Pracovní pozice Zaměstnání s dětmi

Práce s dětmi je tak zábavná a náročná. Neexistuje nic jako dělat příspěvku na blaho dítěte prostřednictvím výuky, zdravotní péči a jiných takových oblastech služeb. Dnes, najdete mnoho polí, pomocí kterého můžete začít pracovat s dětmi. Například, daycare pracovníci jsou produktem dnešní doby, kdy pracující rodiče potřebují podpůrný systém pro bezpečnost dětí. Existuje mnoho takových profesí, jehož prostřednictvím se člověk dostane možnost pracovat s dětmi.

Kariéra s dětmi

Pracovní místa a kariéra bude uvedeno níže, Vám nabízí příležitost k uskutečnění pozitivních změn v životě dětí v jejich vývojových fázích.

Pedagogické
Je to jeden z hlavních kariérní možnosti jsou k dispozici pro ty, kteří se zajímají o práci s dětmi. Učitel musí pracovat s dětmi v jejich časných stádiích růstu. Promoce diplom z vysoké školy je základním předpokladem pro stát učitelem. Pracuje jako učitel umožňuje pochopit dětskou psychologii jako mají strávit většinu dne času ve společnosti dětí,; trávit čas s dětmi je vždy velkou vzdělávací zkušenost pro učitele. Every dítě vykazuje jedinečnou vzor chování a způsob myšlení. Učitelé musí být empatický a velmi opatrní při jednání s dětmi. Ve skutečnosti je tento druh práce vyžaduje vysoce kvalifikované a odpovědné osoby. Plat vysoké školy učitel se pohybuje od 93.000 dolarů – 460.000 dolarů.

Pediatr
Je to jeden z vysokých placenou práci, která je věnována práci s dětmi. Pediatr je profesionální se zabývá zdravotními problémy kojenců, dětí a dospívajících. Vysokoškolský diplom (4 roky), následuje lékařské fakulty stupněm jsou nutné pro stát pediatr. Po ukončení formálního vzdělávání, je nutné dokončit k trvalému program nebo stáž před nástupem do skutečné praxe. Pediatři nejsou jen odpovědnost za jeho tělesný blahobyt; se také starat o problémy v chování, úzkost a vývojových poruch. Pediatr léčí všechny pacienty, které jsou nižší než 21 let.

Novorozence: Do 1 měsíce
Infant: 1 měsíc-2 roky
Dítě: 2-12 roků
Dospívající: 12 až 21 rok

Pediatři mohou specializovat v oblastech, jako jsou urgentní medicíny, dorostového lékařství, infekční onemocnění, gastroenterologické, apod. platu pediatr pohybuje od 85.000 dolarů – 190.000 dolarů.

Dětský psycholog
Úkolem dětského psychologa je zcela odlišné od toho lékaře -, který je zaměřen více na fyziologické / patologické aspekty zdravotních problémů. Psychologové řešit problémy spojené s duševní a sociální rozvoj dětí. Existuje celá řada problémů, které působí jako překážky v oblasti duševního vývoje dětí, a které se zabývá dětskými psychology, takový druh problémů může být jednoduché nebo složité. Vhodné psychologové také pomoci dětem v zotavuje z traumatické události z jejich minulosti – to může mít vliv na jejich mysl. Je nutné mít dobré komunikační dovednosti, aby se stal dětský psycholog. Ti, kteří mají zkušenosti z práce jako učitel, pracovník péče, vzdělávání Support Assistant, atd. mohou vážně přemýšlet o této možnosti. Dosažení Ph.D. v psychologii otevírá mnoho příležitostí dobře placená pracovní místa, která zahrnují práci s dětmi. Plat z dětského psychologa se pohybuje od $ 40,000-140,000.

Péče o děti Worker
Pracovníci péče o děti starat o děti, když jejich rodiče jsou pryč. Pracovníci péče o děti musí zvládnout spoustu povinností však, nejdůležitější je, aby dítě v bezpečí. Hraní s dětmi, čtení knih pro ně, koupání, oblékání a krmení, přebalování a dělat lahví jsou některé z běžných úkolů řešených nich. Pracovníci péče o děti být kreativní, tj. musí najít způsoby, jak pomoci dětem získávat nové dovednosti. Zájemci se mohou začít pracovat ihned po dokončení studia. Stát licence je nutná pro práci jako dělník péče o děti. S zařízení péče o děti certifikát vám dává výhodu v procesu hledání zaměstnání. Platové rozpětí pro pracovníky péče o děti je $ 15,000-28,000.

