Pojištění pro případ nezaměstnanosti

Pojištění pro případ nezaměstnanosti je také odkazoval se na jako program EI. Je navržen s problémy, které zaměstnanci v mysli. Nejlepší pravděpodobné použití tohoto programu je podpora a dočasné příjmy úleva, že se vztahuje i na ty, kteří jsou dočasně nezaměstnaní. Tito lidé mohou být buď v období nezaměstnanosti, která se zabývá nemoci, porodu nebo rodičovství nebo dokonce poskytující intenzivní péči a podporu rodinného příslušníka s výhledem na riziko úmrtí. V takových snaží a obtížné časy, EI programových kroků v co spasitelné milosti a zmocňuje zaměstnance projít fází s větší jistotou.

Která má prospěch z pojištění pro případ nezaměstnanosti nebo EI program?

Je nezbytné si uvědomit, že můžete požádat o dávku EI pouze tehdy, pokud jste zaplatili na účet a jsou co do činění s dočasné nezaměstnanosti. V tomto případě budete těžit pokud můžete prokázat orgánům, že jste přišli o práci vinou vlastní. Taková situace by mohla nastat v důsledku nedostatku práce, nebo dokonce sezónní nebo náhlé řízení prohlášen “přestávky” nebo hromadného propouštění. Můžete také využít finanční pomoc při jednání s mateřské nebo rodičovské přerušení v zaměstnání, nebo pokud jste nemocní a nemohou pracovat. Zajímavé je, že jste také může přijímat “rybolovná přínosy”, pokud jste se zabývají rybolovem. Můžete také tvrdí, soucitné péče dávku, pokud máte co do činění s nevyhnutelným přestávkou v zaměstnání, aby poskytovali péči nebo podporu churavějící rodinného příslušníka, který je vážně nemocný.

Postup

Pokud máte starý EI programu účet, který má uplynulo, musíte nejprve aktivovat účet. Je-li požadavek je na záznamu v průběhu posledních 52 týdnů, by reaktivace neměl být problém, v závislosti na konkrétním případu a analýzy. V případě reaktivace, musíte podat žádost o stejný, on-line. To může být provedeno 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu, z jakéhokoli přístupového bodu k Internetu. Aby si být jisti, a zjistit, zda můžete přijímat přínosy programu, budete muset nastartovat postup. Za prvé, podat žádost o pojištění – on-line nebo osobně – na nejbližší centrum pro zaměstnance služeb.

Registrační žádost je nejdůležitější krok, bez ohledu na to, zda jste obdrželi, nebo očekávat, že obdrží peníze, když nezaměstnaní, nebo, pokud jste ztratili nebo ztratil své Záznam o zaměstnanosti. Měli byste požadovat pro záznam nebo ROE z vašeho předchozího zaměstnavatele. Avšak iv případě, že záznamy o předchozí zaměstnání nejsou sledovatelné, měli byste ještě předložit svůj nárok na dávku, zatímco pokouší se dostat záznamy v pořadí. Existují speciální agenti, kteří se starají o celý postup a dokonce vypočítat svůj nárok. Ty by měly v ideálním případě platit, jakmile přestanete pracovat. Nezapomeňte, může zpoždění v podání nároku na dávky nad jeden měsíc po poslední pracovní den vést ke ztrátě výhod.

Dokumentace

Musíte mít v dokumentech místo některých, když podáte na programu EI. Patří mezi ně svůj číslo sociálního pojištění nebo sin a záznamu pro zaměstnanost a ROE. V případě bývalého, budete muset předložit doklad o imigrační status a pracovní povolení, pokud je to nutné. V případě druhém, musí být k dispozici od každé pracovní místo konané po dobu alespoň 52 týdnů. Budete také muset předložit osobní identifikační doklad jako řidičský průkaz, rodný list nebo cestovní pas a kompletní bankovní informace z vašeho šekem nebo bankovním výpisu. To zajišťuje přímé platby na váš bankovní účet.

V případě nároku na nemocenské, jste povinni předložit lékařské potvrzení s uvedením doby trvání vašeho neschopnosti k práci. Můžete se také očekává, že udrží a předložit důkaz o své celkového platu před odpočty, včetně provizí a hrubých obdržených částek nebo stále platí vám jako povolenek dodané na dovolenou, odstupné, penzion, atd.

Jak se stát Bounty Hunter
Kariéra v informačních technologiích
Nejlepší Careers bez míry
Různé Práce v oblasti zdravotnictví
Nejvyšší placených pracovních míst v Americe
Různé Kariéra v módě
Nejvyšší placená místa bez míry
Jak být Zaměstnání Ready
Kariéra práci se zvířaty
Software Developer Plat
Programátor analytik Plat

Leave a Reply