Seznam různých Kariéra

Pryč jsou dny, kdy je inženýr nebo lékař byl považován za jedinou lukrativní kariéru. Možnosti, které jsou dnes k dispozici jsou mysl-vrávorání! Například, kariéru v tanci, které se zdály nemožné, před několika lety, je velmi hodně v poptávce dnes. Vyškolení umělci a choreografové mají rozsah vydělávat dobré množství peněz, s tvůrčí uspokojení. S měnící se době, perspektiva lidí změnilo, jak dobře a kteří se rozhodli pro tyto profese je současný trend!

Seznam různých Kariéra:

Kariéra
Popis

Administrátor
Administrátor má titulní roli ve společnosti a je ten, kdo podává zprávy představenstva. Správce by měl být dobrý plánovač a musí přehlíženy všechny důležité detaily potřebné pro fungování pracoviště.

Agronom
To by znamenalo, osoba, která je kvalifikovaná ve všech ohledech a má odpovědnost kontrolovat plodiny a další faktory spojené s stejné.

Astronom
Astronom je osoba, která studuje astronomii, která zahrnuje studium astronomických objektů.

Kontrolor
Ve finančním účetnictví, auditor musí posoudit finanční systémy společnosti. Audit se provádí k vyhodnocení určité informace požadované společností a auditor musí udržovat účty pro společnost.

Archeolog
Archeolog se zabývá ražbou starých stránek, které by odhalily o kultuře a historii místa. To se děje prostřednictvím rozsáhlé dokumentace a analýzy.

Architekt
Architekt je člověk, který plánuje a navrhuje uspořádání budovy, či komplexy. On / ona by měla odpovídat základních pravidel vytvořit inovativní, ale bezpečné konstrukce.

Astrolog
Astrolog je osoba, která předpovídá budoucnost tím, že studuje různé pozice planet.

Stavitel
A stavitel je, kdo přijme smlouvy z jiných stran stavět nebo rekonstruovat / opravy budov, silnic nebo jinou strukturu. Takový člověk je ten, kdo se zabývá poskytováním všech materiálů a práce Nápověda Požadovaná až do dokončení projektu.

Car Designer
Auto designer je ten, kdo musí být kreativní a měl by být schopen načrtnout modely, a to s ohledem na celý proces od výroby až po vývoj produktu.

Kardiolog
Kardiologa je ten, kdo léčí všechny poruchy srdce.

Karikaturista
Animované filmy i karikatury v tisku jsou velmi žádané. Karikaturista může ilustrovat pro vážné redakční obsah, nebo dokonce pro komické knihy.

Šéfkuchař
Šéfkuchař má za úkol udržovat profesionální kuchyň a hledáte po všech úkolů a kuchaři používanými pro přípravu pokrmů.

Chemický inženýr
Chemický inženýr se podílí na činnosti spojené s konverzí vstupů, v průmyslu chemickém zpracování. On / ona má udržovat kontrolu na provozu zařízení.

Choreograf
Choreograf komponuje různé taneční sekvence požadované v zábavním průmyslu. To by mohlo být pro všechny formy tance.

Komik
Komik hlavním cílem je, aby se publikum smát. Stand-up komiků jsou odlišné od klaunů, pokud tento používá kostýmy a make-up, aby obléct legrační obrázek.

Computer Engineer
Počítačový inženýr má znalosti z elektrotechniky spolu se znalostí výpočetní techniky. Takový inženýr dostane expozici k softwaru a hardwaru designu. O kariéře možnosti v této oblasti jsou široké.

Programátor
Počítač programátor stojí za profesionály, kteří zapíše počítačový software. Zde může on / ona je odborníkem v určité oblasti programování. Osoba by bylo zapotřebí psát kód základ počítačového programu.

Konzultant
Konzultant je ten, kdo má rozsáhlé znalosti o určité téma a může pracovat pro firmu, nebo dokonce samostatně výdělečně činné. V tomto případě, klienti přijít konzultant pro přesné radu na toto téma.