Dítě advokát
Práce dětské advokáta se týká hlavně s podporou zanedbané nebo zneužívané děti a provádění soudního řízení v případě potřeby. Soudci jsou odpovědné za výběr vhodného děti advokáta pro děti. Pomoc při hledání podpůrných služeb pro léčbu zneužívání návykových látek, pro prenatální péči, jsou také mezi odpovědností dětského obhájce. Nabízejí poradenství dětem a rodičům v otázkách spojených s péčí o dítě, zdravotní, fyzické zneužívání, atd., které mají maturitu, je dost začít pracovat jako dítě obhájce. Minimální věk pro stát dítě advokát je 21 let. Průměrná mzda je 44.000 dolarů.

Hrát Therapist
Tito odborníci pomáhají dětem při řešení psychologických problémů prostřednictvím hry léčby. Děti se učí o tom, jak se vyjádřit prostřednictvím různých volnočasových aktivit a hrát si s hračkami. Play terapeuti mají odborné znalosti v symbolické komunikace. Týdenní zasedání 1 hodina nebo 50 minut se obvykle provádí pro řešení psychických problémů. Cílem je snížit vnitřní konflikt, a aby se dítě bystrý. Aby bylo možné pracovat jako hra terapeuta, musíte mít alespoň magisterský titul. Studenti psychologie, ergoterapie, vzdělávání, ošetřovatelství, atd. mohou pracovat v této oblasti. Platové rozpětí pro přehrávání terapeuty je $ 45,000 – $ 50,000.

Camp ředitel
Povinnost tábora ředitele je dohlížet na operace tábora. Organizační dovednosti a rozhodovací schopnosti jsou vlastnosti potřebné pro práci v této oblasti. Nábor táborových poradců, trenérů, vedoucích, hudebníci, kejklíři, atd. je součástí jejich pracovní profilu. Certifikace v kardiopulmonální resuscitaci (CPR) je jedním z požadavků pro tuto práci. Bakalářský titul v oboru správy se ukázalo být velkou pomocí při hledání zaměstnání tábora ředitele. Průměrný plat na pozici ředitele Camp je $ 45,000.

Letní práce

A hlídání dětí práce je dobrá volba pro práci v létě. Poskytuje dostatek peněz pro studenty plnit své měsíční výdaje. Conducting letní kurzy pro děti, které se zajímají o hudbu, je další možnost. Uspořádání zájezdy do muzeí, zoologických zahrad, atd. jsou některé z částečných pracovních úvazků, které se prokáže, že být dobrým zdrojem peněz. Letní tábory pro děti jsou nejlepší místa najít brigády.

Práce s postiženými dětmi

Různé služby potřebné zdravotně postižené děti patří pravidelným lékařským vyšetřením / prohlídek, zajištění potřebných zařízení, atd. Některé z míst, které zahrnují práci s dětmi se zdravotním postižením jsou následující:
Postižení Podpora Worker
Postižení Sociální pracovník
Ergoterapeutů

Jeden může také specializovat na určitou postižením na základě velkých přijatých ve škole. Vlastnosti potřebné pro práci s dětmi se speciálními potřebami jsou trpělivost a soucit. Je prospěšný práce, za předpokladu, že jeden rád trávit čas s dětmi. Schopnost porozumět potřebám dětí je nutné, protože většina dětí v této kategorii je velmi obtížné jasně komunikovat. I s maturitu, budete se staly způsobilými pro tento druh práce. Je však nezbytné, aby se podrobil pozadí test a test na přítomnost drog před nástupem do takové práce.

Vzhledem k tomu, nárůst sociálních a psychologických problémů u dětí, všechny výše uvedené kariéry jsou v poptávce. Jeden musí být upřímný, oddaný a dát hodně tvrdé práce, aby se zvládnout své povinnosti spojené s tímto druhem pracovních míst v řádným způsobem.

Kvalita Analyst Popis práce
Kariéra, které dělají rozdíl
Kroky aby se stal učitelem
Top Ten Nejvyšší placených pracovních míst v Americe
Jak si vybrat vysokou školu
Perfusionist Plat
Non-výuky práce pro učitele
Kariéra Personality Test
Předškolní Učitel Plat
IT technik Plat
Kariéra, že co nejvíce peněz

Leave a Reply