Práce na budoucnost, která ještě neexistují

Ne, tento článek není o dobře placená pracovní místa, nebo nejlepší kariéry pro stávající rok. This blog článek se zaměřuje na kariéru, které nejsou vůbec dnes, ale mají potenciál udržet v budoucnu a přežít změny, které obchodní svět prochází. Uchazeči o zaměstnání se staly dobře vědomi stavu na úseku zaměstnanosti poté, co byl zasažen těžce recese. Firmy se zhroutil, miliony ztratili práci a nejsilnější ekonomika byla snížena na popel. Tento článek je určen pro ty, kteří jsou připraveni myslet mimo normální a věří v provádění nemožné možným! Je čas si myslíme, a začít pracovat na vytváření pracovních míst, které ještě neexistují. Ničí práce je dnes v bezpečí, svést to na stále postupující technologií nebo neustálé změny v obchodních modelech, které ovlivňuje lidi na celém světě. V tomto temném období mnoho průmyslových odvětví zmizela a mnoho lidí stále zavěsil na úlohy, které jsou nevrátí. Jde o to, udržet pracovní místa přicházeli a odcházeli a nových pracovních míst jsou vytvořeny nahradit ty staré. Nová pole se blíží, a tím vytváření nových pracovních příležitostí pro lidi. Většina z nás dostat do běžných pracovních míst, a zvolte profesní dráhy, které se osvědčily. Ne mnoho z nás může myslet pracovních míst budoucnosti, která ještě neexistují! Dejme jim myšlenku …

Práce, které budou existovat v budoucnosti

Jak se člověk zahájila rozsáhlé pátrání najít život na jiných planetách, je to bezpečné říci, že by se pracovní příležitosti v sektoru výzkumu vesmíru. S tempem, který lidé jsou postupující, potřeba high-end technologie jsou na vzestupu, což opět, je vázán na vytvoření nové pracovní otvory. Výzkum v oblasti vědy a medicíny obecně je určitě přidat nové kariéry v odvětví zdravotní péče. Věda, počítače, komunikace, výzkum vesmíru, genetika a medicína jsou některé z odvětví, která se mohou pochlubit o mnoho potenciálních pracovních míst do budoucna, které ještě neexistují. Zde jsou nějaké příklady:

Astronauti
Skupina Virgin čele Sir Richard Branson plánuje představit první komerční suborbitální spaceflight v blízké budoucnosti. Každý cestující, který chce, aby tuto cestu bude muset zaplatit asi 200.000 dolarů za sedadlo a vklad ve výši $ 20,000. Během několika let, by pojem vesmírnou turistiku být společná a piloti, kteří mohou létat spaceflights by být najat ve velkých množstvích. Dokonce i komerční let piloti mohou mít možnosti v této oblasti, po absolvování požadované školení.

Plod Léčitelé
Pojem léčbě zdravotních problémů před narozením se zdá nemožné, ale v budoucnu, mohlo by být lékaři působící na dítě, zatímco on / ona je ještě v matčině lůně. Experimenty jsou prováděny a tam může být čas v blízké budoucnosti, kdy lékaři budou moci léčit onemocnění nebo odstranění vad před narozením dítěte. S tímto, tam by pravděpodobně žádné vrozené vady nebo postižení u dětí, protože lékaři budou moci opravit ještě předtím, než se dítě narodí. Tam jsou smíšené názory o tom, zda by to opravdu možné ačkoli.

Specialisté o změně klimatu
Všichni jsme viděli, jak zemětřesení a tsunami zničila celý ostrov Japonska. Aby se předešlo těmto katastrofám v budoucnu, je tu nový druh klimatických inženýrů chovají. S pomocí pokročilého výzkumu, strojů a technologií, budou tyto klimatické inženýři schopni zvýšit nebo snížit účinky klimatických změn na některých částech světa. S takovým pokročilou technologií, by měli být schopni změnit směr slunečního světla a předpovědět přesný čas a místo, kde určitá přírodní katastrofa by udeřila tak zachraňovat životy. Změna směru slunečního záření nebo větru se zdá dnes nemožné, ale pak jsme měli zdánlivě nemožný představu o umělých srážek, přichází do reality. Technologie nám může pomoci dosáhnout větší moc. Také budoucnost možnosti člověk je schopen přesněji vidět a předvídat změny v přírodě, a tím minimalizovat dopad přírodních katastrof. Toto pole by vytvářet pracovní místa vyžadující lidi se speciálními dovednostmi a znalostmi.

