Přejíždění mezi jízdními pruhy: Správa Sázecí a Kariéra

Práce, nucené práce

Na počátku své kariéry, byl tam jeden definitivní pocit, že jsem zažil nejvíc, to tráví velkou část svého života mezi čtyřmi zdmi své kanceláři! Chci říct, že sotva vystoupil z organizace, která ten den skončila, a já jsem měl hlásit opět po unavené, porušené cyklu spánku! Je to skoro pocit, že jsem byl ženatý k mému stolu, klapání pryč nekonečné hodiny práce. Práce se zdálo, že méně jako formu uctívání a že více souvisejících s čistým, ryzí mučení! Myslím, že teď, že na začátku každého něčí kariéry, každý z nás cítí totéž.

Manželství změněno Tento zcela

Zatímco se vdávat, je úžasná věc a každá pozemská duše, která se snaží vést normální život se měli vzít, také myslím, že je třeba dát opravdu dobrou myšlenku v případě, že potřebujete sledovat to po svatbě, jak dobře! Pro líné maticí, jako jsem já, manželství a život po svatbě v kancelářských omezení z pekla přestávka ztratit! Na chvíli jsem myslel, že jsem v průběhu hraji hru tenis! (Nebo to byl Badminton!)

Každý okamžik, byl jsem jeden pustily s tím, kdo podává mi, abych nejprve v kanceláři jídelny, nebo doma uprostřed rutiny, (číst jak světský a monotónní) domácí práce! Myslím, že každá žena potřebuje nejprve zkoumat svůj život, jít hluboko do nitra do sebe a pak se ponořit! Ačkoli mnozí z nás učí na práci a mnozí z nás jsou vyrobeny tvrdě učit, i když se to může zdát jako první úkol dosáhnout, to určitě není snadný způsob, jak spravovat jak domácího krbu!

Moje rada pro všechny ženy tam je, že pokud máte odvahu (a řeknu vám, budete potřebovat spoustu toho!) a přesvědčení, aby ho přes můžete spravovat obou frontách a s velkým množstvím účinnosti. Je to spíš jako učení MS Word, pokud jste zvládli základy, můžete najít své vlastní zkratky v následování kurzu. Ačkoli tam jsou některé přírodní katastrofy, které také tvoří součást vaší cestě k úspěchu, důležitým úkolem na paměti, že se vám podaří! Kromě toho, další důležité a užitečné tip je meditovat.

Jak by to pomohlo, ptáte se? No meditace pomáhá dvěma způsoby. Vzhledem k tomu, jste v meditaci je třeba mít na paměti v době, kdy vy a držet se ho pro dosažení nejlepších výsledků. A za druhé, meditace uvolní vás, je vaše mysl úrodnější krmit v nových dat pro další plánování žít život na maximum.

Navíc, pokud se vám podaří pracovní frontu, už víte, metodu ovládat své emoce. A pokud je žena známá, jako ten, který není ovládán svými emocemi, pak jste “dívka pod kontrolou!” Způsob, jak jít dámy!

Poradce Plat
Strojník Popis práce
Nejlepší Kariéra pro budoucnost
Ornitolog Plat
Učitel Popis práce
Top placených pracovních míst
Jak se stát Computer Technician
Animal Science Careers
Art Kariéra
Ortoped Plat
IT technik Plat

Leave a Reply