Šest Obrázek Jobs bez fakulta

Je dobře známým faktem, že ne všichni studenti jsou geniální v akademiky. To není možné, pro každého studenta, který vstřelí více než devadesát percentil a získat vstupné v top zdravotnického managementu nebo inženýrských vysokých škol. Mnoho lidí věří, že nejvyšší platební práce může být chytil pouze lékařské nebo technických oborů. Nicméně, k překvapení, tam je mnoho dobře placených pracovních míst bez míry, kterou lze platit víc, než zisk mnoha absolventů. Tyto práce vyžadují kompletní obětavost, oddanost a extrémní tvrdé práci a nadšení pro úspěch.

Airline Pilots
Úkolem dopravního pilota je jedním z největších leteckých pracovních míst bez vysokoškolské vzdělání. Pokud máte rádi dobrodružství a při pohledu na něco vzrušujícího a vzrušující v životě, pak se stal pilot s údajným letecké společnosti může být nejlepší volbou pro vás. Tato profese se nevyžaduje vysokoškolské vzdělání. Nicméně, je třeba mít absolvován kurz v létání od renomovaných ústavu, získat licenci létat a dokončit potřebné letové hodiny. Piloti letadel může vydělat něco mezi 55.000 dolarů na 170.000 dolarů za rok v závislosti na jejich zkušenosti.

Soukromý detektiv
Kariéra soukromý detektiv, je jedním z největších platebních kariéry a rychlé náročný. Chcete se stát soukromý detektiv, musíte se připojit detektivní školu a získat vyškolený z vašich seniorů ve všech oblastech. Soukromí detektivové nebo šetření jsou najímáni velkými podniky a bohatých jednotlivců a mohou účtovat velké množství za své služby. Po vytvoření budete moci vydělat více než 100.000 dolarů ročně.

Event Management
Kariéra v event managementu může být jedním z nejlepších míst bez vysokoškolské vzdělání. To je jeden z těchto pracovních míst, což vyžaduje spoustu kontaktů, školení a ochota cestovat a komunikovat s lidmi. Událost manažeři mohou pracovat na smluvním základě, nebo jednoduše pracovat ve firmách event managementu. Některé z nich mohou vydělat i výše 100.000 dolarů ročně po pěti až sedmi letech zkušeností. Kariéra v události plánování vám pomůže dozvědět se více.

Psaní Kariéra
Kariéra v tvůrčím psaní a obsahové psaní může také zaplatit velmi dobře. Nyní, v této oblasti, vše záleží na vašich jazykových dovedností, psaní a fantazii moc. Někteří spisovatelé vydělat miliony dolarů a jejich knihy a obsah je široce četl. Takže, zkuste zlepšit své dovednosti a získat pracovní místa v on-line webové stránky obsahu publikační, které se platí dobře.

Obchodní zástupce
Obchodní zástupce je také velký, dobře placenou práci, pokud máte dobrý marketing a interpersonální dovednosti. Obchodní zástupci pracující pro velké organizace získat atraktivní provizi za každý prodej produktu na rozdíl od pevného platu a pobídek. Mnozí obchodní zástupce dělali to velký v průmyslu přesto, že má žádnou formální kvalifikaci v oblasti prodeje a marketingu.

Některé Další dobře placené práce, které nepotřebují stupeň

Pohřební ředitel
Doprava Správce
Gaming Správce
Módní návrhářka
Výtah installer a servisním
Skladování a distribuce Správce
Průmyslová výroba Správce

Tyto práce mohou pomoci máte finančně bezpečnou budoucnost. Nicméně, neměli byste vynechat svůj vysokoškolský diplom, protože dává osoba respekt a rychlé růstové příležitosti. Přemýšlejte nad tím, a přijmout správné rozhodnutí. Všechno nejlepší!

Práce zdravotní péče v poptávce
Poradce Plat
Ošetřující lékař Plat
Residency Rozhovor Otázky
Animal Science Careers
Nejlepší Lékařské Kariéra
Dobře placená místa
Pracovních míst, která platit přes 100K
Kariéra poptávky pro budoucnost
Dobře placená místa Entry Level
Onkolog Popis práce

Leave a Reply