Programátor analytik Plat

Pokrok sektoru informačních technologií vytvořil mnoho lukrativních profesích, které jsou opravdu dobře placená. Úkolem programátora analytika je jedním z těchto vysoce placených a prestižní zaměstnání. Než jsme se dozvědět více o platové rozmezí programátor analytik, dejte nám nejprve seznámit s povinnostmi a odpovědnostmi stejné.

Popis práce

Vývoj softwaru je hlavním aspektem programátor-analytik popisu práce. Programátor analytici vyhledat informace o softwaru výkonu a chování výzkumu na něm. Oni také mají problém, kterým je zlepšení výkonnosti a efektivnosti programu. Po prostudování aplikačních systémů v detailu, programátor analytici naznačují kvalitativní změny v aplikačních systémech, které jsou velmi užitečné pro organizace, pro kterou pracují. Programátor analytici pracují v týmech pro vytváření zpráv pro navrhování konstrukce pro síťový systém. Ve společnosti, jsou programátor analytici také zapletený s úkoly týkající se programování aplikací. Oni také plánují strategie upravit provozní vzájemných vztahů mezi různými počítačových operačních systémů a podnikových aplikací.

Aby se mohl stát programátor analytik, měli byste mít odpovídající kvalifikaci v softwaru poli. Bakalářský titul v oboru počítačových věd z renomovaného univerzity může být perfektní způsob, jak vstupem do tohoto pole. Magisterského nebo doktorát v samé vám pomůže chytit ty nejlepší pracovní místa na trhu. Pro programátora analytika, je nutné hluboké a úplné znalosti programovacích jazycích, jako je Oracle, SQL, Java a. Net. Dobrá komunikace a interpersonální dovednosti, počítačové znalosti, dychtivost učit se novým technologiím a schopnost pracovat v týmu, jsou vlastnosti, které může udělat úspěšný programátor analytik.

Mzdové Podrobnosti

Programátor analytik Průměrný plat do značné míry závisí na jejich dovednosti, počet let praxe, dosažené vzdělání, druh zaměstnavatele a umístění práci. Programátor analytici pracující pro špičkové informační technologie (IT) organizace vydělávají daleko více než těch, kteří pracují pro malé firmy. Platy pro ty, kteří pracují ve velkých městech, jako je Kalifornie a New Yorku jsou vysoké ve srovnání s, který si vydělal na jiných místech. Podle názoru odborníků na trhu práce, průměrný plat programátora analytika je kolem USD 70.000 za rok. Obecně platí, že většina programátorů analytiků vydělat platy mezi USD 47.000 USD, 72.000 ročně. Průměrný plat pro senior programátor analytiků se pohybuje kolem USD 75.000 za rok.

Programátor analytici, pracující v odvětví informačních technologií získat maximální platy, podle nedávných průzkumů platů. Kromě informačních technologií, finančních služeb, zdravotní péče a pojištění jsou sektory, kde programátor analytici mohou vydělat hezký plat. Platy pro programátora analytiků pracujících v odvětví finančních služeb může být v rozmezí USD 47.000 USD 65.000 až za rok. Programátor analytik plat pro osoby zaměstnané v odvětví zdravotní péče může být mezi USD 45.000 USD 62.000 až za rok, zatímco pro ty, kteří v odvětví pojišťovnictví může být kolem USD 58.000 za rok.

Z výdělku programátor-analytik, popisu práce a dosažené vzdělání, jsme došli k závěru, že je to náročný ale finančně vyplatí pole pro mládež, se správným vzdělávací kvalifikace. Pro stát programátor analytik, měli byste začít tím, že úsilí na střední škole samotné, se soustředí na témata, jako jsou počítače, matematika, jazyk a věda. Takže, je oddaný a soustředit se na své studium na světlou budoucnost v IT průmyslu!

Rozhodování o vysoké škole
Residency Rozhovor Otázky
Jak se stát Art Teacher
Computer Technician Plat
Nákup Agent Popis
Nejlepší IT společností k práci pro
Medical Field Kariéra Seznam
Montážní linka Worker Popis práce
Nejstarší univerzita ve světě
Kariéra, že co nejvíce peněz
Tipy, jak se k nám College grant

Leave a Reply