Pracovní pozice Zaměstnání s postiženými dětmi

Pokud máte někoho, kdo miluje děti a chce pracovat s těmi, kteří mají postižení a zvláštních potřeb, existuje celá řada plný úvazek, na částečný úvazek a dobrovolné možnosti máte k dispozici. Neziskové organizace, nemocnice, školy – to jsou nejlepší místa k hledání takových pracovních příležitostí. Přejděte dolů vědět, různé úlohy, které jsou k dispozici.

Fyzioterapeuti
Hlavním úkolem fyzioterapeutů, je, aby se ujistil, že vývoj hrubé motoriky zdravotně postižených dětí. To jim pomáhá při plnění jejich den-to-day fyzické aktivity s lehkostí, ať už je to chůze, běh, nošení věcí nebo chůzi do schodů. Fyzioterapeut úlohy lze nalézt v nemocnicích, školách, klinikách a rehabilitačních centrech.

Speciální pedagogové
Speciální pedagogové pracují s dětmi s autismem, poruchy chování, stejně jako poruchy učení. Výzkumy ukazují, že požadavek na speciální pedagogové bude růst hodně do nadcházející budoucnosti. Práce speciální pedagog má zásadní význam a zodpovědnost, protože mají zabývat a učit děti se zdravotním postižením. To je důvod, proč by tito učitelé být dobře-zběhlý v zpracování všech druhů dětí, dokonce i ty, náchylné k nebezpečné chování, nebo ty, s řečí, behaviorální a emocionální problémy.

Pracovníci Invalidní Podpora
Pokud chcete pracovat s dětmi se speciálními potřebami, připojit se zdravotním postižením středisko jako podpora pracovníka. Hlavní vlastnosti vyžadované pro výkon této práce jsou trpělivost, soucit, pomocnou povahu, citlivost a hordy soucitu pro děti se speciálními potřebami. Oba na plný úvazek a částečný úvazek pozice jsou k dispozici pro tento druh sociální práce na řadě postižení center. Tyto podpory jsou pracovníci někdy očekává, že poskytne pomoc při každodenních dovedností, příprava jídla, zábavné aktivity, stejně jako osobní péče.

Ergoterapeutů
Pracovní terapeuti jsou zaměstnáni školy pro děti s poruchami či specifickými potřebami, aby mohli propracovat plán, spolu s rodiči a učiteli, pomoci dítěti psát nebo mluvit nebo vykonávat v podstatě na činnost, která jim pomůže v tom práce v budoucnu . Ergoterapeut využívá různé nástroje, techniky a cvičení pro rozvoj dítěte schopnost psaní. Instrukce je většinou uveden na jedno-jedno základě, pomáhat ve správném vývoji dítěte.

Sociální pracovníci
To je další práce, která zahrnuje práci s dětmi, které mají postižení. Sociální pracovníci jsou najímáni NGO nebo organizací, které se zabývají těmito dětmi. Ti provádějí řadu činností, většinou soustředěný kolem vytváření proveditelný sociální prostředí pro zdravotně postižené dítě.

Speciální potřeby Asistenti
Oni pracují v základních školách, na jeden až jeden základ s dětmi, které mají speciální vzdělávací potřeby. Speciální potřeby asistenti, SEN pomocné, zvláštní potřeby pomocné a podpora vzdělávání asistentů – to jsou různé názvy pro stejnou profesi. Ačkoli žádné kvalifikace je požadována, s výjimkou soucitu a péče o děti se speciálními potřebami, vyšší národní osvědčení a Higher National Diploma in “podpora speciálními vzdělávacími potřebami”, naučí jim přesně, jak se vypořádat s dětmi se speciálními potřebami.

Sestry
Úkolem sestry je považován za velmi ušlechtilé. Mohou rozhodnout, že pracovat v nemocnicích, a někdy dokonce i ve školách. Obvykle jsou zdravotní sestry, které mají zkušenosti s prací s postiženými dětmi dávají přednost zaměstnavateli. Důkladné zkouška pozadí a screening se provádí předtím, než jsou přijaty k práci s dětmi se zdravotním postižením.

To jsou některé z míst, které se týkají práce s dětmi, které mají speciální potřeby, které můžete dávat pozor. Pouze v případě, jste odhodláni této věci a mají dávat povahu, že byste měli dostat do žádné z těchto profesí.

Nejvyšší Placené IT Práce v Demand pro rok 2012
Středního věku Myšlenky Kariéra Změnit
Nejlepší práce na rok 2012
Nejvyšší Platební Povolání
Jmenování Setter Popis práce
Medical Field Kariéra Seznam
Kariéra Změnit na 40
Učitel Popis práce
Lékařské vybavení a zařízení Opravy Training
Konec Rozhovor otázky
Jak si vybrat novou kariéru ve vašich 30s

Leave a Reply