Korespondent
Korespondentem je ten, kdo píše nebo zprávy pro zveřejnění nebo televizního kanálu z daleké místo. To dává organizace “živé zprávy” z dané lokalitě.

Kosmetolog
A kosmetička je ten, kdo se specializuje na kosmetické ošetření. On / ona může obrátit kosmetický poradce na různá témata související s péči o vlasy a péči o pokožku a měl by vědět nejnovější použitých technik.

Stavební inženýr
Inženýr, který je vyškolen v návrhu a konstrukci veřejných pracovních projektů je pojmenován jako stavební inženýr. On / ona musí vypořádat se všemi problémy, které souvisejí s stavebních prací, včetně údržby stejně.

Trenér
Kouč je ten, kdo má primární roli rozvojových jednotlivců v daném oboru. Osobní koučování v oblasti sportu nebo dokonce zdraví je velmi hodně v módě v těchto dnech.

Kostýmy
Kostýmní výtvarník vytváří všechny kostýmy, které jsou vyžadovány v zábavního průmyslu (filmy a divadlo). On / ona musí vědět, znaky vytvořené spisovatelem a práci ve spolupráci s celým týmem.

Cryptographer
Osoba, která má všechny znalosti kódů se nazývá cryptographer. Tato osoba je odborníkem na kryptologie, což znamená, že znalost praskání kódů a lze také skrýt informace s tvorbou komplexních kódů.

Tanečník
Termín tanečník může představovat osobu, která zná jakoukoli formu tance, ale je specialistou v tomto oboru. Takový tanečník může mít jeho / její vlastní institut učit umění, nebo dokonce může raději choreograf. Někteří tanečníci mohou raději hrát roli tanečního instruktora.

Dermatolog
Dermatolog je lékař, který se zabývá léčbou jakéhokoli druhu kůže-související problémy.

Návrhář
Návrhář musí být kreativní. Návrháři hlavně musí dojít k jejich základní plány. Návrhář může znamenat módní návrhář, kostýmovaný návrhář, grafický designér, šperky návrhář, zahradní architekt apod.

Detektiv
Detektiv může buď pracovat soukromě, nebo pracovat s policejní síly. On / ona je profesionál, který pomáhá ve všech typech vyšetřování.

Dietetik
Dietolog je ten, kdo radí lidem na jejich stravě rutiny pro dobré zdraví. On / ona je odborník v oblasti potravin a výživy.

Diplomat
Diplomat je člověk, který zastupuje vládu. Tento úředník je ten, kdo dělá všechny mezinárodní jednání a pomáhá rozvíjet vztah mezi zeměmi.

Ředitel
Ředitel může odkazovat se na mnoha polích. V oblasti umění, mohlo by to být filmový režisér, hudební režisér nebo divadelní režisér. To může dokonce být výkonným ředitelem, pokud jde o podnikání.

Disc Jockey
Žokeji disku lze přehrávat ve vybraných klubech. V některých případech může disc jockey přidat jedinečný dotek na hudbu s jeho / její vlastní vstupy.

Doktor (Ph.D.)
Ph.D. je nutností pro každého, kdo chce specializovat na oboru. To je také povinná pro osobu, která chce následovat kariéru ve výuce.

Lékař (MD)
Lékař (MD) je osoba, která praktikuje medicínu. On / ona je dobře-zběhlý s nejnovějšími technikami zapojených do lékařské péče.

Demograf
Demograf je osoba, která studuje demografie. Demografie je vše o studiu statistik ve vztahu k počtu obyvatel. Taková analýza může být ve vztahu k vzdělávání, náboženství, národnosti, atd.

Zubař
Zubař zachází se všemi druhy poruch spojených s péči o dutinu ústní. Zubař je také nápomocen dalšími odborníky pomáhat mu / jí v těchto různých postupů. Existuje mnoho zaměření oblastí v oblasti zubní péče.

Dramatik
Dramatik je osoba, která píše divadelní hry nebo dramatech.

