Respirační terapeut Popis práce

Vzhledem k nárůstu počtu zdravotních problémů, zdravotnických zařízení ve Spojených státech, jsou vždy v poptávce zdravotnických odborníků, kteří mohou poskytnout pomoc vedoucí lékařů a také zajištění správného péči o pacienty. Respirační terapie je rostoucí pole a lékařské pracovních míst v této oblasti jsou jistě nabídnou světlé vyhlídky pro mladé uchazečů.

Popis práce
Respirační terapeut je zodpovědný za péči, hodnocení a testy pacientů trpících komplikací spojených s dýchacím systémem. Zabývá pod schopným vedením odborných lékařů a zajišťuje, že všechny respirační péče, od diagnózy do léčebného ošetření je řádně provedeno. On může často konzultovat lékaře a související lékaře o holistické zdraví pacienta a upravit péči o pacienty plány podle potřeb. On také léčí pacienty všech věkových kategorií, od dětí ke starým lidem ve věku. Předčasně narozené děti, jejichž plíce nejsou dostatečně vyvinuty, a starší lidé s nemocnými srdce, vyžadují zvláštní pozornost z dýchacích terapeutů. Dále poskytuje dočasnou úlevu pro pacienty astmatu a pomáhá také pacientům srdečního infarktu, srdeční mrtvice a srdečního selhání.

Výzkumný terapeut Očekává se, že provést řadu zkoušek ke stanovení komplikací pacientů. Například, on kontroluje dýchání pacienta kapacity a koncentrace kyslíku v krvi. PH krve se také měří zkontrolovat jeho alkalitu nebo kyselost. Jeho práce zahrnuje také testování kapacity plic pacienta. Pacienti jsou s nástroji a jsou požádáni, aby dýchat do těchto nástrojů. On také úroveň hlasitosti kyslíku vdechování a vydechovaný pacientů. Poté, co vzal na čtení, srovnává je s uvážením věku, pohlaví, výšku a hmotnost pacientů. To mu pomáhá porozumět problémům plic nedostatku u pacientů.

Navíc, on také analyzuje krevní vzorky pacientů v analyzátoru krevních plynů a kontroluje koncentrace kyslíku a oxidu uhličitého v krvi. Tyto lékařské záznamy, aby získané, jsou předkládány jako zprávách vedoucích lékařů, kteří předepisují na léčbu. Technické aspekty této úlohy zahrnují odstranění hlenu z plic pacientů, provedením hrudi fyzioterapii. V hrudi fyzioterapie, má umístit pacienta do polohy, která zajistí snadnější odtok hlenu z plic. Pak, když vibruje hrudní koš pacienta a klepe na hrudník k odstranění hlenu z plic. Jakmile hlen je snížen nebo úplně odstraněny z plic, pacient je pro ni jednodušší dýchat. Kromě všech těchto povinností, on je také má rozšířit povědomí o ventilátoru použití, mezi rodinami pacientů. Pokud je třeba, může navštívit pacienta doma zkontrolovat čistotu domácím prostředí a pokyn rodiny, aby přijaly různá opatření hygieny.

Vzdělávací požadavky a platové rozpětí
Prvním krokem, aby se stal respirační terapeut je získat vysokou diplom v záležitostech týkajících se vědy a matematiky. Dále, dvouletou spolupracovník studijní obor nebo 4 roky promoce v oboru respiračních terapie se řídí radou Národní pro ventilační péče (NBRC) je nezbytné, aby se stal výzkum terapeut. Po absolvování základní a písemnou zkoušku lze přesunout na stát Certified Výzkum terapeut a Registrováno výzkum terapeut resp. Výzkum terapeut plat se pohybuje v rozmezí USD 40.000 USD 43.000 -.

Jobs Research therapist jsou vynikající hospital míst, které může otevřít velké pracovních příležitostí pro mladé studenty. Vidět vyhlídky růstu v této oblasti, lze určitě rozhodnout pro kariéru v oblasti výzkumu terapeuta. Tato práce je určitě Vám nabídnout uspokojení z práce a vnitřní štěstí, tím, že pomáhá ostatním k uzdravení z nemocí.

Tipy, jak se k nám College grant
Nejlepší profesích v lékařském oboru
Jak se stát Spy
Nejlepší Vysokoškolák Inženýrské školy
Přenos Colleges
Snadné Jobs, že vydělat hodně peněz
Talentové zkoušky
Kreativní výběru povolání
US Job Růst Rises
Animal Science Careers
Stát se Notář

Leave a Reply