Různé IT Jobs

Růst v oblasti informačních technologií (IT) sektor byl fenomenální, a vytvořil několik pracovních příležitostí pro mladé absolventy a doktorandů. Různé typy míst můžete zaplatit opravdu dobře za předpokladu, že máte správný druh vzdělávacích kvalifikačních a dovedností. Absolventi premiér školy a univerzity v kurzech informačních technologií může získat lepší platy než v mnoha jiných profesí. Pokud jste si vědomi počítače kariéru v poptávce, pak plánování kariéry správně by neměl být obtížný úkol. Podívejme se některé z nejpopulárnějších IT pracovních míst.

Software Developer
Vývojáři softwaru dělat důležitý úkol rozvíjet nový software splnit potřebu klientů své společnosti. Oni se snaží vytvářet nový software pro klienty v oblastech, jako je bankovnictví, pojišťovnictví, finančních služeb, informačních technologií a telekomunikačních služeb. Vývojáři softwaru pracují v týmech a nahlásit svou práci na svých resortních hlavy. Promoce nebo postgraduální studium v ​​oboru počítačových věd, nebo titul v softwarovém inženýrství může přistát vám práci jako softwarový vývojář. Software developer plat může být cokoli mezi $ 55,000 až $ 150,000 na rok v závislosti na jejich zkušenosti. Tyto práce vždy na vrcholu seznamu vysokých platů kariéry kvůli jejich potenciál generovat vysoké příjmy.

Profesionálové Testování softwaru
Úkolem software testeru je ověřit, zda kvalita připraveného softwaru je až ke značce a že funguje dobře. On zjistí závady v softwaru a navrhuje opravy a řešení vedoucí k nápravě stejné. Software testery jsou zaměstnáni velké i středně velké softwarové firmy dělat práci testování softwaru v týmu. Promoce v oboru informačních technologií následuje kurzu v testování softwaru mohou vám práci jako softwarový tester. Platy těchto pracovníků se liší podle místa jejich a druhu zaměstnavatele. Popis práce kvalitního analytika zahrnuje kontrolu nové i staré programy pro jejich odolnost a relevanci.

Programátor
Úkolem programátora je považován za prestižní. Software programátoři připravují programy pro rychlé výpočty a řešení numerických problémů efektivně. Programátor by měl mít znalosti o počítačových programovacích jazycích, jako je C, C + +, Java, atd. Mohou najít umístění v mnoha nadnárodních organizací a místních softwarových společností a může vydělat mezi $ 40,000 k 100.000 dolarů ročně. Kariéry Počítačové programování vytvořili dostatek pracovních příležitostí v USA v posledních několika letech. Vývoj softwaru pro externí klienty je součástí práce programátora analytika popisu. Vzhledem k tomu, že je důležité odpovídá, programátor analytik plat je docela dobře a je v rozmezí $ 45.000 až 70.000 dolarů ročně.

Technické Spisovatelé
Kariérní vyhlídky pro technické spisovatele je věřil být nejlepší. Technické spisovatelé jsou najímáni v hojnosti v odvětví informačních technologií vzhledem k jejich schopnosti písemně se užitečné informace o druzích softwaru a příprava příručky a uživatelské příručky spolu s on-line nápovědy řešení. Vzdělání v oboru výpočetní techniky a softwaru s kurzem v technické psaní od uznávané ústavu vám může pomoci při získávání nejlepší technické psaní pracovních míst. Se znalostí technického popisu spisovatele práce je zásadní pro všechny začínající technických spisovatelů. Technická spisovatel může vydělat kolem $ 35,000 k $ 45,000 v začátku a více než 60.000 dolarů ročně po pěti letech zkušeností. V nedávném průzkumu, byl tento považován za jednoho z nejlepších kariéry v oblasti informačních technologií.

IT Lektoři
IT lektoři výuku předmětů v oblasti informačních technologií pro studenty na střední škole, vysoké školy a univerzity. Oni také dostanou příležitost učit studenty v soukromých lekcích center, kde mzdové balíčky jsou docela lukrativní. Chcete se stát lektorem, musíte mít vzdělávací kvalifikaci v oblasti softwarového inženýrství, informatiky a lásku k učení. Mohou získat cokoli mezi $ 45.000 až 100.000 dolarů za rok v závislosti na jejich místo a zkušeností.

IT ředitel
IT ředitel dohlíží na práci všech zaměstnanců v organizaci a vypadá po každodenní provoz organizace. On se stará o to, že klienti společnosti jsou splněny a dává návrhy a tipy na jeho juniory zlepšení jejich výkonnosti. Několik let praxe v oblasti IT spolu s titulem v oblasti IT je to, co je zapotřebí, aby se stal ředitelem IT. Mohou získat hezký platy mezi 80.000 dolarů na 160.000 dolarů ročně. Jeho role je důležitá, protože jako Chief Information Officer společnosti. Ředitel informatiky popis práce zahrnuje rozvoj, provádění a řízení strategie v oblasti informačních technologií firmy s mírnou změnou z jednoho subjektu na jiný.

Sítě a technik práce
Správci sítě a databáze manažeři také získat práci v IT firem v závislosti na jejich schopnosti zvládnout každodenní provoz. Správce sítě Popis práce zahrnuje plánování síť počítačů v systematické cestě k efektivní každodenní použití. Technici také otvory v odvětví informačních technologií. Počítačový technik popis práce se zaměřuje především na řešení problémů problémy a údržbu systémů. Počítačový technik plat do značné míry závisí na dovednostech, v průměru to je mezi $ 40,000 k 65,000 dolar ročně.

IT práce jsou nejlepší mezi seznamem různých kariéry, a proto byste se měli pokusit o kariéru v této oblasti. Doufat, že budete používat tyto informace plodně, rád bych se odhlásit zde. Všechno nejlepší!

911 Ovládací Jobs
Vzrušující Kariéra
To, co dělá správce sítě dělat?
Slibné Kariéra ve zdravotnictví
Seismolog Plat, seismologie je studium na Zemi pomocí pokročilých geofyzikální nástroje pro monitorování činnosti zemětřesení a seismických vln. Seismolog plat je docela lukrativní za to, že někteří z nich vydělávají více než 100.000 za rok. Pokud vás zajímá, co je seismolog, dobře na rozdíl od všeobecného přesvědčení seismolog nelze předvídat zemětřesení, studují vznik a šíření seismických vln v geologických materiálech. Věda seismologie je značně nový s technologií používanou pro sledování seismické aktivity, která sahá až pouhých 100 let. Je to velmi zajímavá oblast práce, protože provádějí řízené exploze sledovat zvukové vlny v geologických materiálech. Seismologie je obor geofyziky a lidé, kteří chtějí, aby se jejich kariéry v této profesi potřebují mít dobré matematické a analytické dovednosti, jak práce je hlavně o interpretaci měření a vědecké údaje.
Top 10 univerzitami na světě
Stát se Notář
Stavební management Kariéra Informace
Různé Práce v Marines
Nejlepší Lékařské Kariéra
Přejíždění mezi jízdními pruhy: Správa Sázecí a Kariéra

Leave a Reply