Šest Obrázek Jobs bez fakulta

Je dobře známým faktem, že ne všichni studenti jsou geniální v akademiky. To není možné, pro každého studenta, který vstřelí více než devadesát percentil a získat vstupné v top zdravotnického managementu nebo inženýrských vysokých škol. Mnoho lidí věří, že nejvyšší platební práce může být chytil pouze lékařské nebo technických oborů. Nicméně, k překvapení, tam je mnoho dobře placených pracovních míst bez míry, kterou lze platit víc, než zisk mnoha absolventů. Tyto práce vyžadují kompletní obětavost, oddanost a extrémní tvrdé práci a nadšení pro úspěch.

Airline Pilots
Úkolem dopravního pilota je jedním z největších leteckých pracovních míst bez vysokoškolské vzdělání. Pokud máte rádi dobrodružství a při pohledu na něco vzrušujícího a vzrušující v životě, pak se stal pilot s údajným letecké společnosti může být nejlepší volbou pro vás. Tato profese se nevyžaduje vysokoškolské vzdělání. Nicméně, je třeba mít absolvován kurz v létání od renomovaných ústavu, získat licenci létat a dokončit potřebné letové hodiny. Piloti letadel může vydělat něco mezi 55.000 dolarů na 170.000 dolarů za rok v závislosti na jejich zkušenosti.

Soukromý detektiv
Kariéra soukromý detektiv, je jedním z největších platebních kariéry a rychlé náročný. Chcete se stát soukromý detektiv, musíte se připojit detektivní školu a získat vyškolený z vašich seniorů ve všech oblastech. Soukromí detektivové nebo šetření jsou najímáni velkými podniky a bohatých jednotlivců a mohou účtovat velké množství za své služby. Po vytvoření budete moci vydělat více než 100.000 dolarů ročně.

Event Management
Kariéra v event managementu může být jedním z nejlepších míst bez vysokoškolské vzdělání. To je jeden z těchto pracovních míst, což vyžaduje spoustu kontaktů, školení a ochota cestovat a komunikovat s lidmi. Událost manažeři mohou pracovat na smluvním základě, nebo jednoduše pracovat ve firmách event managementu. Některé z nich mohou vydělat i výše 100.000 dolarů ročně po pěti až sedmi letech zkušeností. Kariéra v události plánování vám pomůže dozvědět se více.

Psaní Kariéra
Kariéra v tvůrčím psaní a obsahové psaní může také zaplatit velmi dobře. Nyní, v této oblasti, vše záleží na vašich jazykových dovedností, psaní a fantazii moc. Někteří spisovatelé vydělat miliony dolarů a jejich knihy a obsah je široce četl. Takže, zkuste zlepšit své dovednosti a získat pracovní místa v on-line webové stránky obsahu publikační, které se platí dobře.

Obchodní zástupce
Obchodní zástupce je také velký, dobře placenou práci, pokud máte dobrý marketing a interpersonální dovednosti. Obchodní zástupci pracující pro velké organizace získat atraktivní provizi za každý prodej produktu na rozdíl od pevného platu a pobídek. Mnozí obchodní zástupce dělali to velký v průmyslu přesto, že má žádnou formální kvalifikaci v oblasti prodeje a marketingu.

Některé Další dobře placené práce, které nepotřebují stupeň

Pohřební ředitel
Doprava Správce
Gaming Správce
Módní návrhářka
Výtah installer a servisním
Skladování a distribuce Správce
Průmyslová výroba Správce

Tyto práce mohou pomoci máte finančně bezpečnou budoucnost. Nicméně, neměli byste vynechat svůj vysokoškolský diplom, protože dává osoba respekt a rychlé růstové příležitosti. Přemýšlejte nad tím, a přijmout správné rozhodnutí. Všechno nejlepší!

Top Lékařské Práce v Demand
Systems Analyst Popis práce
Nejvyšší placená místa s bakalářským titulem
School technik Popis práce
Kariéra Zkouška pro studenty střední školy
Kreativní výběru povolání
Jak se stát Kariéra rádce
Různé Oblasti medicíny
Práce práci s dětmi s autismem
Nejlepší placené práce a kariéra
Dobře placená místa

Leave a Reply