Alternativní Automobilové Inženýři
Auta běží na hybridní palivo je zastaralá zprávy. Automobilové společnosti dělá výzkum k tomu, aby auta, která lze spustit pod vodou a létat ve vzduchu. Auto Inženýři a designéři si myslel o tomto konceptu již od roku 1919, a to i Henry Ford, a americká vláda usilovně snaží vidět, že něco materializes, ale pojetí mělo problémy a technologie z těch dnů se nevrátil myšlenku. Zprávy říkají, že Terrafugia malý letecký podnik již navrhl vzhled první létající auto a nyní pracuje na jeho posledních nádechem. Vůz bude tak velký, jak váš typický SUV a bude moci nést jednu osobu. Představa o létání aut nebude nahradit naše silniční auta, ale bude to zajímavé! Bude to možné? No, budeme muset počkat a dívat se.

Varhanní Vývojáři
Zní to velmi nemožné, ale je to pravda, futuristický práce pro budoucnost je to varhanní vývojáře. Existují lidé na celém světě, kteří potřebují transplantaci, a nemůže sehnat, výsledek vysoký počet úmrtí. Nyní lékaři a DNA specialisté pracují na teorii, jehož prostřednictvím budou využívají DNA a tkání těla navrhnout a vyvinout nové orgány. Praxe používání kmenových buněk zachránit život, je také něco, co se uvažuje do budoucna. Miliardy dolarů jsou čerpány v této oblasti, neboť dává naději k záchraně lidských životů rostoucí jakýkoli typ buňky lidského těla. Například, buňky orgánů, které jsou poškozeny nebo přestal fungovat kvůli zranění, trauma a nemoci mohou být opraveny / nahradit s pomocí kmenových buněk. Lidé v medicíně a genetiky a ty ve výzkumu kmenových buněk může mít práci jako orgánů vývojářů. Bude možné prodloužit životnost lidských orgánů tímto způsobem? Pouze čas ukáže …

Galactic Architekti
Považovány za nejoblíbenější futuristické pracovních míst budoucnosti, které nejsou vidět dnes, je Galaktické architekta. NASA očekává, že její astronauti dosáhnout asteroidy roku 2030. Tam by mohlo být doba, kdy člověk začne cestovat do vesmíru a dokonce přesunout na planetu, kde může být dosaženo přežití. Podle internetových pověstí, pojem Galaktické Suite Hotel Space je již ve výstavbě. V hotelu se očekává, že se dokončení do roku 2023, je to fáma po všem. Ale kdo ví? To by mohlo být realitou zítra. Přemístění na jinou planetu, mohly by být možné. Našli jsme stopy vody na Měsíci a tam jsou rozhovory o možnosti existence života na Marsu. Náklady celého projektu se očekává, že bude nejméně 4 miliardy dolarů. Pro správnou stavbu, by podniky se najímat lidi, kteří chápou prostředí v prostoru a planet. Takže budete čísla na Měsíci, jak strávit letní dovolenou, se někdy? Může být ano!

Tento zápis-up diskutovali budoucí zaměstnání, které neexistují jako dnes. A tak, jsem se zmínil na odměnu balíček o jakoukoli práci, protože nelze určit, pokud práce stane provozu. Teď už víte, jaký druh práce by budoucnost mohla držet, ne? Takže, pokud máte někoho, kdo si myslí, že po vybalení z krabice, a věří v životní pro budoucnost, připravte se na procházce na tomto neotřelých cestě … a jeden z těchto míst může být vaše!

Asistent pedagoga Plat
Průvodního dopisu pro učitelská místa
Vysoké Platební Stres Volná místa
Práce s Právnická fakulta
Co Jobs co nejvíce peněz
Pracovní příležitosti pro důchodce učitele
Výběr správného Kariéra
Corporate Finance Kariéra
Hosteska Popis práce
Kinesiologist Plat
Art Kariéra Seznam

Leave a Reply