Respirační terapeut Popis práce

Vzhledem k nárůstu počtu zdravotních problémů, zdravotnických zařízení ve Spojených státech, jsou vždy v poptávce zdravotnických odborníků, kteří mohou poskytnout pomoc vedoucí lékařů a také zajištění správného péči o pacienty. Respirační terapie je rostoucí pole a lékařské pracovních míst v této oblasti jsou jistě nabídnou světlé vyhlídky pro mladé uchazečů.

Popis práce
Respirační terapeut je zodpovědný za péči, hodnocení a testy pacientů trpících komplikací spojených s dýchacím systémem. Zabývá pod schopným vedením odborných lékařů a zajišťuje, že všechny respirační péče, od diagnózy do léčebného ošetření je řádně provedeno. On může často konzultovat lékaře a související lékaře o holistické zdraví pacienta a upravit péči o pacienty plány podle potřeb. On také léčí pacienty všech věkových kategorií, od dětí ke starým lidem ve věku. Předčasně narozené děti, jejichž plíce nejsou dostatečně vyvinuty, a starší lidé s nemocnými srdce, vyžadují zvláštní pozornost z dýchacích terapeutů. Dále poskytuje dočasnou úlevu pro pacienty astmatu a pomáhá také pacientům srdečního infarktu, srdeční mrtvice a srdečního selhání.

Výzkumný terapeut Očekává se, že provést řadu zkoušek ke stanovení komplikací pacientů. Například, on kontroluje dýchání pacienta kapacity a koncentrace kyslíku v krvi. PH krve se také měří zkontrolovat jeho alkalitu nebo kyselost. Jeho práce zahrnuje také testování kapacity plic pacienta. Pacienti jsou s nástroji a jsou požádáni, aby dýchat do těchto nástrojů. On také úroveň hlasitosti kyslíku vdechování a vydechovaný pacientů. Poté, co vzal na čtení, srovnává je s uvážením věku, pohlaví, výšku a hmotnost pacientů. To mu pomáhá porozumět problémům plic nedostatku u pacientů.

Navíc, on také analyzuje krevní vzorky pacientů v analyzátoru krevních plynů a kontroluje koncentrace kyslíku a oxidu uhličitého v krvi. Tyto lékařské záznamy, aby získané, jsou předkládány jako zprávách vedoucích lékařů, kteří předepisují na léčbu. Technické aspekty této úlohy zahrnují odstranění hlenu z plic pacientů, provedením hrudi fyzioterapii. V hrudi fyzioterapie, má umístit pacienta do polohy, která zajistí snadnější odtok hlenu z plic. Pak, když vibruje hrudní koš pacienta a klepe na hrudník k odstranění hlenu z plic. Jakmile hlen je snížen nebo úplně odstraněny z plic, pacient je pro ni jednodušší dýchat. Kromě všech těchto povinností, on je také má rozšířit povědomí o ventilátoru použití, mezi rodinami pacientů. Pokud je třeba, může navštívit pacienta doma zkontrolovat čistotu domácím prostředí a pokyn rodiny, aby přijaly různá opatření hygieny.

Vzdělávací požadavky a platové rozpětí
Prvním krokem, aby se stal respirační terapeut je získat vysokou diplom v záležitostech týkajících se vědy a matematiky. Dále, dvouletou spolupracovník studijní obor nebo 4 roky promoce v oboru respiračních terapie se řídí radou Národní pro ventilační péče (NBRC) je nezbytné, aby se stal výzkum terapeut. Po absolvování základní a písemnou zkoušku lze přesunout na stát Certified Výzkum terapeut a Registrováno výzkum terapeut resp. Výzkum terapeut plat se pohybuje v rozmezí USD 40.000 USD 43.000 -.

Jobs Research therapist jsou vynikající hospital míst, které může otevřít velké pracovních příležitostí pro mladé studenty. Vidět vyhlídky růstu v této oblasti, lze určitě rozhodnout pro kariéru v oblasti výzkumu terapeuta. Tato práce je určitě Vám nabídnout uspokojení z práce a vnitřní štěstí, tím, že pomáhá ostatním k uzdravení z nemocí.

Snadné Jobs, že vydělat hodně peněz
Nejlepší vysoké školy svobodných umění
Dermatolog Plat
Most Lukrativní Kariéra
Top Kariéra v Americe
Nákup Agent Popis
Ošetřující lékař Plat
Pracovní pozice Zaměstnání s postiženými dětmi
A přichází Careers 2012
Medical Examiner Plat
Kariéra Změnit na 40

Leave a Reply