Pracovních míst, která platit přes 100K

Mezi několika parametrů, které jedinec přemýšlí nad při výběru povolání, nejdůležitější z nich je plat. V éře globalizace, pracovní příležitosti se podstatně zvýšily. Tam jsou některé práce, které mají potenciál, aby vám vydělávala velmi výhodné platy. Práce, které platí více než 100K patří mezi vysoce placenou práci všude po celém světě. Je třeba si uvědomit, že žádná práce v prvních letech může zaplatit přes 100K. Křížení znamení $ 100,000 přichází až po určité pracovní zkušenosti a vyšší vzdělání. Navíc, když jsem se zmínil, že určitá práce zaplatí přes 100K, to znamená, že se přímo práce je lukrativní. Takže, hlavním bodem jednání je asi velmi dobře placená pracovní místa, a tak budeme muset probrat s širší perspektivy v mysli. 100K značka je jen bod úvahu a skutečným záměrem tohoto článku bude diskutovat pracovní místa s velmi dobrou výdělku.

Práce Platební vysokých platů

Lékařské pracovní místa jsou mezi nejvyšší placenou práci na světě. Vyšší dosažené vzdělání máte, tím více odpovědnosti sdílíte, lepší bude vaše vydělávat schopnosti. Správa pole také slibuje některé lukrativní platy, podnikům nábor kompetentních kandidátů a platit jim velmi dobře. Podobně, tam je několik dalších míst, které platí slušně.

právníků.
Právník plat, zejména těch, v trestních a firemní oblasti, snadno kříží 100K platu značku, po advokát usadil v této oblasti. Vzhledem k tomu, zákon je velmi konkurenční oblasti, kandidát musí tvrdě pracovat, aby usadit se v této profesi. Být právník je jedním z nejvyšších platebních kariéry, ale musíte mít velmi dobrou pracovní zkušenosti a musí se ukázaly bojovnost v této oblasti.

Lékaři
Zdravotní péče průmysl, největší sektor v USA, se pyšní v tom, jedny z nejvyšších platů na své lékaře, chirurgy, anesteziologové a různých lékařů v jiných odvětvích. Seznam prací, které platí více než 100K dominuje většiny zdravotnických pracovních míst. Podívejte se na platy rozsahy pro práci v oblasti zdravotnictví.

Anesteziolog platové rozpětí: $ 200,000 400,000 dolarů
Srdeční chirurg plat: 109.000 dolarů na 400.000 dolarů
Mozkový chirurg plat: 62.000 dolarů na 600.000 dolarů
Plastický chirurg plat: $ 200,000 800,000 dolarů
Porodník plat: 50.000 dolarů 300.000 dolarů
Gynekolog plat: 160000 na 260000
Zubař plat: $ 70,000 k 200000

Finance Manager
V řízení oblasti, finance manager jsou zodpovědné za zpracování účetnictví a financování souvisejících záležitostí firmy. Jakmile jste dobrou pracovní zkušenosti, můžete si vydělat velmi slušné platy v této oblasti, přechod 100K značku.

Personalisté
Personální manažeři jsou mezi nejlépe placených profesionálů, když to přijde k zavedené firmy. V posledních letech došlo k nárůstu v výdělečné potenciál lidských zdrojů platu správce, as, které se staly nedílnou součástí každé firmy a organizace.

Software Engineers / Software Architects
Vyzbrojeni technickým stupněm v oblasti počítačové vědy a s citem pro vývoj softwaru, můžete vylézt zenitu úspěchu v této oblasti. Software profesionálové mohou vydělat na průměru 120.000 dolarů. To je jistě jeden z pracovních míst, která platí velmi vysoké platy, a to i nad rámec zbožným 100K.

Marketing Executive / VP (viceprezidenti) / Coos / finanční ředitelé
V každém řízení firmy, firemní profesionálové vydělávají velmi slušné platy. Ti na vrcholu firemní hierarchie mají potenciál vydělat přes 100 kB, zatímco oni dosáhnou těchto náročných pozicích po letech tvrdé práce.

Generální ředitel
Hodnoceno být mezi deseti nejžhavějších kariéry, generální ředitelé jsou mezi nejlépe placených profesionálů. Mohou vydělat kdekoli mezi 160.000 dolarů na 300.000 dolarů.

Dobře placená místa bez míry

Zde jsou některé z míst, které mají potenciál, aby věnovala více než 100K i bez nutnosti jakéhokoli bakalářský titul! Ale pamatujte, tyto práce mají specifické požadavky, jako dobré interpersonální dovednosti, některé vlohy a možná budete muset projít přísným tréninkem před zahájením práce.

Real Estate Broker
Spisovatel
Event spoluřešitel
Obchodní pilot
Loď inženýr
Detektiv a kriminalistů
Fashion Designer
Radiační terapeut

Nebezpečné Jobs, že dobře zaplatí

Některé ze světově nejvíce rizikových míst, které jsou nebezpečné pro život jsou také velmi dobře zaplaceno. Zde jsou některé z nebezpečných míst, které platí dobře.

Crab Fisherman
Pracovníci ropné plošině
Výtah mechanika
Žehlička Pracovníci
Těžební Pracovníci / mechanika
Piloti
Elektrikář.
Hasič
Osobní strážce
Bomb Squad
Astronauti
Bounty Hunters
Stunt Man

Není pravda, že tam jsou jen vážné a nudné úlohy, které platí statný platy. Některé zábavné úlohy, které platí dobře, jsou módní a šperky navrhování zaměstnání, kde si můžete prohlédnout svou kreativitu a také těšit na práci. To však neznamená, tyto práce jsou prosté stresu a je to všechno legrace. Bez ohledu na to, které oblasti si vyberete, je to fakt, že začnete vydělávat lukrativní platy až poté, co pracoval několik let a získal značné pracovní zkušenosti.

Kariéra ve strojírenství počítačového hardwaru
Athletic Trainer
Úlohy, které vyžadují cestování po celém světě
Umpire Plat
Top Ten Kariéra pro budoucnost
Lékařské Práce z domova
Kariérní poradenství pro vysokoškoláky
Analýzou Mýty o platy učitelů
Lékařské pole Careers bez míry
Pracovních míst, která platit přes 100K
Nákup Agent Popis

Leave a Reply