Přenos Colleges

Existuje mnoho situací, život vysoké školy, které mohou podnítit studenty, aby přemýšleli o změně vysoké školy. Stesk po domově, prostředí na aktuální škole, dis-spokojenost s personálem, a plánování kariéry jsou některé z nich.

College proces přenosu

Každý, kdo přišel na základě rozhodnutí přenosu vysokých škol, z jakýchkoli důvodů, musí nejprve vytvořit seznam vysokých škol by se vztahovala na, pokud on nebo ona není vybrali nějakou již. Můžete mít prospěch z diskuse s kariéry a poradce, který se zabývá mnoha studenty, kteří potřebují převod na pravidelném základě. Jeho pokyny mohou ukázat jako velmi důležité pro vás, jak si vybrat vysokou školu nebo při rozhodování o hlavní na vysoké škole, které chcete vykonávat v budoucnu. On může také vás o tom, jak převést vaše nahromaděné kredity účinně své budoucí školy. Níže jsou uvedeny některé problémy, které je třeba zvážit při změně vysoké školy:
Při výběru vysoké školy, je důležité vědět, zda uznává akreditaci aktuální školy, nebo ne.
Zjistěte, zda škola máte zájem, má smlouvu o převodu s vaší aktuální škole. Tyto dohody zajistit přesun některých předmětů, některé obsahují převod celých přidružených stupňů a umožňuje spustit jako junior.
Pošlete pro školní katalogu a učebnice kolegia máte v úmyslu převést na. Projděte si to a zjistit, jaké jsou požadavky na hlavní a jaká kritéria musí být splněna pro vás dostat potvrzuji.
Zjistěte, jaké kurzy z vašeho současného škole převodu. Je také důležité vědět, co se převede jako.
Vědět, který z úvěrů jste získali na své současné škole jsou převoditelné na vysoké škole, které Vás zajímá Pokud je potřeba, navštivte přijímací důstojník vyzbrojen testy notebooky záznamů, a výzkumných prací vyjednávat s ním.
Pokuste se co nejlépe dostat kredity převedené pro předměty, ve kterých jste skóroval ‘B’ nebo lepší známky.
Vědět o programech, které zajímá, a ty, které mají vysoký pracovní umístění míru.
Zjistěte náklady na vzdělávání na potenciální přenos škole. Celkem náklady na kreditních hodin, standardní poplatky, parkování a další náklady přijet na obrázku.
Získejte vědět od orgánů o politikách a lhůty, například pro použití a finanční pomoc jako jsou dotace pro vysokoškoláky a stipendií.
Než budete žádat o převod, je důležité mít správnou míru s dostatečně vysokými stupni. Student v blízkosti dopil AA míru by tak měly učinit, protože potenciální přenos škola může rozhodnout o upuštění od pár vzdělávací požadavky pro něj.

Tam jsou ještě další faktory, které musí být považovány za před dosažením jednoho nezvolí pro přenos vysokých škol. Jak se to stane, že se velké procento (25% -30%) studentů rozhodnout o přemístění při jejich vzdělávání. Některé z nich mají věrohodné důvody jako je přístup k profesního vzdělávání tak, aby otevření pracovních příležitostí pro ně. Neexistuje žádná záruka, že převod bude pracovat pro vás. Pokud tam jsou některé problémy s kulturou v současné škole, řešit místo. Partying každý-den-v-týdenního kultury typu nebo příliš přísné vzdělávací prostředí může ovlivnit něčí účinnost. Tvorba přátelé s žáky, kteří opravdu sdílejí vaše chutě mohou pracovat jako řešení pro vás. Přenos je skutečně znepokojující zážitek, protože to narušuje váš společenský život. To může také přidat do vzdělávacího náklady, pokud budete muset dobýt nějaký kurz, protože úvěrů zamítnutých pro vás.

Jak se stát Endodontist
Jak se stát Soukromý detektiv
Kariéra Cíle pro rok 2012
Medical Examiner Popis práce
Entomolog Plat, Laicky řečeno, entomologie je studium hmyzu a existuje více než milion druhů hmyzu na této planetě. Plat podle národních statistik je kolem USD 55.000 ročně známky. Entomologie spadá pod biologie a entomolog zkoumá hmyz v laboratorních podmínkách, stejně jako uvádí v jejich přirozeném prostředí, když na práci v terénu. Pod záštitou entomologie existují různá témata, jako je biomechanika, zemědělství, výživy, forenzní vědy, atd. Studie hmyzu byla zásadní v rozvojových roboty hmyz hnutí byly kopírované robotických inženýrů s vynikajícími výsledky. Entomolog také hrají důležitou roli, pokud jde o zemědělství, jako některé druhy hmyzu jsou zodpovědné za opylování a některé pro ničení plodin. Soudní entomolog studovat činu a pokusit se zjistit, časový plán pro akci. Vzhledem ke všem těmto různých oblastí práce mzdových z entomolog kolísá v závislosti na profilu práce.
Athletic Trainer Popis práce
Kariéra Cíle projektu Příklady
Lékařské pole Careers bez míry
Web Developer Popis práce
Vysoké placená místa
Platy Počítačové sítě: plat správce sítě

Leave a Reply