Překvapivé Six-Obrázek Platy

S americkou ekonomiku v vážného propadu a tisíce lidí, kteří jsou propouštěni, na trhu práce se hledá štíhlejší než obvykle. Nicméně, naše současné ekonomické těžkosti nakonec vyřešen a lidé si najdou cestu zpět do dobré placenou práci. Pokud jste jeden z těch lidí z práce, možná to je ten správný čas, abyste se co dělá nějaký výzkum a díval se do profesního tréninku, takže když pronájem zamrzne relaxovat, budete lépe prodejné než kdy jindy.

Most kariéry, ve kterém si můžete vytvořit více než $ 100,000 nebudou mít entry-level pracovních míst. Six-postava příjmy obvykle vyžadují alespoň několik let zkušeností, a některé vyžadují vyšší tituly. Ale bez ohledu na to, co kariéru si vyberete, pokud jste ochotni udělat závazek k této práci a prokázat svůj závazek tím, že hledá a dokončení profesního vzdělávání, bude váš plat zvýší, jak si získat zkušenosti. Kariéra v medicíně, IT a právo pravidelně zapojovaly šestimístný platy pro vyhrazené, těžce pracujících lidí. Ale existuje několik překvapivých kariéry tam, že může také vést k tuku výplatu pro lidi, kteří páchají na vynikne v těchto kariéry. Zde jsou tři z nich.

Hotel Management:
Práce Zákaznický servis bude vždy asi tak dlouho, jak tam jsou zákazníci a oni potřebují servis. Výška kariéry zákaznických služeb je management hotelů a high-end ubytoven, kde se vedení za úkol zajistit dokonalé dovolené pro milionáře. Tento typ řízení se rozumí dohled nad rozšířené recepční služby, řídící dopravu a všechny druhy ubytování, a pečlivě dohlížejí každý malý detail a každý zaměstnanec, který je vzdáleně zapojen do tvorby tito klienti spokojeni. Manažeři větších hotelů může být také na starosti zorganizováním svatby, konference, firemní a rekreační akce. Takové události, aby více odpovědnosti, ale také zvýší vaše výplatní pásku, pokud jste úspěšní a klienti jsou spokojeni. Minimální požadavek na práci v oblasti hotelového managementu je obvykle v oboru podnikání nebo řízení, ale pokročilý stupeň bude vaše aplikace silnější. Ale bez ohledu na to, jaké jsou vaše vzdělání je, že nic konkurovat zkušenosti. Takže pokud nemáte akademické úspěchy získat řízení svou práci dobře bat, dostat se do přízemí a práci si cestu nahoru. Některé z nejúspěšnějších hotelové manažery jsou lidé, kteří pracovali cestu přes zákopy, a proto znají hotelu dovnitř a ven.

Obchodní Makeup Artist:
Pokud máte zkušenosti s kosmetologie, pak můžete buď pokračovat v práci na místní salon, nebo se, že zkušenost a parlay do komerční práci. Expert na vlasy a make-up umělci, kteří vstupují do kariéry pracoval v reklamě nebo zábavy může pracovat s herci a modelů, kteří pracují v tisku a / nebo kampaní televizních marketing. Zkušení obchodní vizážisté může až na 2000 dolarů za den. Typicky, jen školení, které potřebujete, abyste mohli začít jako profesionální vlasů nebo make-up umělce je kosmetologie certifikát. Ale musíte spárovat, že má zkušenosti s před můžete přejít k práci na volné noze. A let zkušeností vám pomůže nejen zdokonalovat své schopnosti, ale také získat seznam důvěryhodných referencí a portfolio příkladů vaší práce.

Soud Reporter:
Pro každého, kdo je rychlý, přesný písař, může kariéru jako soudní reportér být jen letenku. Mnoho lidí si může myslet o soudní záznamy jako nudný, obyčejný úkol, ale rozmanitost případů a dokumentů udržuje práce zajímavá. Soudní reportéři jsou odpovědné za zaznamenávání projevů a výpovědí v depozicemi a soudním řízení, a pak převedete své přepisy do čitelných dokladů ke kontrole. Pro kariéru, která nevyžaduje vysokoškolské vzdělání, může tato kariéra je mimořádně lukrativní. Soudní reportéři, kteří pracují pro New York State Supreme Court, například, vydělávají více než 88.000 dolarů ročně. Typické soud reportéři také vzít na práci na volné noze pro právníky čas od času, které lze snadno tlačí tyto výdělky až šestimístný plat. Soudní reportéři musí být certifikována vyplněním osnovy na technické či odborné školy. Některé státy vyžadují licensure soudních reportérů, které mohou vyžadovat další profesní vzdělávání.

To jsou jen příklady kariéry, které mohou být překvapivě lukrativní, pokud jde o platu a spokojenost. Zde je spousta dalších tam, pokud máte silnou touhu vydělat lepší plat a jsou ochotni udělat cokoli, aby uspěli. Mezi hlavní věci, které mohou zaručit úspěch v jakékoliv kariéře, je odhodlání, obětavost, tvrdá práce, a zkušenosti. S těmito vlastnostmi v ruce, šest-číslo plat je dosažitelný kýmkoli.

Nákup Agent Popis
Slibné Kariéra ve zdravotnictví
Odborný asistent Rozsah platu
Kariéra, že co nejvíce peněz
Kariéra Quiz pro středoškolské studenty
Jmenování Setter Popis práce
Kvalita Analyst Popis práce
Průmyslový design Kariéra
Popis práce pro Executive Pastor
Nejlepší placené zaměstnání,
Co Kariéra co nejvíce peněz?

Leave a Reply