Průměrná mzda v USA

Velký americký sen byl hořák nositelem USA v posledních několika desetiletích. Amerika stále zůstává jedním z nejvíce prosperujících zemí na světě, s průměrným platem v USA stále tak vyšší než v mnoha zemích světa. Já vím, že jsem může znít trochu přes optimistické současné době, ale je fakt, že i přesto, že poslední tři roky byly strašné pro americkou ekonomiku, stále má hodně chlubit jeho bohatství. Koneckonců, není mnoho zemí, jejichž vlády může přijít k záchraně národa trhu a ekonomiky od nalévání do finanční pomoci, ve výši miliard a biliony v krátkých časových intervalech. S vnitrostátními nezaměstnanosti v prosinci 2010 na 9,40% a situace se stále zhoršuje v některých státech, to bylo těžké časy pro americké obyvatele. Přesto, USA zůstává hlavním finančním centrem pro celý svět. Zatímco USA se může pochlubit stovkami tisíc podnikatelů a milionářů, miliardářů, příjem průměrného Joe je také významným parametrem, kde ekonomika směřuje. Jaká je průměrná mzda v USA, a to zejména poté, co americká ekonomika utrpěla tragické ztráty v důsledku probíhající hospodářské recese za poslední dva – Tři roky.

Průměrná mzda v USA v roce 2010

Když mluvíme o průměrné mzdy v USA, podřizuje nás určitých podmínek. Za prvé, musíme definovat, co máme na mysli průměrného platu. Existuje několik statistiky sestavené podle amerického sčítání lidu Bureau, BLS a Ministerstvo průmyslu a obchodu, které se vztahují k průměrnému příjmu fyzických osob v USA, průměrného příjmu domácností a příjem na obyvatele v USA. Nyní by mělo být matoucí, pokud nebudeme přesně definovat, co průměrný plat by znamenalo v naší diskusi. Jelikož tento článek je především o průměrné americké příjmu 2010, jsme představili údaje o platu rozmezí průměrného příjmu domácností. Statistika může být obtížné interpretovat s nejmenším znalostí podmínek. Proto, dejte nám vědět definici průměrného příjmu, který předložila americkým sčítáním lidu Bureau.

Střední příjem je částka, která rozděluje rozdělení příjmů do dvou stejných skupin, polovina s příjmy nad tuto částku, a polovina s příjmy pod tuto částku. Střední příjem (průměr) je částka získaná vydělením celkového součtu příjem skupiny podle počtu jednotek v této skupině. Prostředky a mediány pro domácnosti a rodiny jsou založeny na všech domácností a rodin. Prostředky a mediány pro lidi jsou založeny na lidech, 15 let a více s příjmem.

Podle Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD), průměrná mzda v USA pro domácnost byla přibližně 49.000 dolarů ročně v roce 2009. Pro rok 2008, střední domácí příjem byl 52.000 dolarů. Jedinci s dobrými vzděláním jako bakalářské a magisterské studium byly hlavní odborníci vydělávat mezi $ 30,000 k $ 50,000, v prvních několika letech své práce.

Hospodářská krize byla docela špatné pro USA a učenci předpovídali pomalé oživení. I když je dráždivý informace znát Černý platy podnikatelů USA a obchodních mužů, průměrný plat v USA, v tomto článku, omezuje na údaje společného amerického občana. Vzhledem k nedostatku hodně průkazné údaje o průměrné mzdy v USA, bylo by to spravedlivé rozhodnutí k závěru, že průměrná americká domácnost s alespoň jedním nebo dvěma pracovníky, musí být schopen provést kdekoli mezi US $ 30,000 US $ 50,000.

Vzhledem k tomu, US Census Bureau a BLS přijde s dalšími informacemi a statistikami o průměrné mzdy v USA, sejdeme se mohli vědět o tom, jak dobře ekonomika provedena v roce 2010, a také o průměrného příjmu v USA za rok 2010. Nicméně, postupně se ekonomika zotavuje, a doufám, že tento rok přináší lepší podmínky pro každého z nás.

Nejvyhledávanější práce
Kroky aby se stal učitelem
Corporate Finance Kariéra
Pracovních míst, která co nejvíce peněz
Computer Operator Popis práce
Nejlepší placené zaměstnání,
Residency Rozhovor Otázky
Nejlepší Entry-odpovědná místa
Otázky učitele Interview a odpovědi
CIO Plat
Práce recese důkaz

Leave a Reply