Seznam Kariéra v biochemie

Biochemie, jak již název napovídá, je věda věnuje studiu účinků různých chemických látek, reakce a aplikace v biologických bytostí: rostlin, zvířat a lidských bytostí. Je to kombinace biologie a chemie, studuje vztah jednoho s druhým. Rozsah předmětů, které biochemie pokrývá je poměrně široký a některé z nich mohou být zapsán takto:
Neurochemistry
Molekulární biologie
DNA
Toxikologie
Biotechnologie

Jak můžete vidět, jsou zde různé obory v rámci vědy biochemie. Takže není pochyb o tom, že jsou povinni být hodně pracovních příležitostí v rámci této oblasti příliš. S nebývalým pokrokem v technologickém sféře v každé oblasti dnes, je tu všechny důvody se domnívat, že kariéra v této oblasti je a bude jedním z nejlukrativnějších až po ty, jít za. This blog článek vám dá přehled o široké škále kariérní cesty si můžete vybrat poté, co jste získali požadovanou kvalifikaci.

Výzkum

Jak jste již možná tušíte, pole výzkumu v rámci biochemie je velmi rozsáhlá a je vždy otevřený pro nové účastníky a mohou být dále rozdělena do sektorů. Tam jsou vládní agentury, které jsou vždy ochotni absorbovat potenciální vědce. Kromě veřejného sektoru, existují také v soukromém sektoru společnosti, které se oddávají v různých druzích výzkumu a vývoje jejich vlastní. Většina z těchto zaměřením na využití biochemie vyrábět produkty, jako je péče o krásu, lékařství, potravinářství, chemický průmysl pro různá průmyslová odvětví, atd.

Odbyt

Když navštívíte obchod a obrátit se na prodavače a zeptejte se určitý výrobek, ne očekávat, že mu vědět všechno o výrobek, který sám je prodává? No, pokud víte, že vaše podnikání dobře, se můžete dostat do veřejných nebo soukromých organizací, které se zabývají při výrobě různých výrobků používajících biotechnologie. Můžete se připojit jako obchodní zástupce nebo prodejní přidruženého pro tyto společnosti. Vaše pozadí v biochemii, je něco, co vám určitě pomůže tady. To je proto, že o citlivé, a často složité povaze výrobků, které jsou vyráběny a prodávány těmito společnostmi. Není to vaše každodenní cesta do supermarketu, je prodej významné a potenciálně život měnící podobných produktů medicíny.

Pharmaceuticals

Hovoříme-li o medicíně, existuje mnoho farmaceutických společností, které jsou neustále na pozoru schopných a kvalifikovaných absolventů biochemie. Výzkum pro a navržení různých druhů léků, jejich testování a jak se jim schváleny k prodeji, je něco, co nemůže být provedeno kýmkoli a všichni. To vyžaduje nejen odborné znalosti, ale také odborné znalosti v chápání a provádění různých výzkumných programů přijít s příslušnou drogou.

Péče o zdraví

Jako rozšíření farmaceutického průmyslu, osoba s biochemie stupeň je vždy vítán v oblasti zdravotní péče. Tam je povinen být potřeba pro různé druhy laboranty, zdravotnické technology, laboratorní specialisty, atd. Takže, vybavených s mírou, jste si jisti, najít dobrou práci v oblasti zdravotní péče stejně.

Publikování

Být biochemie absolvent může vám výhodu nad ostatními jiným způsobem taky. Máte ještě jeden velmi zajímavý kariérní volbu. Různé knihy, časopisy, poznámky, papíry, atd., které budete jen při studiu na kurzu byli všichni zveřejněny po pečlivém psaní, editaci a výzkumu. Jako absolvent biochemie, můžete se připojit nakladatelství, které se specializuje na vydávání knih, které se týkají různých oblastí s ním spojené. Můžete využít své znalosti a vzdělání, a také mít uspokojení z šíření znalostí.

Výuka

Všichni ti, kteří říkají, že “ti, kteří nemohou dělat, učit” jistě si ji velmi, velmi špatně. Odpovědnost výuky něco tak složité a tak složité, jak biochemie je něco, co nelze brát na lehkou váhu. Jako akademik, můžete pyšnit předávání znalostí o toto téma budoucích vědců, biotechnologists, a chemiků země.

Jak můžete vidět, jsou oblasti, ve kterých si můžete udělat kariéru poté, co studoval biochemii měnil, z nichž každý má své vlastní odvolání. Jakýkoliv druh kariéry v této oblasti bude určitě zajistí, že budete mít expozici některé z nejpokročilejších metod výuky, učení a používání. Takže jděte do toho, nepochybuji svou schopnost být úspěšný biochemik.

Plavčík Popis práce
Kariéra, že co nejvíce peněz
Zookeeper Popis práce
Lékařské Kariéra v poptávce
Nejlepší Kariéra pro budoucnost
Tipy, jak se k nám College grant
Lékařské Obchodní Náboráři
Dobrý Kariéra Bez vysokoškolské vzdělání
Nejvyšší Platební Práce ve světě
Nejlepší Careers pro introverty
Pracovních míst, která dobře zaplatí

Leave a Reply