Různé Politologie Careers

Politická věda je společenská věda, která studuje politické systémy, vládní politiky, ústava a veřejných záležitostí jiných zemí, a to jak, které jsou přítomny v okamžiku, a ty, které existovaly v minulosti. Student politologie dostane studovat, jak odbory, různé korporace, náboženské skupiny a jiným právem a správních orgánů work. Politické dějiny, politická ekonomie, mezinárodní politika, zahraniční vztahy, politické teorie – to vše tvoří hlavní část politického studia přírodních věd. Být takový různorodé pole, to je ale přirozené, že vyzbrojen stupněm v něm, může student udělat kariéru v nejrůznějších profesích.

Politické možnosti Věda Kariéra

Politická věda udělen zahrnuje čtyři-roky studia na akreditované vysoké škole / univerzitě. Po tomto, mnoho studentů pokračovat v magisterském studiu a doktorském studijním, prohloubit jejich znalosti a aby sami nárok na lepší pracovní vyhlídky. Podívejte se na různé kariéry v této oblasti.

Právo
Pokud výzkum, najdete mnoho soudců a advokátů, kteří mají politické vědy míru. I když, to není předpokladem mít politické vědy majorů být úspěšný v advokátní poli, přesto, že má zvýšit povědomí o právních profesionála o ústavách, vládní politiky v minulosti, historické veřejných rozhodnutí, veřejné záležitosti, atd., které mohou prokázat, že je plodná v dlouhodobém horizontu, pro jakýkoli zákon profesionální.

Žurnalistika
Existuje mnoho politických věd absolventů, kteří vstoupili do oblasti žurnalistiky. Novinky o politice, o aktuálních událostech, které se rozhovory politiků, provádění volebních průzkumů, zahrnující volební zprávy, to jsou některé věci, které absolvent v této oblasti může udělat mnohem lépe, než člověk s jiným stupněm. Takže, ať už je to televize nebo novin, politické vědy absolventi vstupovat do všech médií a stát obrovský úspěch, vzhledem k jejich znalosti politiky.

Vzdělání:
S Ph.D. v oblasti je osoba způsobilá pro práci jako profesor na vysoké škole nebo vysoké škole. Takže, pro ty, kteří se zajímají o výuku, můžete přidat tento titul, kromě politologických oborů, do svého portfolia. S obrovskými kroky, že toto odvětví se očekává, aby se v nadcházejícím desetiletí, výuka pracovních míst, včetně těch, které v politické vědě oblasti, jsou nejvyhledávanější dnes.

Neziskové organizace
Tohle je nejnáročnější. V neziskové organizaci, mohou politické vědy absolvent nutné analyzovat klady a zápory různých politik, pravidel a předpisů, stanovených vládou, které mají vliv na obyčejné lidi. To je důvod, proč výzkumné organizace, poradenské firmy a další nestátní organizace jmenuje lidi, kteří mají politické vědy míru. Chcete-li pracovat s mezinárodní organizace, by měl kandidát naučit cizí jazyk, s cílem zlepšit jeho vyhlídky.

Vláda Service
Tam jsou četné politické vědy pracovních míst, na různých úrovních, které člověk může vstoupit do různými způsoby. Například, může politická věda udělen držitel aktivně podílet na volebních kampaních, udělat nějaké dobré kontakty a sevřít práci s vládou. Člověk může dále studovat magisterský titul ve veřejné politiky a správy a může dostat jmenován městským správcem. Političtí poradci, analytici, průzkumu a mnoho dalších vládních pracovních míst vyžadovat in-hluboké znalosti o různých tématech politické vědy. Konečně, co vláda práce politická věda hlavním cílem je pro, vlastnit různé manažerské dovednosti, interpersonální dovednosti, komunikační dovednosti a analytické mysl, je nesmírně důležité.

Práce
I když, to přesně není politická věda pole, ale tam je mnoho absolventy tohoto předmětu, který může rozhodnout pro kariéru v oblasti podnikání, jako je marketing, reklama, public relations a finance. Samozřejmě, pokud výkonný stupeň se získá navíc k politické vědě jeden, budou vyhlídky na úspěch v podnikatelském světě zvyšují mnohonásobně.

Být to žurnalistika, podnikání, vzdělávání, práva nebo vláda, osoba s mírou v politické vědě je schopen získat práci v různých oblastech. Důvodem je to, že tato míra zvyšuje osoby komunikace, analytické, logické a dovednosti pro analýzu dat. Není divu, s takovým repertoárem dovedností, může člověk udělat kariéru v téměř každé oblasti podle svého výběru.

Kariéra Zkouška pro studenty střední školy
Kroky aby se stal učitelem
Ošetřující lékař Plat
Jaká je role učitele
Kariéra Práce s Miminka
Většina Stresující práce v Americe
Co je to Full Zaměstnání
Seznam Kariéra v biochemie
Jak se stát produktu Tester
Jak se stát 911 Operator
Jak se stát Soukromý detektiv

Leave a Reply