Šest Graf Práce s bakalářským titulem

Je možné se dostat šest postavou práci s bakalářským titulem? To by mohlo být otázkou před mnoha mladých absolventů. Chcete-li odpovědět jedním slovem ano, ale měli byste vědět, že tato pracovní místa nelze chytil všech absolventů. Vzhledem k tomu, společnosti jsou ochotny platit velké částky, které očekávají vysokou výkonnost z potenciálních kandidátů, a otázka, musíte se zeptat sami sebe, je, že jste dost schopní na tyto výzvy. Níže jsou uvedeny některé příznivé faktory, které by rozhodnout, zda můžete získat takovou práci:
Maturitní škola hodnocení
Absolvování stupně kandidáta
Internship stupně
Praktické znalosti
Komunikační dovednosti a postoje

Finance Manager
Pokud hledáte pro manažerské práci s bakalářským titulem, pak úkolem finančního manažera bude nejlepší právě pro vás. Finanční firmy jsou známy dobře zaplatit, a pokud jste schopni absolvovat pěti obchodních škol s velkými skóre, pak se šance na grabování $ 100,000 + plat pracovních míst zvýšit výrazně. Chcete-li zadat tyto obchodní školy, budete potřebovat hodně přípravy a tvrdé práce, a tak, připravte se na to samé.

Software Engineers
Mezi různých počítačových kariéry, práce softwarový inženýr / programátor je nejlepší. Software platy důsledně překonal platy jiných profesí, a tento trend bude pokračovat s ohledem na růst v sektoru IT. Absolventy softwarového inženýrství s konzistentním akademické záznam z přední instituty mohou čerpat mezi $ 100,000 $ 120,000.

Airline Pilots
Pilot plat byl vždy předmětem diskuse mezi mladíky. Jako pilot, je skutečně možné vydělat šest postava plat s bakalářským titulem. Promoce v letectví příbuzném oboru spolu s dobrým školení z letícího školy se mohou obrátit svůj sen stát letecká pilot do reality. Kvalifikovaní piloti mohou čekat, že vydělá asi 110.000 dolarů ročně.

Zubaři
Zdravotnický průmysl bude i nadále růst v ohromujícím tempem v příštích letech a odborní lékaři, jako jsou zubaři by být v hodně požadavku. Je pravda, že vzdělání z horní zubní školy bude stát hodně, pokud jde o poplatky. Ale, budete moci obnovit částky v průběhu několika let, jak zubař platy dokonce s bakalářským titulem jsou výrazně nad 100.000 dolarů ročně.

Firemní Právníci
Všechny hlavní společnosti potřebují vysoce talentovaných a zkušených firemních právníků bojovat případy pro ně. Právní spory se staly nedílnou součástí dnešním konkurenčním obchodním světě, a tudíž firemní právníci jsou velmi žádané. Platy pro právníky pro velké podniky, může být kolem 125.000 dolarů ročně.

Osobní finanční plánovač
Finanční plánování je potřeba na hodinu ke zvýšení bohatství a porazit rostoucí náklady na bydlení. Bylo pozorováno, že mnozí lidé nejsou vědomi možností investování a dalších věcí, jako je daňové plánování. Takže, role osobních finančních plánovačů je velmi důležitým iontů dnešní době. S maturitou stupňů na účtech financí, nebo matematika, mohou tyto plánovači, aby mimořádné množství peněz. Platy mohou být 130.000 dolarů plus pro talentované profesionály.

Některé Více $ 100,000 + Jobs
Zde je seznam některých více $ 100,000 + práce:
Lékárníci
Pojistný matematik
Počítače a informační systémy manažer
Marketingoví manažeři
Inženýři počítačový hardware
Astronomové
Lidské zdroje Manažeři

Jak již bylo zmíněno výše, jak se šest postavou práci s bakalářským titulem, není snadný úkol, vzhledem k rostoucí konkurenci. Nicméně, jeden musí nikdy ztrácet naději, a dál se snaží dostat úspěchů v jeho / její kariéru. Takže, doufám, že bude co nejvíce těchto informací, rád bych se odhlásit zde. Hodně štěstí pro vaši kariéru!

Jak se stát revmatologa
Co Kariéra je pro vás ta pravá
Kariéra Cíle pro Osvěžovač
IT Kariéra v poptávce
Práce zdravotní péče v poptávce
Kroky pro Stát profesionální sportovec
Speciální pedagogika Učitelství Popis práce
Senior Software Engineer Plat
Software Engineer Rozsah platu
Vysoký plat Kariéra
Trauma chirurg Plat

Leave a Reply