Přenos Colleges

Existuje mnoho situací, život vysoké školy, které mohou podnítit studenty, aby přemýšleli o změně vysoké školy. Stesk po domově, prostředí na aktuální škole, dis-spokojenost s personálem, a plánování kariéry jsou některé z nich.

College proces přenosu

Každý, kdo přišel na základě rozhodnutí přenosu vysokých škol, z jakýchkoli důvodů, musí nejprve vytvořit seznam vysokých škol by se vztahovala na, pokud on nebo ona není vybrali nějakou již. Můžete mít prospěch z diskuse s kariéry a poradce, který se zabývá mnoha studenty, kteří potřebují převod na pravidelném základě. Jeho pokyny mohou ukázat jako velmi důležité pro vás, jak si vybrat vysokou školu nebo při rozhodování o hlavní na vysoké škole, které chcete vykonávat v budoucnu. On může také vás o tom, jak převést vaše nahromaděné kredity účinně své budoucí školy. Níže jsou uvedeny některé problémy, které je třeba zvážit při změně vysoké školy:
Při výběru vysoké školy, je důležité vědět, zda uznává akreditaci aktuální školy, nebo ne.
Zjistěte, zda škola máte zájem, má smlouvu o převodu s vaší aktuální škole. Tyto dohody zajistit přesun některých předmětů, některé obsahují převod celých přidružených stupňů a umožňuje spustit jako junior.
Pošlete pro školní katalogu a učebnice kolegia máte v úmyslu převést na. Projděte si to a zjistit, jaké jsou požadavky na hlavní a jaká kritéria musí být splněna pro vás dostat potvrzuji.
Zjistěte, jaké kurzy z vašeho současného škole převodu. Je také důležité vědět, co se převede jako.
Vědět, který z úvěrů jste získali na své současné škole jsou převoditelné na vysoké škole, které Vás zajímá Pokud je potřeba, navštivte přijímací důstojník vyzbrojen testy notebooky záznamů, a výzkumných prací vyjednávat s ním.
Pokuste se co nejlépe dostat kredity převedené pro předměty, ve kterých jste skóroval ‘B’ nebo lepší známky.
Vědět o programech, které zajímá, a ty, které mají vysoký pracovní umístění míru.
Zjistěte náklady na vzdělávání na potenciální přenos škole. Celkem náklady na kreditních hodin, standardní poplatky, parkování a další náklady přijet na obrázku.
Získejte vědět od orgánů o politikách a lhůty, například pro použití a finanční pomoc jako jsou dotace pro vysokoškoláky a stipendií.
Než budete žádat o převod, je důležité mít správnou míru s dostatečně vysokými stupni. Student v blízkosti dopil AA míru by tak měly učinit, protože potenciální přenos škola může rozhodnout o upuštění od pár vzdělávací požadavky pro něj.

Tam jsou ještě další faktory, které musí být považovány za před dosažením jednoho nezvolí pro přenos vysokých škol. Jak se to stane, že se velké procento (25% -30%) studentů rozhodnout o přemístění při jejich vzdělávání. Některé z nich mají věrohodné důvody jako je přístup k profesního vzdělávání tak, aby otevření pracovních příležitostí pro ně. Neexistuje žádná záruka, že převod bude pracovat pro vás. Pokud tam jsou některé problémy s kulturou v současné škole, řešit místo. Partying každý-den-v-týdenního kultury typu nebo příliš přísné vzdělávací prostředí může ovlivnit něčí účinnost. Tvorba přátelé s žáky, kteří opravdu sdílejí vaše chutě mohou pracovat jako řešení pro vás. Přenos je skutečně znepokojující zážitek, protože to narušuje váš společenský život. To může také přidat do vzdělávacího náklady, pokud budete muset dobýt nějaký kurz, protože úvěrů zamítnutých pro vás.

Nejvyšší Platební Entry-level Kariéra
Lékařské vybavení a zařízení Opravy Training
Co je to Full Zaměstnání
Pracovní příležitosti v umění
Jak se stát kriminalista
Nejlepší IT společností k práci pro
Ortoped Plat
Různé IT Jobs
Jak si vybrat novou kariéru v 40
Učitel na základní škole
Co Job je pro mě ta pravá Kvíz

Leave a Reply