Průmyslový design Kariéra

Nadcházející kariéra v oblasti projektování, pokud jde o počet pracovních příležitostí, průmyslový design je o přidávání hodnoty zboží vyrobeného v průmyslu. Tato hodnota doplnění je dosaženo prostřednictvím dodávání výrobku uživatelsky příjemný zlepšením jeho design. Průmysloví designéři se používají pro stejné. Průmysloví designéři mají různé vlastnosti, které jim umožňuje vytvořit něco nového uschovejte mimo matně vyhlížejících gadgets. Musí mít tvořivost, technické dovednosti a měl by být schopen pochopit klienta pohled, aby pak mohl navrhnout atraktivní, stejně jako užitečný produkt.

Podle údajů shromážděných americkým výborem statistik práce, bylo 48.000 volná místa pro průmyslové designéry v roce 2006. Odhaduje se, že počet pracovních míst v tomto odvětví poroste o 7% do roku 2016. Nicméně, vzhledem k silné konkurenci na trhu, jeden musí být dobře připravena, aby přežil v oblasti průmyslového designu.

Studium Průmyslový design

Ti, kteří chtějí, aby se se vší vážností kariéru průmyslové navrhování by měla mít alespoň bakalářský obor průmyslový design stupně. Dá se jít na mistry také, nicméně, promoce je minimální kvalifikace pro entry-level průmyslového designéra. Průmyslový designér by měl být dobře obeznámeni s technickými předměty, aby pochopili technických zásad, průmyslové materiálu a procesů a ergonomii. Spolu s technickými znalostmi, by měl projektant být adept na různých nosičích komunikace například tištěná média, elektronická média, fotografování, atd. Nyní se nám podívat na různých kurzech obsažených v průmyslovém designu.

Průmyslový design kurzy

Následuje seznam předmětů vyučovaných ve studijním programu za průmyslový design.

Základní Industrial Design Studio I & II
Grafický a průmyslový design Základy
Počítačová Imaging v návrhovém procesu
Intermediate Industrial Design Studio Series
Odborná praxe v průmyslovém designu
Advanced Industrial Design Studio Series
Human-Centered design
Současné výrobní procesy I & II
Advanced Digital návrhových procesů
Myšlenky I & II

Průmyslový design Povolání

Jakmile člověk dokončí kurz, je schopen zvládnout různé technologie. On se učí uplatňovat tvořivost způsobem, který poskytuje inovativní řešení průmyslových problémů. Dovednost skicování přijde vhod, když průmyslový designér potřebuje, aby se jeho myšlenky na papíře, bez ztráty mnoho času. Computer odbornost pomáhá designer zvládnout různé druhy softwaru. Písemné a ústní dovednosti, které jsou leštěné průběhu studia programu, pomoc při komunikaci s klienty v efektivním způsobem.

Je vhodné, aby dokončit stáž před studijní obor dostává přes. Letní úloha je příliš pomáhá při získávání dostatek zkušeností a aby se stala “průmysl-ready”. Co-op je internship program, který má ustanovení pro studenty pracovat ve střídavých semestrů studia předmětu. Tak, student projde ven s zkušenosti minimálně jeden rok.

Průmyslový design Kariéra

Průmyslový designér může pracovat v různých pozicích v různých průmyslových odvětvích. Po některé z příkladů označení a jejich pracovním prostředí.

Průmyslový designér – Design Firm
Multimediální Designer – zábavní průmysl
Produkt Designer – Automobilový průmysl
Interface Designer / Developer – Software Industry
Produkt Developer – Průmysl spotřebního zboží
Exponát Designer – Muzeum

Průmyslový design je rostoucí pole, a je důležitá pro vývoj inovativních nápadů. Industrial projektování pomáhá nejen výrobní firmy zvyšují jejich prodej, ale také dává designérům platformu pro zobrazení své dovednosti. Tak, průmyslový design sektor rozpoutal win-win vzorec, který dává dostatek prostoru pro kreativitu podporovat.

Alternativní Careers pro lékaře
Jak se stát Home Inspector
Práce práci s dětmi s autismem
Most Wanted Jobs
Kariéra práci se zvířaty
Top Ten platebních Careers
Gastroenterolog Plat
Top Práce v Demand
Vysoký plat Kariéra
Ztráta Zmírnění Specialist
Corporate Finance Kariéra

Leave a Reply