School technik Popis práce

Školy živit a podporovat mladé lidi, aby se stala zdravým a inteligentní lidské bytosti. Školy se stala tak vrozená součástí naší kultury a společnosti, které celý závit sociální struktury bude roztrhán, bez základních prvků vzdělávání a výchovy. Pracoval v dynamickém prostředí školou může být poutavé a podnětné. Není mnoho, kteří mohou využít této návnadu, jak to vyžaduje tvrdou práci a cílevědomosti čelit světské a autoritářský školní systém.

Kromě studentů, učitelů, zaměstnanců a členů vedení školy také představují významné členy jako technik. Technik může být rozmanité kalibru a různé pracovní profily, podle jeho / její oblasti odborných znalostí. Pro práci ve školách, bylo povinné pro každého z učitelů k uklízeči, aby měli čistý rejstřík trestně. Různé typy škol techniků jsou vysvětleny níže.

Office technik
Hlavním cílem této práce je poskytnout sekretariátu zálohu na zaměstnance školy. Kancelář technik působí zejména na podporu HR funkce související. Administrativní funkce, jako sestavování zpráv, koordinaci s školských pracovníků spolu s hodnocením nebo údržbou denních operací jsou hlavní součástí této práce.

Dovednosti Povinné: Kandidát by měl být zběhlý v základních aritmetických dovedností. Logické a analytické schopnosti by měly být silnou ve svých dovednostech. Znalosti týkající zásady a postupy týkající se školní infrastruktury a školských rad se očekává. Multitasking a lidé dovedností je výhodou v této oblasti. Minimální IT dovednosti je povinné pro kancelářskou technik ve škole.
Kvalifikace: absolvent střední školy, nebo podobný titul je základní nutné kvalifikace.
Zkušenost: Je těžké pro nové účastníky na trhu přijít do této oblasti, i když, některé školy upřednostňují jejich absolventky. Zkušenosti v této oblasti se očekává ze strany zaměstnavatelů, a tudíž pracovní zkušenosti v této oblasti počítá.
Plat: 40.000 až 50.000 USD ročně

Sport Technik
Posilovna technik nebo sportovní asistenti jsou také roztříděny podle tohoto oboru. Sport Technik úkolem je plný přísné disciplíny a tlaku. Sport technik vyžaduje, aby se osoba, obdivuhodné osobnosti, jak ona má nejen fyzicky trénovat studenty, ale také zdokonalit své schopnosti a talent. Takže ona má být pozorní a důvěryhodní, aby mohli pracovat v těsné blízkosti s dětmi a dospívajícími.

Dovednosti Požadováno: Měla by být adept v několika sportech a hrách. Tělesná výchova by měla být její silnou stránkou. Další požadované dovednosti jsou přívětiví příroda a nezpochybnitelné persona. Musí předat školení studenty o první pomoci a bezpečnostních otázek.
Kvalifikace: V oboru sportovních úrazů oblasti, jako je tělesné výchovy, sportu vzdělávání, sportovní psychologie, sportovní studie nebo koučování, atd. je přednostní. Školení první pomoci je třeba.
Zkušenosti: předchozí pracovní zkušenost ve stejné oblasti je žádoucí. Osoba s dobrým koučinku či sportovní záznam může být také najal pro tuto pozici.
Plat: 40.000 až 50.000 USD ročně

Laborant
Laboratorní technik má za úkol pomoci učitelé přírodovědných předmětů. Její prioritou by mělo být zachování a udržování laboratoře. Inventář aktualizace a napájení řízení je hlavním úkolem v laboratoři. Má pomáhat učitelům a studentům v pokusech a laboratorních testů.

Dovednosti Požadováno: Znalosti týkající se chemického a nebezpečnými materiály je nutné v této práci. Uchazeč je povinen být dobře informováni o standardních bezpečnostních norem s ohledem na chemické látky a nebezpečných materiálů.
Kvalifikace: vysokoškolské vzdělání v oblasti vědy oblasti je třeba. Pro chemické laboratoři, je znalosti týkající se chemických látek a chemických jevů, třeba proto, do jisté míry ve vědě chemické je žádoucí.
Zkušenosti: Zkušení pracovníci mají přednost, i když jsou i nováčci v této oblasti také uvítala.
Plat: 50.000 až 60.000 USD ročně

Knihovna technik
Vzhledem k nárůstu elektronických knih a údajů, údržba knihovny a skladování knih je již one-man show. Knihovníci často potřebují podporu technika zvládnout stále rostoucí databázi knihoven. Tato práce může být zábava pro knižní milující pitomec, jak ona může strávit většinu svého času v jejím oblíbeném doupěti.

Požadované dovednosti: Knihovna vyžaduje nadšenec pro knihy a čtení. Kromě toho, by se snažit vštípit čtení zvyk v děti. Údržba a aktualizace kulatiny a záznamy jsou hlavní odpovědnost z knihovny technika. Ona musí být po ruce v nošení a zvedání knih taky.
Kvalifikace: Znalosti o on-line knihoven a knihoven automatizace systému je vysoce doporučeno. Každá škola může mít svůj vlastní software, se vypořádat s knihovního fondu, tedy dostatečné znalosti týkající se různých typů softwaru v této oblasti je žádoucí. V oboru vedení knihovny by také pracovat pro školní knihovně.
Zkušenosti: Předchozí zkušenosti se dává přednost, ale není povinné.
Plat: 45.000 až 55.000 USD ročně

Většina z času, je školení na pracovním poli samotné. Nicméně, existuje mnoho kurzů a také, které dávají příslušný výcvik v oblasti BOZP. Technik pracující v laboratoři musí nosit ochranný oděv při práci s chemikáliemi. Celkově se očekává, že technik mít vědy pozadí nebo být dobrý v matematice, a pracovat metodicky stejně jako s přesností. Profil zaměstnání školního technika je rozmanitá a závisí na oblasti odborných znalostí. Podobně, její plat závisí také na oddělení, kde ona je dovnitř I když plat není moc, ale existuje spousta pracovních příležitostí a růst zaměstnanosti v této oblasti. Proto, že je to moudré volby povolání.

Top 10 Práce v Demand
Podivné Jobs
Mateřská škola Učitel Plat
Učitel na základní škole Popis práce
Práce pro milovníky psů
Stát se mořský biolog
Otázky učitele Interview a odpovědi
Respirační terapeut Mzdy
Top Platební Lékařské Kariéra
College profesor Plat
Letní práce pro učitele

Leave a Reply