Ekolog
Tento termín by znamenalo vědce, který studuje životní prostředí a faktory s ním spojené. To by především zahrnovat organismy a rostliny.

Ekonom
Ekonom je odborníkem v ekonomických teoriích. Ekonomové můžete najít celou řadu oblastí se bude specializovat palců

Šéfredaktor
Editor může být spojena s různých oborů. V tištěných médiích, editor je ten, kdo rozhoduje celý plánování publikace. On / ona řídí tým designérů spisovatelů, a sub-editor. Sub-editor je ten, kdo edituje kopii podané spisovateli, který je snímán v editoru.

Environmentální Vědec
Prostředí vědec musí studovat biologické a fyzické aspekty, které souvisejí s životním prostředím. Pro příklad, půdy a vody chemie a všech ostatních záležitostech týkajících se ovzduší, vody a půdy kvality.

Realitní agent
Realitní kanceláře mohou tvořit agenturu, která se zabývá prodejem nemovitostí. Realitní kanceláře jsou ti, kteří koordinují mezi kupujícími a prodávajícími.

Etnolog
Etnolog je někdo, kdo studuje etnologii. Etnologie se zabývá studiem vzniku určité etnické skupině. Takový člověk musí mít zájem na kulturní rozmanitosti a lidské historii.

Etolog
Etolog je vědec, který studuje etologii, který je velmi odlišný od etnologie. Etologie je vše o studiu chování zvířat. Student v tomto případě, musí mít touhu studovat vše o světě zvířat a jejich vzorce chování.

Elektrické Engineer
Elektrotechnik má znalosti o praktických aplikací požadovaných v této oblasti. On / ona možná budou muset vypořádat s aplikacemi elektřiny a elektromagnetismu.

Podnikatel
Podnikatel je odpovědný za jeho / její vlastní podnik a má plné pochopení podnikání. On / ona je také ten, kdo má celý finanční odpovědnost.

Zemědělec
Zemědělská zahrnuje rostoucí plodiny nebo chovu zvířat, které jsou prodávány na trhu. V nedávné době, ekologické zemědělství získává pozornost po celém světě.

Fashion Designer
Módní návrhářství se skládá z mnoha kategorií. Existuje mnoho návrhářů, kteří vytvářejí ready-to-wear nebo dokonce haute couture. Jeden může pracovat jako freelancer s módními butiky, nebo dokonce vytvářet vlastní štítek.

Film Producer
Filmový producent, je ten, kdo ovládá a koordinuje pořizování filmu. On / ona má některé z hlavních rozhodnutí v natáčení.

Forenzní vědec
To má několik dalších poboček a je speciálně používán řešit různé právní záležitosti. On / ona může být odborníkem v hledání důkazů prostřednictvím DNA fingerprinting nebo dokonce sledování stopy z půdy nebo minerálních látek.

Finanční poradce
Finanční poradce je ten, kdo dává osoba poradenství v oblasti finančního plánování a kalhotky o investičních záměrech a zisků a zúčastněných výhod.

Flight Instructor
Letečtí instruktoři jsou ti lidé, kteří jsou zaměstnáni společností učit všechny věci vztahujících se k létání letadla.

Game Designer
Hra projektování vzkvétá s širokým využitím videoher. Hra designer je ten, kdo conceptualizes a plánuje obsah pro hru.

Geofyzik
Geofyzik je vědec, který studuje praktické uplatňování zásad fyziky Chcete-li vědět o různých vlastnostech zeminy. (To může zahrnovat gravitační, magnetické nebo dokonce seismické metody.)

Grafik
Grafik nebo grafička je ten, kdo studoval grafiky a je způsobilý k práci v tištěných médiích nebo dokonce i elektronických médií. On / ona může trvat až různé další pobočky umění nebo reklama.

Kytarista
Kytarista může hrát sólo nebo ve skupině. Existuje mnoho technik, podílející se na hraní na kytaru a jeden může rozhodnout se specializovat na to samé.

Gynekolog
Gynekolog má chirurgické znalosti a musí se vypořádat se všemi případy, které vznikají s ženskou reprodukční systém a zdraví žen souvisejících otázek.

