Předškolní požadavky učitelů

Líbí se vám rádi pracují s dětmi? Líbí se vám libují ve společnosti jasných, mladých a zvídavé mysli? No, pak měli byste zvážit kariéru jako předškolní učitel. Jsou to obdivuhodnou práci, výchova dětí a učí je, jak myslet a předávání základní znalosti, které připravuje je pro mateřské školy.

požadavky.

Předškolní učitelé jsou obecně definovány (a liší) z jednoho státu do druhého. Zatímco soukromý školka může mít učitele s žádnou kvalifikaci, jsou požadavky obvykle stanoveny státem, ve kterém sídlí škola.

Zatímco je dokonce maturitě považována za dostatečná, většina z nich vyžaduje vysokoškolské vzdělání v vývoji dítěte. Důvodem je snadno ocenit samozřejmě. Předškolní není opravdu tolik pevnými osnovami spíše než celkové vzdělání, které škola pokládá za naprosto zásadní význam pro rozvoj preschooler. Z tohoto pohledu, existuje několik vysokých škol, které dodávají specifické techniky pro výuku dětí takového útlém věku.

Stát se může rovněž rozhodnout, že zúčtování test založený na manipulaci s různými den-to-day situace v předškolním prostředí je jedním z požadavků. Tak se může dobře mít dát takový test, aby k výkonu předškolního věku učitele v jejich stavu. Odstranění tohoto testu bude jim výuky licenci.

Většina států umožňuje školka učitel požádat o práci, když mají na péči o dítě licenci. Některé státy dávají přednost, a další kolegové v oboru péče o dítě / raného vývoje. Rada pro uznávání odborné kvalifikace má specifický průběh, který vyžaduje, aby žadatelé již maturitu. Žalobkyně se očekává, že se zobrazí všechny své zkušenosti s výukou za posledních 5 let, po kterém oni vstoupí do další fáze. To zahrnuje 2 hodiny test, následovaný ústní zkouškou.

Kromě toho, některé školy také požadovat, aby osoba, která má podstoupit nějaké studentů a učitelů programů a mít tělo práce pod jeho pásem jako asistent učitele. Práce s dětmi tomto věku může být trochu těžké a proto, že je důležité, aby se požadované zkušenosti.

Popis práce

Ale více než požadavků na vzdělání, důraz je třeba klást na osobních kvalitách nadějné předškolního učitele. Výuka předškolní děti budou potřebovat učitele, že je nesmírně trpělivý. Tam je místo, kde výuka se stává méně příbuzná osnov a více zaměřené na stanovení správných postoj k životu v dětském. Je to spíše kombinace lásky a předávání znalostí v stejné době jako veškeré snahy pro výuku klidně bude důkladně odmítnut děti. Vývoj dítěte mohou také děti obtížné vzdělávat, a proto je důležité, aby učitel schopen obratně smířit s jejich neústupností. Dalším velmi důležitým požadavkem je schopnost dostat tyto děti stýkat s sebou, čímž dojde ke zlepšení jejich sociální dovednosti a jejich schopnost mluvit s jinými lidmi.

K dalším úkolům patří Rozvoj slovní zásoby, pomáhá dětem naučit se spojovat obrázky se slovy a naučit se základy jazyka a čísla.

Rozsah platu

Výhled se zdá být jasné z několika důvodů. Za prvé, je zde značná fluktuace nezaměstnanosti v této práci, a tím i požadavky na školách jsou poměrně časté. Za druhé, je školka samotný průmysl očekává, že růst velmi rychlý, během několika příštích let.

Střední mzda je zavěšen na asi 23.870 dolarů ročně. Ale učitelé v lepších škol s bohatou pedagogickou praxi postavit vydělat až 41.660 dolarů ročně.

Ale na rozdíl od odměny sám je spokojenost s prací na předávání znalostí k těmto mladé lidi, kteří by mohli formují naši budoucnost v příštích letech.

Senior Software Engineer Plat
Pohostinství Popisy Průmysl práce
Nejvyšší Platební dělnických profesích
Botanik Plat
Dlouhodobé cíle kariéry
Umění kariéry, které dobře zaplatí
Top Lékařské Jobs
Nejvyšší placené zaměstnání,
Stabilní Kariéra v Bad Ekonomika
Spine chirurg Plat
Nejlepší práce v Americe 2012

Leave a Reply