Poradce Náplň práce

Poradce jinak známý jako školní poradce nebo studentského poradce je osoba, která pracuje ve škole nebo jiné vzdělávací instituci a pomáhá studentům zjistit, co chtějí v budoucnu dělat. On v podstatě pomáhá studentům analyzovat své silné a zájmy a pomáhá jim najít pracovní příležitosti, které mohou být perfektní pro ně.

Vodítko rádce tyto Job Details

A poradce je zaměstnán škol pro práci s žáky. Často zjistíte, studenti ve škole, kteří vykazují znepokojivě potulný chování, známky násilí, atd. Je to jeden ze svých povinností pomoci železo z těchto problémů. A poradce také musí zajistit, aby chování všech studentů je až ke značce a v případě, že každý student má nějaké otázky týkající se problémů ve škole nebo doma, jeho odpovědnost očekávat, že se opravit tyto problémy.

Druhý způsob cel patří kariérové ​​poradenství. Práce zahrnuje žádá studenty, aby umožňovalo několik hodnotících testů a talentových zkoušek a pomoci jim určit jejich pevnost oblastí. To je jeden z nejdůležitějších části práce, jak pomoci studentům zjistit, v čem jsou dobří na to je těžká, ale zásadním úkolem. Poradce v tomto případě pomáhá studentům zjistit jejich oblasti zájmu a co přesně jsou dobré.

Třetím základním úkolem je pomoci rozvrhnout kariéru pro studenty. Na základě libosti a nelibosti a síle studenta, může navrhnout kariéru, která mu však považuje za dobré pro studenta a jeden, ve kterém student bude aplikace Excel a uspět dovnitř On také pomáhá studentům předepisování vysokoškolské kurzy, říkat jim, které školy jsou nejlepší, pro které kurz a působí jako prostředník mezi studentem a jeho kariéra.

A konečně, závislostí se staly docela velkým problémem pro studenty pozdě. Mnoho studentů, vidíme, mohou mít problémy s užíváním drog a alkoholu. Je to úkol pro poradce, aby studentům pomoci překonat své sklony a zajistit, aby zůstaly čisté.

Rozsah platu

Poradci mohou být zaměstnáni školou nebo mohou volné noze pro klienty. Takže na základě druhu práce, kterou vykonávají, vydělávají buď plat nebo odměnu. Střední příjmy for poradci údajně být U.S. 51.050 dolar annually. Střední roční plat ve školách (57.800 dolar) je vyšší než ty, kteří pracují s junior vysokých škol (50.440 dolar) a vysoké školy a univerzity (43.980 dolar). Nejvyšší příjmy v této oblasti jsou na volné noze z praxe, kteří mají velký počet let zkušeností pracovat jako poradci v rámci jejich pásu.

Nyní, když víte jaké jsou poradce úkoly a povinnosti, budete moci zhodnotit tento pracovní příležitost správně. Práce je dost vděčná, protože vám dává možnost, aby se rozdíl na něčí život!

Odborný asistent Rozsah platu
Kariéra Zkouška pro studenty střední školy
Kariéra recese důkaz
Nejvyšší Platební Jobs – Deset nejžhavějších Kariéra
Top Platební Majors v College
Nejvyšší Platební Práce ve světě
Nejrespektovanějších Profese
Co je třeba zvážit před změnou svých Job
Career Development Plan
Překvapivé Six-Obrázek Platy
Co Jobs co nejvíce peněz