Genealogist
Genealogists studovat historii rodiny a mít znalosti k získání informací ve vztahu k rodovém rodiny.

Geolog
Geologové mají primární úkol studovat různé struktury země. On / ona může najít mnoho oblastí specializace.

Kadeřník
Kadeřnictví se ukázalo být lukrativní kariéru. K dispozici je velká poptávka pro zkušené kadeřnice, zejména v zábavním průmyslu. On / ona by měla být inovativní a měl by vědět o nejnovějších trendech.

Historik
Historik je člověk, který je dobře-zběhlý s historií. On / ona má plnou znalostí historických událostí.

Hostitel / Hosteska
Hostitel představuje program na televizní kanál, na koncertě nebo dokonce v rádiu. On / ona má hlavní odpovědnost spojení s publikem.

Kouzelník
Illusionists nebo mágové bavit lidi s jejich Kouzla nebo vytvoření situace, které se zdají nemožné uvěřit.

Illustrator
Ilustrátor je ten, kdo čerpá publikací nebo práce s reklamním průmyslem. On / ona by měla vědět, základy kreslení a mohou na volné noze nebo práce s týmem.

Návrhář interiérů
Interiér návrhář má pochopení a praktické dovednosti o interiérovém designu. Interiér projektování je především o vytvoření koncepce interiérů každého projektu, ať už pro domácnosti nebo komerčních komplexů.

Klenotník
Klenotnka je osoba, která se specializuje na veškeré know-how o šperky. On / ona je obchodník nebo může být dokonce jeden kdo vytvoří návrhy stejně.

Novinář
Novinář je člověk, který vykazuje na aktuální otázky pro publikace, televize, rádia nebo dokonce internet. On / ona má psát jasné a stručné kopie, které dávají požadované údaje pro čtenáře.

Soudce
Soudce musí provádět zkoušky v soudní síni a má hlavní úkol, kterým větu, ať nevinný nebo provinile, pro obviněného.

Kinesiologist
A kinesiologist studuje funkce lidského těla. On / ona studuje vše o vědě lidského těla pohybu.

Landscaper
Krajinné je především o vytvoření uměleckého prostředí pro půdy. (Například, zahrada obchodního komplexu.) V tomto případě, by bylo třeba přijít s kreativní způsoby, jak upravit okolí pomocí objektů nebo uměleckých struktur.

Textař
Textař je ten, kdo píše všechny texty určitého písně.

právníků.
Advokát je profesionál, který praktikuje právo a má primární cíl dosažení spravedlnosti pro jeho / její klient. Advokát může také cvičit v různých oblastech s cílem poskytnout právní poradenství pro klienta.

Přednášející / Učitel
Přednášející nebo učitel pracuje s vzdělávacími institucemi vyškolit studenty v určitém tématu.

Make-up Artist
Make-up umělci jsou velmi hodně v poptávce v oblasti zábavy (herectví, modeling, atd.). Make-up umělec by musel znát všechny nejnovější trendy a vytvářet inovativní techniky pro nový vzhled dle požadavků módního průmyslu.

Martial Artist
Bojové umělec je odborníkem vyškoleni v oblasti bojových umění.

Masážní terapeut
V poslední době, různé nové léčby jsou nabízeny prostřednictvím masáži se dostává do popředí. Maséři jsou zaměstnáni podle zvláštních zdravotnických zařízeních, nebo jeden může dokonce začít s vlastní praxí.

Matematik
Vysoce kvalifikovaná osoba v oblasti matematiky je znám jako matematik. Takový člověk se věnuje této oblasti a musí neustále research a analyzovat.

Strojní inženýr
Tento vystudovaný strojní inženýr má hluboké znalosti o různých technických detailů potřebných při výrobě mechanických systémů.

Model
Modelování je jedním z nejvyhledávanějších-po profesích. Model může vybrat oblast, on / ona chce pracovat palců Mohlo by to být v módě, nebo dokonce pro reklamní účely.

