Předškolní Učitel Plat

Úkolem předškolního učitele je práce s dětmi ve věkové skupině 3-5 let. Tito učitelé mají důležitou práci v ruce, protože zvládnout děti v jejich útlém věku, a ve svých formativních letech. V průměru, může školka učitel vydělat něco mezi $ 30.000 – 35.000 dolarů na roční bázi. Zkušenost je klíčem k vydělávat více v této oblasti výuky. Zpočátku, plat je nižší a pokud jde o zvýšení se zkušenostmi. Pojďme získat další informace o práci v předškolním učitele prostřednictvím tohoto článku.

Předškolní učitele – Vzdělávací požadavky a Povinnosti

Chcete se stát školka učitel, udělen (Associate nebo bakalářské) v raném dětství, vzdělání dokáže být užitečná. Předškolní učitel požadavky na způsobilost se liší stát od státu. Mít dítě Development Associate (CDA) certifikace je tedy mezi významné předškolního požadavky učitelů. Tyto předškolní učitel odborné způsobilosti by měla usnadnit si práci.

Výuka dětí od věku 3-5 let je náročný úkol. Jádro předškolním učitele zaměstnání zahrnuje použití písní, her a dalších zajímavých činností s cílem umožnit dětem učit se v péči bez způsobem, pomáhá při využívání procesu učení. Jednotlivé potřeby dětí je třeba řešit společně s práci ve skupinách. Storytelling je také důležitá aktivita zahrnovala v procesu výuky pro studenty u této věkové skupiny. Zábavné aktivity, jako je vyprávění, hry, atd., pomoc při budování slovní zásoby. Po tom všem učení (tj. absorbovat co se učil), děti také potřebují vyjádřit. Předškolní učitelé udržet děti obsazeno motivováním malovat, stavět budovy a řešit jednoduché matematické problémy.

Předškolní učitelé, spolu se základním práci výuky, musí také provádět některé administrativní úkoly. Příprava výuky a plánování kurikula patří mezi důležité úkoly spadající do této části. Komunikace průběh školní děti se svými rodiči, je jedním z důležitých míst zařazených do těchto učitelů, jako je dohled nad činností učebně a vedení dětí ve stejném. Všechny výše uvedené dovednosti jsou důležitou součástí předškolního popisu učitelů pracovních, mají tyto dovednosti by měly vám dobrého učitele.

Předškolní učitel – Plat

Platové předškolních učitelů změny od státu ke státu. Je však zkušenosti, že se počítá nejvíce. Následující článek by měl podat přehled o práci předškolních pedagogů a informace o tom, kolik kdo vydělává.

Význam zkušeností
Zkušenost je klíčem k efektivní práci a zodpovědně v oblasti výuky. Plat předškolních učitelů se zvyšuje s množstvím zkušeností, které získal na tomto poli. Níže uvedené údaje o by nám měla pomoci pochopit, jak se zkušenosti hrají důležitou roli při určení platu předškolních učitelů.

Plat předškolních učitelů jde o zvýšení se zkušenostmi. V prvních 5 letech učitelské práce, plat vydělal je kolem 22.000 dolarů. Roční příjmy, které lze očekávat, že po 5 letech zkušeností je $ 27,000 – 28,000 dolar. Zkušenosti z 5-9 roky umožňuje předškolní učitelé vydělat kolem 33.000 dolarů ročně. Pro zkušeností v rozmezí 10-20 roků, průměrný plat je $ 40,000. Ti učitelé, kteří pracují více než 20 let v této oblasti by měla počítat s roční plat 47.000 dolarů – 48.000 dolarů.

Seznam průměrné roční mzdy pro děti předškolního učitelů v některých městech USA je uveden níže.

New York (51.221 dolar)
Chicago, IL (40.834 dolar)
Miami, FL (39.408 dolar)
Dallas, TX (38.022 dolarů)
Phoenix, AZ (35.739 dolar)
Orlando, FL (35.338 dolar)
Houston, TX (34.683 dolarů)
Atlanta, GA (32.330 dolar)
Charlotte, NC (32.133 dolar)

Výše uvedené údaje se vztahují na různé a měnit od času na čas.

Důležité skutečnosti týkající se předškolního učitelů platu a pracovní náplň jsou upraveny v tomto článku. Plat těchto učitelů se mohou měnit od státu ke státu. Jak je uvedeno v předchozích odstavcích, zkušenost je důležitým faktorem při určování plat předškolních učitelů. Je to pouze s vysokou úrovní zájmu o výuku a péči o děti a odhodlání, že člověk může dělat to velký v této profesi.

Snadné najít práci
Top výběru povolání
Kariérový test pro středoškolské studenty
Kariéra Počítačové programování
Jak se stát Soukromý detektiv
Zajímavé Careers To dobře zaplatí
Transplantační chirurg Plat
Srdeční chirurg Plat
Top placenou práci bez titulu
Nejhorší placených pracovních míst
Nejlepší Kariéra pro 2012 and Beyond

Leave a Reply