Pohostinství Popisy Průmysl práce

Pohostinství průmysl je jedním z nejrychleji rostoucích odvětví máme dnes. Dokonce i ekonomická krize nemá vliv tohoto odvětví výrazně. Příspěvek recese, toto odvětví je na vzestupu, jako nikdy předtím. Každý rok jsou stovky tisíc pracovních míst vznikají v tomto sektoru. Práce jsou k dispozici na různých úrovních, které vyžadují různé dovednosti a kvalifikace.

Popisy práce pro pohostinství

Hospitality průmysl poskytuje stravovací služby, ubytování, rekreace pro své hosty. Tyto služby se neomezují na hotel usazování pouze, ale může být prodloužena na plavby, rekreační klubů a jiných zařízení. Chcete-li spravovat a koordinovat tyto aspekty pohostinství, je nutné několik kvalifikovaných zaměstnanců. Pracují v harmonii, aby poskytovaly maximální možnou spokojenost svých hostů. V tomto článku, jsou uvedeny popisy pohostinství práce a povinnosti několika důležitých pracovníků.

Potraviny a nápoje manažer
Potravin a nápojů manažer je zodpovědný za potraviny a nápoje služby v restauracích, stejně jako pokoje. Dohlíží na kvalitu a inventarizaci v kuchyni a barů. Zajišťuje, že bar je vždy vybaven potřebnou k doručení, a že barmani jsou dostatečně účinné, aby se podávají nápoje. On také vidí, zda jsou hovory pokojová služba jsou rychle a efektivně popraven. Další odpovědnost zahrnuje dohled nad rozpočet dodávek a dodržení stanoveného rozpočtu. On je také zodpovědný za celkovou čistotu kuchyně, bar a restaurace.

Head Chef
Šéfkuchař práce zahrnuje rozhodování menu pro restaurace, řízení kvality potravin sloužil a formulování nových receptů. Musí provést příslušné změny v nabídce jako dle požadavků zákazníka, stejně jako připravovat lahůdky podle k událostem nebo festivaly. Dohlíží na práci asistentů kuchařů a kuchyňského personálu.

Přední Manager domu
Přední manažera house dohlíží povinnosti of recepčních, rezervace úředníci, nosiči, řidiči, účetní, operátory rozvaděče, atd. On zajišťuje, že hosté jsou přiděleny pokoje správně a rychle. On také přehledy všech přidělování formality včetně ověření podrobností hostů. On se stará o rychlé provedení pokojovou službu. Kromě toho, že zajišťuje také pro vyzvednutí, zahodit zařízení pro hosty.

Společenské manažer
Společenské Správce dohlíží na výrobu potravin, nápojů a rekreaci v hodovní místnosti. Zajišťuje, že ziskové rozpětí je dosaženo za každý započatý měsíc. On ověřuje údaje o osobě, zatímco rezervace jsou. On zajišťuje, že požadované vybavení a potřeby jsou uspořádány v dostatečném předstihu před zahájením funkce. On také pozdraví hosty, řídí je a objednávky čekání zaměstnanci, pokud jde o služby potravin a nápojů. Další odpovědnost zahrnuje péči o drobných stížností, které by mohly vzniknout při funkci. On také zajišťuje, že přebytek zásob se vrací na bezpečné místo.

Manažer restaurace
Restaurace manažer je zodpovědný za všechny typy služeb poskytovaných v restauraci. Zajišťuje, že hosté jsou přiřazeny správné tabulky a tabulky rezervujte jsou v pořádku. On také dohlíží na čištění a dekorace v restauraci, která zahrnuje správné tabulky nastavení a aranžování květin. On aktualizuje nabídku po koordinaci s jídlem a nápojů manažer. Zajišťuje, že čekání a Obsluhující personál je elegantně oblečený a efektivní. On také dohlíží na čistotu sedí stejně jako čekárně. Manažer restaurace také řeší stížnosti zákazníků pro potraviny nebo službu.

Vedoucí Hospodyně
Hlava hospodyně je zodpovědný za úklid všech hotelových pokojů, restaurací, stejně jako ve veřejných prostorách hotelu v hotelu. Zajišťuje, že pokoje jsou čištěny na denní bázi, a že prádlo je nahrazuje každý den. Hospodyně také udržuje dostatečný přísun lůžkoviny, ložní prádlo, přikrývky, listy atd. On také navštěvuje pokojovou službu volání o úklid povinnosti. Kromě toho, že je zodpovědný za řádné školení ostatních zaměstnanců domácnost.

Školení a personální management
Formuluje nájem politiku pohostinství organizace. Zajišťuje, že pronájem postup zůstává ve stanovené rozpočtu. Kromě toho, že je také zodpovědný za jmenování účinné zaměstnanců. Zajišťuje, že nově jmenovaní zaměstnanci obdržet odpovídající školicí program. On také přehledy o posouzení a hodnocení výkonu zaměstnanců.

Operations Manager
Provozní manažer je odpovědný za řádné fungování všech oddělení. Zajišťuje, že spokojenost zákazníka je splněna prostřednictvím účinného provádění politiky. On také dohlíží na přidělování zdrojů a maximalizaci ziskové marže.

To bylo vše o různých pozicích a kariéry v pohostinství. Kromě těchto klíčových pracovníků, existuje několik dalších zaměstnanců, kteří přispívají svým způsobem k tomuto odvětví.

Nejvyšší placených pracovních míst s magisterským titulem
Kroky pro Stát profesionální sportovec
Hosteska Popis práce
Různé Oblasti medicíny
Application Manager Náplň práce
Kariéra, že odměna studánka s MŠ
Pracovní pozice Zaměstnání s dětmi
Snadné najít práci
Kurátor Popis práce
Chirurg Popis práce
Nefrolog Vs urolog

Leave a Reply