Horolezec
Horolezectví je příjemný sport a odborníky v této oblasti jsou označovány jako horolezci.

Muralist
Jedná se o obor malířství. Muralists zabývat pouze s vytvořením obrazů na stěnu nebo strop.

Hudebník
Hudebník především komponuje hudební melodie. On / ona může také se odkazovat na znalce, který hraje zvláštní hudební nástroj, nebo dokonce ten, kdo se chová jako dirigent pro hudební skupiny.

Meteorolog
Meteorologové jsou vědci, kteří se specializují v meteorologii. Meteorologie se zabývá studiem atmosférických a povětrnostních podmínek.

Mikrobiolog
Mikrobiolog je vědec, který má znalosti mikrobiologie. Existují různé obory lze specializují v této kategorii.

Medical transcriptionist
Lékařská transcriptionist je osoba, která je dobře-zběhlý se všemi lékařskými terminologie a musí převést hlasové-zprávy do textual hmoty. To by mělo být přesnější a měly by zahrnovat potřebné údaje.

Novinky Presenter
Tato osoba je hlavně zodpovědný za prezentaci novinek v televizi či rádiu.

Romanopisec
Romanopisec je osoba, která píše romány.

Zdravotní sestra
A sestra má velmi důležitý úkol napomáhat lékaře a má pomoci pacientovi stejně. Existuje mnoho oblastí, lze se specializují v této oblasti.

Numerologist
A numerologist je osoba, která je odborníkem v numerologii. Numerologie je především o spojení čísel a jeho vztah s životy jednotlivých. Numerologie není vlastně součástí matematiky.

Numizmatik
Takový člověk se zabývá studiem a sběr měny. Tato speciálně zahrnuje starou sbírku mincí.

Porodník
Porodník je lékař, který se specializuje na obchodování pouze s těhotenstvím a porodem související otázky.

Oftalmolog
Tito lékaři zabývají léčbě oka. On / ona bude specialistou v tomto ohledu.

Ornitolog
Ornitolog se odkazuje na osobu, která studuje ptáky. Jedná se o odvětví zoologie.

Ortopéd
Ortopedů jsou lékaři, kteří jsou vyškoleni k provádění operace a vypořádat se s poraněním nebo deformit skeletu.

Malíř / Artist
Malíř nebo umělec je člověk, který maluje jako forma sebevyjádření. Taková osoba může mít výstavy nebo dokonce pracovat na volné noze.

Paleontolog
Paleontologové jsou vědci, kteří studují o minulosti pečlivém prozkoumání fosílií.

Patolog
Patolog je lékař, který se specializuje na studium vzorků tělesných tkání nebo buněk, které mají určit, o nemoci.

Pediatr
Pediatr je lékař, který se specializuje na léčbu a péči o kojence a děti.

Pediatr
Tento termín představuje vědce, který studuje složení půdy.

Bubeník
Perkusista je termín používaný pro osobu, která je odborníkem na hraní na bicí nástroje.

Fotograf
Fotografie, jako svou kariéru, se rozrostla na nádherným rozměrů. Fotograf může specializovat v módě, reklamní fotografie, fotografování přírody, nebo dokonce fotoreportér.

Fyzioterapeut
Fyzioterapeuta zachází s lidmi, kteří mají problémy se základní funkční pohyb svého těla. Fyzioterapie je o identifikaci problému a napravit to přes různé procesy. Existuje mnoho větve stejné.

Plastický chirurg
Tento termín představuje doktora, který odstraní jakoukoliv formu znetvoření na těle pomocí moderních metod. On / ona bude muset mít předem znalosti o kosmetické chirurgii. Kosmetických chirurgů jsou ti lidé, s primárním cílem zkrášlování tělo osoby nebo tvář.

Policisté
Policejní důstojník je osoba zaměstnaná oddělení policie. Musí se vypořádat s prevenci a odhalování trestné činnosti. Existuje mnoho řadí v této oblasti.

Psychiatr
Tento termín představuje lékaře, který se zabývá léčbou duševních poruch.

