Snadné Kariéra v oblasti zdravotnictví

Pole medicíny, zda zachycuje mysl mladých vysokoškoláků návštěvníky. Pohled lékařů a sester v úhledných uniformách, pobíhá kolem ve velkých nemocnicích vyvolá pocit obdivu v mladé lidi. Netřeba říkat, že, mnozí mladí studenti chtějí pokračovat v kariéře v oblasti zdravotnictví. Nicméně, kariéra lékařem nebo zdravotní sestrou vyžaduje roky formálního vzdělání, dovednosti, schopnosti a odborné znalosti. Proto je ne každý šálek čaje. Nicméně, lékařské pole kariéry seznam vyčerpávající s řadou pracovních příležitostí v nemocnicích a soukromých klinikách pro mladé lidi se zájmem v této oblasti.

Jaké jsou některé jednoduché Kariéra v oblasti zdravotnictví

Pokud vás zajímá, jak snadné je získat zaměstnání v oblasti zdravotnictví s pouhou maturitní stupně, pak mi dovolte říci, že bez ohledu na to, co lékařská kariéra plánujete hledat, budete vyžadovat osvědčení, diplom kromě své promoci stupně. Aspiring zdravotní sestry a lékaři požadují čtyři roky formálního vzdělávání v ošetřovatelství / lékařství a dva roky magisterského studia spolu s zkušeností za účelem pracovat jako registrované zdravotní sestry nebo praktikujících lékařů. Kromě toho, jsou také povinni získat licenci od desky národní nebo daného správní radě. Celý proces je velmi vyčerpávající a jen to nejlepší, aby se až na vrchol. Nicméně, mohou studenti, kteří nemohou investovat tyto mnoho let ve vzdělávání z důvodu nedostatku prostředků nebo aptitude, zda prozkoumat další poměrně snadno kariéru v této oblasti. I když, to nejsou přesně dobře placená místa v oblasti zdravotnictví, se určitě vám umožní vydělat na slušné živobytí. Tak se podívejme, co jsou tyto jednoduché práce, které platí i v této oblasti.

Fyzioterapeut
Kariéru fyzického terapeuta je blízká zdravotní sestry nebo lékaře. Fyzioterapeuta pomáhá zdravotně postiženým pacientům ke zlepšení jejich mobility. I když, to není zrovna snadný kariéru, to je poměrně jednodušší než to zdravotní sestra nebo lékař. Navíc, to vám dává svobodu, aby začít svůj vlastní praxi po ukončení stupně ve fyzioterapii. Fyzikální terapie absolventi potřebují získat licenci pro zahájení jejich vlastní kliniku nebo pracovat jako praktikující fyzioterapeuta s nemocnicemi. Můžete si vydělat o 60.000 dolarů ročně nebo více zkušeností.

Zdravotnický asistent
Lékařské asistenti jsou velmi žádané v nemocnicích, privátních klinikách, ordinace lékařů apod. pracovních zdravotnického asistenta zahrnuje plánování schůzek, vyplňování formulářů a udržování dokumentů, komunikaci s pacienty a lékaři a tak dále. Stručně řečeno se zabývá všemi pořádajících úkoly, které jsou nezbytné pro hladké fungování nemocnici nebo na klinice. Chcete-li pracovat jako lékařský asistent, budete potřebovat alespoň maturitu a přidruženého titul nebo diplom. Více než akademické vzdělání, jsou personální dovednosti přednostní pro tuto pracovní pozici. Zdravotnický asistent může vydělat kdekoli mezi $ 20.000 až 40.000 dolarů ročně.

Lékařské Tlumočníci
Pokud víte, že cizí jazyk, můžete vážně uvažovat o tento medicínský práci. To v podstatě znamená komunikaci s pacienty, kteří nevědí, anglicky. Další část této práce obsahuje interpretaci lékařské dokumenty cizích pacienty a spolupracoval se zahraničními lékaři, pokud taková potřeba nastane.

Lékařské Kódování a fakturace
Lékařské kódování a vyúčtování pracovní místa jsou k dispozici prostřednictvím nemocnic, jakož i zdravotních pojišťoven. Práce vyžaduje, abyste udržovat účty, přiřadit kódy do diagnostických postupů, ověřit všechna fakta a čísla pro pojistné události a spolupracuje s pacientem a pojišťovací společnost, pokud jde o nároky. Obvykle, obě tyto práce vyžadují odlišný soubor dovedností. Lékařské kódování platové rozpětí mezi 20.000 dolarů na 40.000 dolarů ročně.

Před vstupem se lékařské pole assured, že žádný z kariéry v této oblasti je “snadné” nebo méně náročné. Kariéry uvedené v tomto článku mohou vám snadný přístup v této oblasti, ale být připraven tvrdě pracovat.

Šest Obrázek Jobs bez fakulta
Předškolní Učitel Popis práce
Top Platební Majors v College
Povinnosti Učitel
Nejlepší placených pracovních míst pro ženy
Způsoby, jak opustit svou práci
Různé Práce v oblasti zdravotnictví
Poradce Náplň práce
Jak si vybrat Kariéra po vysoké škole
Athletic Trainer Popis práce