Poradce Plat

Metodický poradce je důležitou součástí vzdělávacího systému. Jak již název napovídá, se vede a tím pomáhá studentům přijímat informovaná rozhodnutí, pokud jde o jejich vzdělání se týká. Mezi jiné, poradce musí být velmi trpělivý a informovaný profesionální, protože ona je zodpovědná za formování životy mladých jedinců (svým způsobem). Práci, kterou dělá, vyžaduje různé dovednosti, které poskytují několik pracovních příležitostí stejně. Faktorem, který je důležitý pro pochopení v této oblasti je vědět o plat, který poradce bude vydělávat. Proč je to důležité vědět? Protože pokud někdo z vás zájem stát se poradci, pak to bude nezbytné, abyste se naučil, jak moc průměrné poradce grosses platové rozpětí.

Popis práce

Vedou studenty při volbě vysoké školy a kariéru po pochopení jejich potřebám a možnostem.
Pomáhají studentům řešit jejich problémy v akademické obce.
Pokud psychologické nebo aptitude testování je součástí školních osnov, a pak budou napomáhat rozvoji a správě těchto testů.
Mohou pomoci studentům s vyplněním různé formy různých vysokých škol.
Mohl by být požadováno, aby poradce na studenty, pokud se setkají nějaké osobní problémy, které je ovlivňují jejich studium a podob.
On bude také pořádat setkání s rodiči, aby je informoval o jejich oddělení obtíží nebo pokrok.
Je držitelem několika studijních programů, které jsou zaměřeny na pomoc studentům.
On se stará o celkový rozvoj a poradenství pro studenty. Jednání s nimi ve skupinách nebo jednotlivě.

Poradce Vzdělávací kvalifikací

Chcete-li být poradce, je třeba mít bakalářský titul v oboru psychologie začít. Pokud psychologie není hlavním vzít předmět, pak titul v jedné z nich bude nutné – poradenství, sociální práce, sociální vědy, behaviorální vědy a vzdělávací politiky. Jakmile bakalářský titul bylo dosaženo, jeden bude muset zapsat magisterský titul na specializované Předmět typu poradenství, nebo sociální práce. Depending z jedné instituce na druhou, můžete také být vyzváni, aby se dále specializací soustředit na vybrané oblasti psychologie. Stáž ve škole, kterým můžete pracovat podle poradce vám pomůže, kdo si práci snadněji.

Rozsah platu

Platové rozpětí pro tuto profesi se bude lišit od jednoho státu do druhého. Ale přesto, můžeme čerpat odhad obecné řady.

Mzda závisí na mnoha proměnných, jako je institut, který by se pracovat v (kde se jejich pravidla se vztahují), pole práce (obecné poradenství nebo specializované profesní poradenství), specializace (jednoduchý titul nebo přidané pracovní zkušenosti), je součet odpracovaných let a odvětví (základní, soukromé, vysoká škola). Všechny tyto proměnné budou mít přímý vliv na platové rozmezí. I když je možné se zaměřit na průměrné mzdy rozsahu, který je asi 49.450 dolarů ročně.

A poradce, který pracuje v základní nebo střední škole vydělá zhruba 57.800 dolarů. Poradce v college, univerzitě nebo jiné odborné ústavy má platové rozpětí asi 46.800 amerických dolarů. Juniorský college poradce vydělá o něco méně než poradců, kteří pracují na profesionální ústavech a vydělají asi 54.100 dolarů. Ale ty poradci, kteří pracují v odborných rehabilitačních centrech získat značný podíl menší než ostatní, tj. 36.730 dolarů.

Podobně, bude poradce pracovat asi rok se přibližně 37.450 dolarů a poradce, který byl v této oblasti již mnoho let budou vydělávat o 65.120 dolarů. Tak i vy, jak již bylo zmíněno, se plat výrazně závisí na hrál role, a zda patří do soukromého nebo vládní sektor.

Stručně řečeno, tato práce poskytuje obrovské uspokojení a odměňování jen zvyšuje s časem. Plat poskytuje jeden příležitost, aby se více než pohodlné bydlení v několika málo let. Plus respekt, že tato práce vyžaduje ve společnosti je srovnatelný s několika málo dalších. Pokud chcete, aby vaše značka v této oblasti, nyní je čas.

Jak se stát Kariéra rádce
Jak si vybrat vysokou školu
Lékařské Práce v Demand
Lékařské Kariéra Informace
Práce pro milovníky psů
Co Jobs co nejvíce peněz
Co můžete udělat, S biologie fakulta
Vysoce placené pracovní příležitosti v USA
Top Ten platebních Careers
Entomolog Plat, Laicky řečeno, entomologie je studium hmyzu a existuje více než milion druhů hmyzu na této planetě. Plat podle národních statistik je kolem USD 55.000 ročně známky. Entomologie spadá pod biologie a entomolog zkoumá hmyz v laboratorních podmínkách, stejně jako uvádí v jejich přirozeném prostředí, když na práci v terénu. Pod záštitou entomologie existují různá témata, jako je biomechanika, zemědělství, výživy, forenzní vědy, atd. Studie hmyzu byla zásadní v rozvojových roboty hmyz hnutí byly kopírované robotických inženýrů s vynikajícími výsledky. Entomolog také hrají důležitou roli, pokud jde o zemědělství, jako některé druhy hmyzu jsou zodpovědné za opylování a některé pro ničení plodin. Soudní entomolog studovat činu a pokusit se zjistit, časový plán pro akci. Vzhledem ke všem těmto různých oblastí práce mzdových z entomolog kolísá v závislosti na profilu práce.
Software Developer Plat

Leave a Reply