Psycholog
Psycholog zkoumá fungování mozku a vzorci chování lidí. On / ona tráví lidé čas poradenské postiženým s různými takovými problémy.

Public Relations Officer
PR nebo public relations úředník je ten, kdo pomáhá klient bude mít perfektní vztah s médii. Oni jsou často prostředkem komunikace mezi klientem a médií personálu.

Fyzika!
Fyzikové jsou vědci, kteří se specializují v různých oborech fyziky.

Fyziolog
Tato osoba je odborníkem ve fyziologii. Fyziologie je o studiu různých fyzikálních a mechanických funkcí jakéhokoliv živého organismu.

Reportér
Reportér má odpovědnost vyšetřování a podávání zpráv o různých otázkách na mediální skupiny on / ona je zaměstnán s. Reportér může buď napsat nebo zprávu (v televizi) o konkrétní novinky rozvoje.

Sailor / Navy Officers
These námořníci mohou pomoci při provozu a údržbě lodi. Existuje mnoho oddělení lze pracovat v a různé stupně stejně.

Vědec
Vědec používá jeho / její inteligenci a schopnosti ke studiu různých jevů a objevování nových výsledků v procesu. On / ona může být odborníkem v různých oblastech.

Scénárista
Scénárista odpovídá za scénáře filmu nebo televizní program.

Sochař
Sochař vytváří trojrozměrný práce, které by mohly být reálné nebo abstraktní ve svém opravném prostředku. Přečtěte si o některých slavných sochařů.

Software Engineer
Softwarový inženýr používá jeho / její znalosti zkoumat různé vývoj softwaru a systémů. On / ona je zodpovědná za testování různých softwarových programů.

Scénograf
Scénograf by měl být schopen pochopit hlavní prvky potřebné pro pozadí hry nebo filmové scény. Nastavení nebo fázi návrháři muset spolupracovat s různými členy týmu k dosažení požadovaného výsledku.

Chirurg
Chirurg je odborník, který provádí operaci. Existuje mnoho specializovaných poboček v chirurgii.

Plavec
Plavci jsou lidé, kteří obvykle účastní různých sportovních splňuje jménem své země, nebo dokonce na státní úrovni. Oni mohou také rozhodnout vyškolit studenty v plavání na různých ústavech. Přečtěte si o slavných olympijských plavců.

Zpěvák
Zpěvák umí zpívat pro radost, ale když profesionálně, on / ona může patřit k určité skupině, řez sólové album nebo se rozhodnout pro přehrávání zpěvu.

Sociolog
Sociolog je osoba, která je odborníkem v oblasti rozvoje lidských zdrojů. Sociologie zahrnuje studium různých společenských vztahů a kultur, které existují ve společnosti.

Veterinář
Veterinář, také známý jako veterináře, je školený lékař, který léčí jen zvířata.

Spisovatel
Spisovatel je ten, kdo píše obsah (fikce nebo non-fiction). To by mohlo být ve formě knih (autoři), pro publikace (novináři), Obchodní psaní, copywriting, tvůrčí psaní, esej psaní nebo dokonce na internetu, která je, obsah psaní. Jeden může také vyzkoušet psaní na volné noze.

Zoolog
Zoolog je odborníkem v oblasti zoologie. Zoologie je všechno o různé studie týkající se zvířat.

To bylo vyčerpávající seznam povolání, které lze vybrat v životě. Snažili jsme se, aby zahrnovala všechny lukrativní možnosti kariéry v tomto článku, ale pokud by přišel o něco, neváhejte nám v sekci “Poznámky” níže.

Dobré Kariéra Volby pro budoucnost
Top placenou práci bez titulu
Nové Careers pro učitele
911 Operátor Popis práce
Proč je důležité College
Alternativní Careers pro zdravotní sestry
Medical Field Kariéra Seznam a plat
Práce v Demand v roce 2012
Most Dangerous Jobs
Nejlepší Entry-odpovědná místa
Corporate Finance Kariéra

Leave a Reply