávací Kvalifikace
Bylo vidět, že vzdělání v oblasti vědy následuje specializace v elektrotechnice člověku umožňuje získat plat, který spadá do rozmezí 72.000 dolarů – 132.000 dolarů. Jiné, než to, postgraduální studium v ​​elektrotechnice a výpočetní techniky je známo, že přinese plat, který spadá do rozmezí 60.000 – 96.000 dolarů. Postgraduální studium v ​​oblasti výpočetní techniky může přinést plat, který spadá do vysokým počtem 54.000 dolarů – 88.000 dolarů. To je proto, dobrou možnost jít na postgraduálního titulu v elektrotechnice.

Roky zkušeností
Méně než 4 roky v průmyslu mohou vydělat inženýr počáteční plat až k $ 71, 400. Shromažďování zkušeností v tomto odvětví bude mít pozitivní vliv na mzdy a bylo vidět, že práce v tomto oboru více než 20 let může vynést jemu high-end plat 131.000 dolarů.

Místo zaměstnání
Oblast nebo město, ve kterém je najat profesionální rovněž určí plat. To byl zkoumán, že práce v Santa Clara dostane inženýr plat řadu 87.000 dolarů – 111.000 dolarů. Ostatní vysoké platební místa patří San Jose (101.800 dolar), Texas (99.300 dolar), San Diego (95.000 dolar), New York (94.230 dolarů) a Raleigh (92.000 dolarů).

Průmysl aut
Průmyslu polovodičů platí Tito inženýři jeden z nejvyšších čísel platu – 136.000 dolarů. Tam jsou některé další průmyslová odvětví, která se vyplácí vyšší částku, než většině průmyslových odvětví ve srovnání. Zde jsou některé z nich – Výrobní mikroprocesory (123.000 dolar), Polovodičové odvětví výroby počítačových čipů (102.800 dolar), letectví a obrany (101.300 dolar) a počítačový hardware a software průmyslu (98.000 dolarů). Tak, to není jen průmysl informačních technologií, které najímá těmto profesionálům a platí je dobře.

Pohlaví Specifika
Toto odvětví platí kvalifikovaných mužů vyšší platové číslo, když ve srovnání s jejich ženské protějšky. Platové rozpětí u mužů byl viděn být o $ 56,000 – 98,000 dolar. Vzhledem k tomu, že ženy inženýři byli známí získat podstatně nižší rozsah ve výši $ 45,000 – $ 75,000.

PS ~ Je důležité poznamenat, že všechny tyto údaje jsou pouze přibližné a že není možné, aby konkrétní čísla.

Mít představu o různých mzdových rozsahy pro zaměstnanost pomáhá osoba určit a plánovat své kariéry způsobem, a mít důkladné znalosti o tom, co očekávat a není. A teď, že tento článek vám dal důkladnou znalost faktorů, které ovlivňují a určují platové rozpětí, by měl pomoci určit, zda tato práce je ve skutečnosti dobrá volba, aby se.

Snadné Kariéra dostat do
Jaké jsou výhody a nevýhody Job Hopping?
Medical Careers Seznam
IT ředitel Popis práce
Kariéra Cíle pro rok 2012
Detektivní Požadavky
Lékařské Obchodní Náboráři
Jak se stát Home Inspector
Top Práce v Demand
Jak se stát Diplomat
Respirační terapeut Mzdy

Leave a Reply