Společné Rozhovor Otázky pro učitele

Chystáte se zúčastnit pracovní pohovor v blízké budoucnosti, na postu střední školy učitel nebo učitelka v mateřské škole? Pokud ano, pak mějte na paměti, že uspět při pohovoru, je velmi nutné, aby jste se dobře seznámit s některými otázkami, které jsou kladené na pohovor na místo učitele. Lidé tvrdě pracovat, aby se jejich životopis zajímavým, aby se stojí na rozdíl od davu. Nicméně, bezva rozhovor, kromě splňující základní požadavky, aby se stal učitelem, musíte být vědomi některých otázek, které jsou často kladených tazatele. To vám dá dostatek času k nalezení vhodné odpovědi na tyto otázky. Tento přípravek předem posílí vaše sebevědomí a zvýšit své šance na získání této práce. Mějte na paměti, že jen vědět, jak se stát učitelem nestačí k zajištění učitelského místa. Jak budete komunikovat v rozhovoru zasedání je také rozhodujícím faktorem.

Rozhovor Otázky pro učitele
V podstatě, tyto otázky otestovat úroveň spolehlivosti a komunikační dovednosti dotazovaného. Zde jsou některé důležité rozhovor otázky:
Proč jste se rozhodli být učitelem?
Co si myslíte, že je nejlepší způsob, jak disciplín studenty?
Které metody byste přijmout, aby posouzení studenta IQ?
Jak učinit z výuky účinnější?
Co motivační techniky byste přijmout pro dítě, které je méně nakloněn studií?
Jak to řešíte notoricky studenty?
Některé pojmy jsou těžké pochopit. V takových případech bude, jakou strategii použít k vysvětlení pojmu?
Což je jediná kniha, která učinila hluboký dopad na vaši mysl?
Co si myslíte o nových inovativních výukových strategií, které se týkají používání prezentaci aplikace PowerPoint?
Líbí se vám čelit jakékoliv potíže se zvládnutím třídě?
I když to nebude možné, aby osobní pozornost každého studenta, co je nejlepší možný způsob, jak vyhovět různým potřebám studentů?
Jako každý a každý student mají různé schopnosti a dovednosti učit, jak budete identifikovat jejich slabost a silné?
Jako učitel, jaké problémy jste museli čelit při interakci se studenty?
I když jste se učil ve všech ročnících, jak se budete cítit ve výuce 9. ročníku studenti?
Proč bychom měli najmout si jako učitel?
Jak můžete přispět k pokroku naší škole?
Někdy děti může ukázat nedostatek zájmu o studium. V takových případech, jak byste motivovat naučit?
Což je jedno téma, které jste si užili výuku nejvíce?
Jak byste přesvědčil studenty, že je důležité disciplíny?
Jak byste upravit svůj styl výuky, který funguje nejlépe pro každého studenta a zajistit lepší třídě disciplínu?

Otázky uvedené níže jsou požádáni, aby znát pozadí dotazovaného. Obvykle jsou tyto otázky zaměřeny na získávat osobní údaje o osobě, která je pohovor. Některé z těchto otázek jsou uvedeny níže:
Můžete nám říci něco o sobě?
Můžete stručně představu o své učitelské zkušenosti?
Jaký je váš styl výuky?
Jaké jsou důležité atributy jakékoli střední škole učitel?
Kromě výuky, jaké jsou Vaše koníčky?
Budete Považujete se za úspěšného učitele?
Jaká je Vaše představa o ideální studenta?

V celku, to jsou některé z běžných otázek, rozhovor vyvolaných na učitele, odpovědí, které rozhodnou, zda je uchazeč nárok na učitelské místo. Vždy pamatujte, že nejsou vykoktat, zatímco odpovědi, jak to naznačuje chudé důvěry úrovně. Takže, být jisti, kdy interakce a odpověď na vašeho nejlepšího vědomí.

System Analyst Plat
Online Pracovní příležitosti pro učitele
Jak si vybrat novou kariéru v 40
Požadavky na poradce
Top Ten Kariéra pro budoucnost
Jak se stát revmatologa
Zábavné Kariéra, že dobře zaplatí
Poradce Plat
Poradce Náplň práce
Většina stabilních pracovních míst v Americe