Pracovních míst, která co nejvíce peněz

Mladí mysli jsou vždy na pozor na místa, které nabízejí dobré peníze. Je to jednoduché, pokud máte dobrou kariéru máte dobrý život. Dobře placená práce může splnit všechny vaše touhy a potřeby v životě, a poskytovat sociální a finanční zabezpečení. It kabina je to nejlepší, co pro vás a vaši rodinu. Pro získání těchto dobře placená pracovní místa, je nutné vzdělání. V některých kariéry stupeň není povinné, ale středoškolské vzdělání, je nutností v téměř všech pracovních míst. Existuje mnoho dobře placená místa bez míře na trhu, stačí mít talent, nadšení a tvrdé práci, aby se ujistil se vám podaří.

Top Careers které co nejvíce peněz

Existuje mnoho možností, pokud jde o pracovní místa, která za něj zaplatí nejvíc peněz, existuje mnoho odvětví, které můžete dostat do, a rozkvět své kariéry a sami. Takže pojďme se podívat na kariéru, které tvoří nejvíce peněz.

Airline Pilots
Piloti a létat vysoko. Je to jeden z nejlepších deseti nejvyšších placených pracovních míst v Americe a pilota kariéra nikdy dostane přes. Po odchodu do důchodu z profesionálního létání, obchodní piloti připojit letecké školy a stát létající instruktoři. S jejich základního platu, který není nižší než 100.000 dolarů ročně, ale také vyžadují podněty a výsady, které jsou pro jistotu, stejně se na ně.

právníků.
Americká ústava ovlivňuje každý aspekt našich životů, a právníci a právníci jsou potřeba všude. Nemyslete si, že právníci prostě muset vypořádat s kriminálníky a drogové krále, bojují případy spojené s terorismem, globálním oteplování, různé otázky životního prostředí a bezpečnosti. Tarifní stupnice stoupá s praxí, a zkušený právník může čerpat plat více než 110.560 dolarů.

Medical Surgeon
Všichni víme, že lékařské práce dobře zaplatí, ale že lékař vám dává první místo. Chirurgové mají obrovský stupnice platových tarifů, zejména těch, kteří se specializují na léčbu určitého typu onemocnění. Lékaři přinést domů přibližné 171.550 dolarů ročně. Ačkoli tarifní stupnice je dobrá, je to velmi těžké být chirurg a vzdělávání poplatek také stojí hodně.

CEO
Být CEO společnosti zajišťuje, že vám přinese domů alespoň 121.459 dolarů ročně. Vzhledem k jedné z nejvyšších placenou práci na světě má své výhody. CEO je zodpovědný za den-to-day strategických operací společnosti. Je to ředitel, který zajišťuje, že společnost běží hladce.

Inženýři počítačový software
Jsou to lékaři softwaru a mají úžasnou znalosti o vědě a matematické analýzy, které pomáhají jim posoudit software, který běží našich počítačů. Jejich hlavním úkolem je být aktualizován s nejnovějšími technologickými pokroky, které se dějí 24/7 ve světě počítačů. Jejich oblastí zájmu jsou počítačové operace, hry a zpracování, které je softwarový inženýr úkolem dobře placená ten, který přináší alespoň 67.430 dolarů v kapse.

Consulting Prodejce
Společnosti, které prodávají své odborné služby svým klientům milovat studenty s vysokou GPA, kteří mají dovednosti pro prodej. Potřebují lidi, kteří mají účetní znalosti a lidé, kteří jsou go-příjemcové. Dobrý příležitost na vydělání peněz, poradenská Prodavačova hlavním úkolem úkolem je přivést do smluv pro společnost výměnou za tuku odměňování kontroly, která vede až do 85.000 dolarů ročně.

Top 10 Úlohy, které co nejvíce peněz

Jiné než výše uvedené možnosti, tady je seznam vysokých placenou práci, v žádném konkrétním pořadí, si můžete vybrat z.

Svatební fotografové
Fyzioterapeut
Zubař
Engineering Manager
Ústní Lékaři
Praktický lékař
Letecký dispečer
Výrobní ředitel
Investiční bankéř
Game Tester

Doufám, že tento článek o pracovních místech, které tvoří nejvíce peněz se ukázalo jako užitečné pro vás. Tak, teď víte, které jsou nejlépe placených pracovních míst, je doporučeno začít usilovat o svůj cíl a začít pracovat na tom.

Platy Počítačové sítě: plat správce sítě
Práce pro English Majors
Pracovních míst, která platit přes 100K
Kariéra Práce s autistickými dětmi
Nejlepší Entry-odpovědná místa
Stabilní Práce pro budoucnost
Asistenční technologie práce
Nejvyhledávanější práce
Který kariéra je pro mne ten pravý
Lékařské vybavení a zařízení Opravy Training
Boční Kariéra Move

Leave a Reply