Požadavky na poradce

Poradce školy nebo poradce je osoba jmenovaná školskými úřady radit studentům v oborech profesního rozvoje, významu vzdělání a dokonce i osobní problémy. Mohou pracovat v základní, střední nebo vysoké školy. Mohou také pracovat na vysokých školách a dalších vzdělávacích institucích. Děti ve škole trápí problémy, jako je smrt příbuzného nebo pet, tlak vrstevníků, dysfunkční rodinné problémy, atd.

Děti jsou jako mokrém cementu, ať padne na ně dělá dojem. Chcete-li zabránit promáčknutí od tváření na nevinné duše mysli, je důležité zabývat se psychologickými záležitostmi dítě, které se zabývají, tak, že dítě bude vyrůstat v psychicky zdravého dospělého, s vysokou emoční kvocient. Je to odpovědnost poradce na pomoc studentům s jejich problémy a dotazy. Chcete se stát poradce, tam jsou některé specifické požadavky, které musí být splněny.

Jak se stát poradce

Požadavky, aby se stal poradce liší od jedné země do druhé a jednoho stavu do druhého. Některé obecné požadavky jsou uvedeny níže.

Břemeno
Stát se poradce rozumí podnik velkou odpovědnost: odpovědnost vedení lidí od tmy ke světlu, z otroctví ke svobodě. Pouze tehdy, pokud skutečně cítíte vedla k pomoci lidem vyjít z jejich jam beznaděje, zoufalství, deprese, sebelítost, vlastní-odsouzení, atd., měli byste se rozhodnout pro tuto kariéru. To není snadný úkol, aby děti nebo teenagery od potopení do deprese nebo se uchýlí k alkoholu, drogám nebo pohlaví najít útěchu a smysl v životě. Poradenství může být docela frustrující v době, tedy pouze v případě, máte pocit, že zavolal, že je poradce, měli byste si ji nahoru, jak své kariéry.

Analytické schopnosti
Poradci potřebují analytické mysli pochopit situaci nebo okolnost, umístěné před nimi. Často lidé, kteří přicházejí pro poradenství mluvit jen o kouř, protože oni sami nevědí, co je příčinou požáru v jejich životech. Pokud chcete pomoci, můžete je nejen mávat mimo kouř, ale je třeba najít příčinu problému a poskytnout správné řešení. Špatné poradenství může vést k dalšímu poškození, a od té doby máme co do činění s životy lidí tady, musíme být opravdu opatrní.

Trpělivost, Jemnost a ochota naslouchat
Ne každý přijde na poradce pro řešení. Často teenageři jen chcete být vyslechnut. Oni prostě chtějí někoho poslouchat vše, co mají na srdci, aniž by někdo soudit nebo kritizovat je. Oni potřebují skutečně dotčené lidi půjčovat jim jejich uši. Tak, jako rádce je potřeba, aby se na ochotu naslouchat. Někdy, bude jeden hit velmi složité případy, přičemž osoba, která radí pořád říká FIBS a spřádání příběhů. To se stává tak těžké, a protivný jednat s nepoctivým lidem, hledám jen soucit od vás. Mohou dokonce silně lpí na vás emocionální podporu. Během těchto časů je potřeba hodně trpělivosti. Musíte opatrně oddělit se od svých emocionálních spárů a pomoci jim postavit se na vlastní nohy.

Důvěrnost
Pokud poradce má povinnost, je trpělivý, laskavý a jemný, je dobrý posluchač, má analytické schopnosti, atd., ale není zachovávat mlčenlivost, pak všechny výše uvedené body si zrušeny. Lidé budou nalévat své srdce k tobě, pokud jsou mrtví, že jste se nenechal nikoho slyšet jejich osobních bojů. To trvá dlouhou dobu ke stavbě tohoto druhu důvěry mezi studenty. Budou velmi dobře pozorovat vás, a pouze tehdy, pokud jsou přesvědčeni, vašeho důvěryhodnosti, budou otevírat až k vám. Jinak budete nadále poradce, který je jako strom, který nese žádné ovoce.

Vzdělávací požadavky
Guidance požadavky rádce vzdělávání se liší od jednoho státu do druhého. Zatímco některé školy vyžadují pouze Bachelor of Arts (BA) titul v oboru psychologie nebo kariérní poradenství, jiné státy požadují Masters Filozofická fakulta, pro vysoké školy poradce. Někteří mohou dokonce vyžadovat doktorát z psychologie. Pak jsou tu další certifikační kurzy, které člověk může udělat, které i když nejsou povinné požadavky budou přidat do svého životopisu a dát výhodu nad ostatními kandidáty, žádá stejné pozici. Národní rada pro Certified poradci (NBCC) nabízí národní certifikovaného poradkyni obecnou praxí pověření.

Mezi různými požadavky, se vzdělávací požadavky byly uvedeny na konci seznamu. Bez této kvalifikace nelze dostat práci jako poradce, ale to není nutné, že jen proto, že jeden má tuto kvalifikaci, se člověk může stát opravdovým poradce. Ještě důležitější je, je potřeba mít zátěž a soucit bolavé srdce a trpělivost a ochotu, které jim pomohou prostřednictvím jejich bojů. Důvěryhodnost, integritu, analytické schopnosti, atd. jsou také velmi důležité, aby mohli získat jejich důvěru a dát jim správnou radu.

Jak se stát Diplomat
Botanik Plat
Perfusionist Plat
Census Bureau Jobs
Nejlepší Lékařské Kariéra pro budoucnost
Jak se stát revmatologa
Jak se stát Soukromý detektiv
Application Manager Náplň práce
Infekční onemocnění Specialist
Proto chci být učitel
Top 10 Práce v Demand