Sportovní stipendia

Sportovní stipendia jsou uvedeny na jednotlivce, kteří prokáží mimořádné schopnosti ve sportu. To je docela běžné ve Spojených státech. Mnoho talentovaných sportovec k dispozici z nich. Nedělají chybu, mysleli si, že dostat stipendium bude procházka růžovým sadem. Tam je tvrdá konkurence pro sportovní stipendia.

Akademické záznamy jsou rovněž zvážit při udělení atletické stipendium. Vaše GPA a SAT skóre bude třeba vzít v úvahu. Ujistěte se, že jste na samém začátku “jako ranní ptáče dál doskáče”. Ty by měly vypracovat seznam škol, které splňují i ​​své akademické a sportovní požadavky. Můžete rozdělit své vysoké školy do tří kategorií – sen vysoké školy, které jsou elitní školy, dobré školy, kde máte reálnou šanci dostat se do a zpět nahoru vysokých škol, což je vaše poslední možnost. Měli byste obrátit přímo na trenéry v kolegia. Můžete mít schůzku s vaším trenér střední školy, který vám poskytne jasnou představu o svého potenciálu. Můžete také získat užitečné rady splněním kariéry poradce. Váš profil by měl být atraktivní pro trenéra.

Pokud nejste prominentní národní sportovec, budete mít neznámé sportovní trenér. Vaše žádost by měla být organizována a prezentovány, aby byl jedinečný a působivý. Měli byste mít trpělivost, protože všechny autobusy nemusí reagovat okamžitě, protože mohou být spojena s nabitém rozvrhu nebo mají mnoho aplikací projít. Je vaší povinností, aby se pravidelné sledování up s trenérem. Vytrvalost a trpělivost bude většinou sklízet plody. Existují různé vysokoškolské sportovní nábor služby, které můžete použít.

Prvním krokem k získání stipendia je zaregistrovat se na NCAA (National Collegiate Athletic Association) způsobilosti centra. Můžete zaplnit FAFSA (bezplatná aplikace pro federální pomoci studentům). Tento odhaduje své finanční potřeby a vhodnosti pro nabízených grantů a stipendií. Toto je později odeslán do finanční pomoci úřadu kolegia se účastníte tak, že lze vypočítat nabídku studentské podpory.

NCAA skupiny vysokých škol do tří divizí Divize I, Divize II a divize III. Pouze divize I a divize II školy nabízejí atletická stipendia. Ty by měly seznámili s kritérii způsobilosti různých škol. Požadavky se liší v různých školách. Ujistěte se, že jdete přes literaturu. Konečně je to vysoká škola, která poskytuje stipendia ne NCAA. Pokud jste slyšeli o konkrétní stipendia a nevíte jeho požadavek napsat dopis přímo na škole. Můžete jít přes internet a čtení knih získat požadované informace. Ačkoli Divize III školy nedávají atletická stipendia mohou pomoci vám najít jiné zdroje stipendií. Pokud se nechcete dostat stipendia pro elitní sporty si můžete vyzkoušet jak se to pro jiné sporty s různými profily. Pokud mají vynikající Profil školy bude křiku zapsat vás. Získání stipendia nestačí. Musíte splnit akademické a sportovní normy po celou dobu trvání stipendia. Musíte hrát sport v mimo sezónu také. Musíte udržet si fit a zranění zdarma.

Teď, když se seznámí s procesem získávání atletické stipendium nemusíte ztrácet čas a okamžitě podniknout kroky, aby si své zasloužené stipendium.

Typy odborníci na duševní zdraví
Nejvyšší Platební Entry-level Kariéra
Góly v kariéře: Příklady profesních cílů
Revmatologa Plat
Poradce Náplň práce
Medical Field Kariéra Seznam
Kroky aby se stal učitelem
Cowboy Jobs
Speciální pedagogika Učitelství Popis práce
Alternativní Careers pro lékaře
Co dělá Asistent pedagoga Do

Leave a Reply